Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Moje córki kiedyś szalały na tle tego filmu. Nie wiem ile razy oglądały i czy przekroczyły setkę czy dwie. :haha:

Ja przekroczyłam te dwie setki na pewno...czyżbym była w wieku twoich córek? :szydera: I do dzisiaj ten film uwielbiam....za muzykę i "drugie dno"....:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

to najprościej poszukaj Post Deutsche i wyślij euro na dyspozycję ustną przez usługę Western Union , a  odbiorca w PL  wypłaca już w pln

Ja tak kiedyś odebrałam zastrzyk gotówki jak zostawiłam kartę bankomatową w domu. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam troche lepiej:d..wstawilam jajka tzn wlozylam do garna z woda i poszlam babke przewijac...wracam potem i zamiast sprawdzic czy aby sie woda zagotowala itd...garnek do zlewu oblalam zimna woda itd...i wylalam zimna wode z surowymi jajami w zlewie zeby obierac je zaczac...

:haha:

no dobra....jak mirelka mowi..ide zarabiac...:cześć3:

milego poniedzialku a co tam...calego tygodnia:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, makaroni napisał:

Odruch wymiotny mam dzis, bo babka poszla w zafajdanych portkach spac:nie_mówię:.

@makaroni

nie bede doradzac bo chyba kazdy z nas musi sie zmierzyc z tym co na codzien go spotyka na zleceniu ale ..po sobie wiem...regeneracja zabiera wiecej czasu niz powinna....u mnie to rwalo jakies 4 miechy..a i depresja moze dopasc...

teraz wiem ze nie bylo warto ale jak juz pisalam portfel a raczej jego zawartosc swietnie wplywa na nasze ....dazenia oczekiwania itd..taka "naturalna" weryfikacja..naszej proznosci...albo marzen...jak kto woli tak nazwie

ale to do czasu...jak poczujesz ze stoisz pewniej lub pewnie na nogach...bedziesz wiedziala lub wiedzial co masz robic..

jak to mowia dzbanowi sie ucho urwie i woda sie rozleje...ale bedzie ci lzej

zdrowie twoje a nie pdp jest najwazniejsze...a tego co wydasz na lekarzy terapie td...rodzina ci nie zwroci bo tego na euro nie przeliczysz...dla nich jestesmy niestety..."najemnikami"..

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja mialam troche lepiej:d..wstawilam jajka tzn wlozylam do garna z woda i poszlam babke przewijac...wracam potem i zamiast sprawdzic czy aby sie woda zagotowala itd...garnek do zlewu oblalam zimna woda itd...i wylalam zimna wode z surowymi jajami w zlewie zeby obierac je zaczac...

:haha:

no dobra....jak mirelka mowi..ide zarabiac...:cześć3:

milego poniedzialku a co tam...calego tygodnia:d

 

A kiedy się zorientowałaś? bo ja dopiero jak zimną wodą sobie kawę zalałam :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, makaroni napisał:

@INEZ najlepiej jest tak, ze mowi ze zawsze bedzie mnie sluchac. Przychodzi co do czego to uparta oslica. @lucyna.beata pewnie masz racje, ale ja nie moge wrocic do domu na dluzej bo tam tez nie wypoczne psychicznie.

Czasami tak bywa .Ja się cieszę,że jeszcze takiego przypadku nie miałam chociaż słyszałam o bardziej drastycznych zachowaniach podopiecznych w temacie higieny i najgorsze jest w tym wszystkim to ,że w warunkach domowych szczególnie przy mobilnych podopiecznych nie bardzo można temu zaradzić :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To się fachowo nazywa "nerwica"....:smutek:

Wiem bo tak miałam kilka lat temu. Na szczęście trafiłam do opieki i tu jak źle trafię to mam świadomość że za dwa niesiące jestem wolna. To tylko dwa miesiące a nie dwadzieścia lat. :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wiem bo tak miałam kilka lat temu. Na szczęście trafiłam do opieki i tu jak źle trafię to mam świadomość że za dwa niesiące jestem wolna. To tylko dwa miesiące a nie dwadzieścia lat. :)

Ja max 2 tygodnie w  toksycznym miejscu bo tyle wynosi przeważnie okres wypowiedzenia :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Alicja09 napisał:

Ciekawe jesteście co robię :trele: Nic ciekawego, pracuję jako listonosz.Wożę listy po okolicznych wsiach :d

Nie jest to praca moich marzeń,ale pracuję na jedną zmianę,pięć dni w tygodniu i mogę pracę pogodzić z wychowaniem mojej córki. :)

 

Bardzo Cię podziwiam :)

Wszystkim życzę miłego  i pogodnego dnia :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, makaroni napisał:

@INEZ najlepiej jest tak, ze mowi ze zawsze bedzie mnie sluchac. Przychodzi co do czego to uparta oslica. @lucyna.beata pewnie masz racje, ale ja nie moge wrocic do domu na dluzej bo tam tez nie wypoczne psychicznie.

@makaroni

jestem w stanie to zrozumiec ale...mozesz zmienic otoczenie miejsce rodzine pdp tak zeby czuc ze sie niemalze u siebie....moze to jest jakis sposob?

mi to pomaga...czuc na zleceniu komfortowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...