Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Blondi napisał:

@Barrakuda mnie też zatkało:hahaha: o takie głupoty pytać? dla dziadków nosze po 4 rolki aby nie zabrakło-hahahha ,papieru u nas pod dostatkiem-z 7 wielkich paczek w piwnicy,,,,a on o rolkę pyta -o 5 cm papieru toaletowego i się  nie dziwię Tobie wcale ,że masz dosć,,,musi być starsznie chytry,,na jedzeniu też tak sprawdza? czy zjadłaś czy wyrzuciłaś? ale rygor !!!! ciężko w takim domu wysiedzieć ,oj ciężko,,,ja natomiast nic nie robię tylko nóżke smaruję wszystkim co mój mądrala wymyśli do smarowania-hahahhaha -no chyba mu się smarowanko spodobało,,,szkoda ,że dupeczki nie muszę smarować ,,,a co ! też bym masażyk zrobiła,,babcia już zazdrosna ,,,hahahhaha

Barrakuda byś mogła książkę napisać o tej rodzinie i o charakterku pana domu,,,co za typ ,,taki zgorzchniały już będzie do końca i już takiego typeczka nic nie zmieni,,,wez wytrzymaj z takim,,a za Ciebie przyjedzie tam inna opiekunka i już jej współczuję,,bo ja na to miejsce nawet za 1500 bym nie pojechała,,nawet za 1800 euro też bym nie pojechała,,,wolności się trochę chce a nie celi więziennej,,prawda? bo za jakie grzechy latem musisz się dusić w smierdzących komnatach,,,,brak słów,,,:) 

Papieru  tu tez pod dostatkiem, chytry nie jest , od poczatku czestuje, pyta dlaczego juz nie jem itd, tym mnie "oczarowal" hahaha i pod tym wzgledem nawet teraz nic sie nie zmienilo.Jedzenie musi byc urozmaicone, codziennie na deser cos innego, do czego w De nie wszedzie przywiazywano uwage. Zgorzknialy tez nie jest, nawet go ta moja odpowiedz rozsmieszyla, a myslalam, ze zaraz sie wkurzy. Po prostu jest strasznie upierdliwy, znerwicowany, wybuchowy i te czepianie sie  o pierdoly prawdziwe lub wymyslone albo mnie albo babki. To jest na dluzsza mete meczace, jak lazi i pyta dlaczego recznik w paski a nie w kratke, albo z tym swiatlem w piwnicy, opieprz za cos czego nie bylo.Nikt nie lubi byc tak ciagle kontrolowany, krytykowany,  i zeby te uwagi byly jeszcze na spokojnie a tu z byle powodu afera. No i to duszenie sie z nimi, dzis tez po spacerze  mowie , ze ide sie troche odswiezyc, zmienic ubranie ,jeszcze troche czasu do kolacji a on ze zloscia -co , za dwie godziny  tak? Noz kurcze, nigdzie nie musialam sie z takich rzeczy tlumaczyc a tu mam byc, na kompie siedze, ale na widoku. A dzis na kolacji znowu milutki,  przyniosl mi plaster na noge , winkiem chcial czestowac, zartowal az przez moment mialam watpliwosci, czy dobrze zrobilam z tym wypowiedzeniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Spokojnej nocki dla wszystkich. Blondasku,jadę do Ciebie,haha,buziaki :love:

No wiesz co? do mnie??? hahahha :love::serce::love: oj to się będzie działo,,,z kosmosu piszesz do nas!!!:hahaha: buziaki szalony wariacie:love:

24 minut temu, LENA_57 napisał:

Blondi tez tak mialam, albo dzialalo Wi-fi, albo telefon. restetowalam ruter. tzn. odlaczalam wsztkie kabielki i ponownie laczylam sie z netem, wtedy funkcjonowalo i jedno i drugie. 

masz  rację , odłaczyłam wifi i telefon działa ,,, też tak pomyślałam ,bo nie raz juz wcześniej tak miałam,  wiesz co LENKA za dużo nabierze się tych cudaków ze sobą a potem tylko problem ,,a gołębiem wysłać liscik -prawda???  a kabelków u mnie od zatrzęsienia leży ,,aż nie wiem którym ładowac mam i co mam ładować ,bo nic nie robię tylko ładuję ,,oczywiście ,,telefon" kochani:hahaha:

@Barrakuda jeszcze możesz wszystko zmienic-hahahha skąd ja to znam,,,ja też mówiłam ,nigdy do mądrali nie pojadę tylko pojadę do nowych i co? wylądowalam u mądrali-hahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LENA_57 napisał:

Witajcie... Blondi, erica jestescie? Jak minal dzionek?

Witaj @LENA_57 u mnie minął fajnie dzionek:) a Ty gdzie się podziewasz Lenka? masz swoje jabłuszka:) fajnie ,takie świeżutkie, a ja jutro idę na Targ i tez kupię jabłuszka i upiekę fajną Babkę z jabłkami + kakao .. pychota, prosze @LENA_57:jabłko: ode mnie jabłuszko :) poczęstuj się:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi sprawy za daleko zaszly hahaha, jeszcze  gdybym mu nie powiedziala, ale nie...wiem za za dzien , max dwa to samo  , nie lubie takich "atrakcji ' w pracy, chyba, ze jade do Dementz to wiem, ze moze byc roznie, ale przynajmniej nie wtraca mi sie nikt do niczego, nie czepia glupot i moge otworzyc okno, czy  wyjsc do siebie na kilkanascie minut bez specjalnego pozwolenia albo afery z tego powodu. 

Ide sie teraz wyprysznicowac i pazurki zrobic, cos znalezc na jutro do zalozenia, bo jutro mam przepustke w koncu na caly dzien hahaha...

Kolysanka na dobranoc. Milych snow...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

Widze Blondi, ze dzis jeden uczestnik nam z forum zniknal. Czy to zasluga moderatora? Chyba poszlo za daleko. 

A tak ogolnie chcialam przeprosic za moje literowki. Pisze szybko a niemiecka klawiatura troche sie rozni od polskiej. 

Nic nie mów o niemieckiej klawiaturze ,,, ja wpadłam w laptopa niemieckiego i jak ja szybko i piszę i z przyzwyczajenia jak mi ręce zaczęły latac po tym laptopie a tam cuda mi zaczęly wyskakiwać:hahaha:pogubiłam się ,,ale co mialam