Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, 1bozka napisał:

xdWitam Was nie myślcie moje drogie ze z Was zrezygnowałam o nie.Ja tu mam wielkie braki internetowe.A z mojego telefonowego internetu to ubywa kasa.:donos: qurcze posypało tu śniegiem ok 10 cm a tu paraliż totalny.Angole nie wiedzą co to zima i wszyscy tu mówią o ostrej zimie nadchodzącej ze wschodu.Ha ha ha .Dobre. Ja jeszcze 5 dni i do domciu.Dziadek z demencją i raczej tu nie chce wracać .Zobaczymy.Pobęde w domku z sierściuchem, juz nie moge sie doczkac przywitania.POZDRAWIAM:d

Jutro ma być najzimniejszy dzień dekady...ciekawe ile pokażą termometry :szok: Tutaj przy -8 ostrzeżenia dają w radiu, że gołoledź, że tragedia, że służby nie nadążają, akumulatory nie dają rady...:szok: W tyłkach się poprzewracało z tego dobrobytu :haha:

@violka i @1bozka jak ja wam zazdraszczam :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Nie płakaj pomyśl o szalonej radości jak Cie zobaczy, :d sierścuch oczywiscie:trele:

Czasami potrafi przywitać mnie fochem :( Nie odstępuje mnie na odległość 1 m ale ustawia się do mnie tyłem , udaje , że na mnie nie patrzy i nie reaguje na moje czułe słówka :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dajesz @Blondi do Mam Talent, dajesz :oklaski:

:grzmotnąć:najpierw Ciebie nauczę!!! dawaj -koyota pierwsza,,,lekkie kroki,,tak pisze jak ciągle słyszę,,,no to ,,lecimy z tym koksem,,,ubieraj się slicznie i Ciebie wpędzę w ten talent,,,bo ja beztalencie,,bo talenty mam ukryte i nie na pokaz:$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jutro ma być najzimniejszy dzień dekady...ciekawe ile pokażą termometry :szok: Tutaj przy -8 ostrzeżenia dają w radiu, że gołoledź, że tragedia, że służby nie nadążają, akumulatory nie dają rady...:szok: W tyłkach się poprzewracało z tego dobrobytu :haha:

@violka i @1bozka jak ja wam zazdraszczam :smutek:

tu jest teraz -3 czyli ok.Od niedzieli zapowiadają 10 stopni powyżej zera ale będzie siąpil deszcz violka dasz rade nie płakaj bo ja tak mam ze jak ktoś płacze to ja tez zaczynam płakac:smutek:

4 minuty temu, violka napisał:

Czasami potrafi przywitać mnie fochem :( Nie odstępuje mnie na odległość 1 m ale ustawia się do mnie tyłem , udaje , że na mnie nie patrzy i nie reaguje na moje czułe słówka :smutek:

i to jest super uwielbiam te psie fochy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

:grzmotnąć:najpierw Ciebie nauczę!!! dawaj -koyota pierwsza,,,lekkie kroki,,tak pisze jak ciągle słyszę,,,no to ,,lecimy z tym koksem,,,ubieraj się slicznie i Ciebie wpędzę w ten talent,,,bo ja beztalencie,,bo talenty mam ukryte i nie na pokaz:$

Ja mam tyle talentów, że sama już ich nie ogarniam :haha: Na co mi jeszcze jeden? :haha: A tak na serio, to ubrana jestem w śliczny strój wieczorowy, muzyczka w tle, nóżki same podrygują....:haha: I tak jest dobrze, póki co.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:cześć3::oklaski:

No to podaj rączkę,,,bo mi się kończy urlop też w tym dniu,,nie urlop ale Camping w razie co!!! na inny pojadę ,,albo do domku,,:cześć3:

Teraz, Blondi napisał:

No to podaj rączkę,,,bo mi się kończy urlop też w tym dniu,,nie urlop ale Camping w razie co!!! na inny pojadę ,,albo do domku,,:cześć3:

To @violka kończy 17 ,,,pomieszania z poplątanym tutaj idzie dostać,,ale nie ważne ,,wszyscy kiedyś tam wrócimy czy do domu czy na inne pałace,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No to podaj rączkę,,,bo mi się kończy urlop też w tym dniu,,nie urlop ale Camping w razie co!!! na inny pojadę ,,albo do domku,,:cześć3:

To @violka kończy 17 ,,,pomieszania z poplątanym tutaj idzie dostać,,ale nie ważne ,,wszyscy kiedyś tam wrócimy czy do domu czy na inne pałace,,,

To są normalne jajcochy z tym łączeniem postów >:( Piszcie zażalenia...bo ja sama guzik mogę i wychodzę na jakąś pieniaczkę :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To są normalne jajcochy z tym łączeniem postów >:( Piszcie zażalenia...bo ja sama guzik mogę i wychodzę na jakąś pieniaczkę :smutek:

Jaka pieniaczka ? :przekleństwa: Ty jesteś przewodniczącą naszej klasy :d Jak nie Ty to kto ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jaka pieniaczka ? :przekleństwa: Ty jesteś przewodniczącą naszej klasy :d Jak nie Ty to kto ? :d

Ja nie jestem Kaśka-Kariatyda :smutek: Sama mam dźwigać ciężar odpowiedzialności? :smutek: Hilfe...podobno w kupie siła :cześć3:

3 minuty temu, 1bozka napisał:

A moze Moderatorowi właśnie chodzi o to zeby były jajcochy

Nie wiem o co chodzi, ale na pewno nie o jajcochy >:( 

1 minutę temu, Blondi napisał:

Spokojnie   nicht zu tragisch,,,a donosić napewno nie będę:rozpacz:

Ty się nie wyłamuj.....:ostrzegam: Emotki mamy, większe pliki mamy, ale stelomierza do dzisiaj nie ma, o niełączeniu postów pisałam, ale jednostka nic nie wskóra :przekleństwa: I nie jest to donosicielstwo, tylko "walka" o dobro większości :trele: Do dzieła @Blondi:pejcz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To są normalne jajcochy z tym łączeniem postów >:( Piszcie zażalenia...bo ja sama guzik mogę i wychodzę na jakąś pieniaczkę :smutek:

Załóż wątek do admina. Ładnie zatytułuj. 

I dalej poleci.

Każdy w nim coś napoci.   :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty się nie wyłamuj.....:ostrzegam: Emotki mamy, większe pliki mamy, ale stelomierza do dzisiaj nie ma, o niełączeniu postów pisałam, ale jednostka nic nie wskóra :przekleństwa: I nie jest to donosicielstwo, tylko "walka" o dobro większości :trele: Do dzieła @Blondi:pejcz:

Cały czas moderują stronę,,trzeba poczekać!! spokojnie,,coś nowego pakują tutaj,,non stop zmieniają i tak jest,,już tak było nie raz ,,tylko ja cierpliwa i mi nic nie przeszkadza i Wam niech tak się stanie,,,niech w Was uderzy cierpliwośc ,,,można pisać? można to jest już luksiuś!!! no!!! teraz jest wszystko jasne,,:sos:

2 minuty temu, LACH napisał:

Załóż wątek do admina. Ładnie zatytułuj. 

I dalej poleci.

Każdy w nim coś napoci.   :szydera:

ja nie!!!:przekleństwa: napoci:oklaski::hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyoblekam myśli w kolory, złoto snów i marzeń purpurę.....tak poetycko chcę się z Wami pożegnać i każdemu z osobna powiedzieć 5a970fa39e6ab_dobranoczajczek.jpg.9d52933dd49700b2a13c138a2a4db084.jpg Do jutra....pa, pa...... 

dobranoc zajączek.jpg

Przyoblekam myśli w kolory, złoto snów i marzeń purpurę.....tak poetycko chcę się z Wami pożegnać i każdemu z osobna powiedzieć 5a970fa39e6ab_dobranoczajczek.jpg.9d52933dd49700b2a13c138a2a4db084.jpg Do jutra....pa, pa...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Cały czas moderują stronę,,trzeba poczekać!! spokojnie,,coś nowego pakują tutaj,,non stop zmieniają i tak jest,,już tak było nie raz ,,tylko ja cierpliwa i mi nic nie przeszkadza i Wam niech tak się stanie,,,niech w Was uderzy cierpliwośc ,,,można pisać? można to jest już luksiuś!!! no!!! teraz jest wszystko jasne,,:sos:

ja nie!!!:przekleństwa: napoci:oklaski::hura:

Pierwszy napocę, by rozdzielał posty, zamykał wątki. :417_fork_and_knife:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Przyoblekam myśli w kolory, złoto snów i marzeń purpurę.....tak poetycko chcę się z Wami pożegnać i każdemu z osobna powiedzieć 5a970fa39e6ab_dobranoczajczek.jpg.9d52933dd49700b2a13c138a2a4db084.jpg Do jutra....pa, pa...... 

dobranoc zajączek.jpg

Przyoblekam myśli w kolory, złoto snów i marzeń purpurę.....tak poetycko chcę się z Wami pożegnać i każdemu z osobna powiedzieć 5a970fa39e6ab_dobranoczajczek.jpg.9d52933dd49700b2a13c138a2a4db084.jpg Do jutra....pa, pa...... 

O Boziu :o Tyle zajączków w jednym poście :haha:  Dobranoc :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

List miłosny , to nasi koledzy mogą napisać :d Pan @Moderator jest płci żeńskiej :d

I co z tego? Poprawność polityczna nie zabrania pisać listów miłosnych do osób tej samej płci......:trele:

1 minutę temu, violka napisał:

O Boziu :o Tyle zajączków w jednym poście :haha:  Dobranoc :cmok:

To jest jakaś masakra.....robi się samo, dubluje, wstawia dodatkowe załączniki.... a ja nie mam na to żadnego wpływu :przekleństwa: Może @admin, @Moderator, @Redakcja coś w końcu z tym zrobią? Ja nie jestem pierwszą ofiarą...:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jutro ma być najzimniejszy dzień dekady...ciekawe ile pokażą termometry :szok: Tutaj przy -8 ostrzeżenia dają w radiu, że gołoledź, że tragedia, że służby nie nadążają, akumulatory nie dają rady...:szok: W tyłkach się poprzewracało z tego dobrobytu :haha:

@violka i @1bozka jak ja wam zazdraszczam :smutek:

A ja sie dowiedzialam ze to zimne powietrze to z Polski jest. Musialam tlumaczyc ze znow Ruscy nam podrzucili Syberie. 

Ale rano jak szlam to w pewnym momencie poczulam sol na ustach. Nawet nie wiedzialam ze mi z zimna lzy leca. 

Jutro juz marzec i ma byc cieplo. Bo jak nie to sie zamelduje u @Blondi na campungu. :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...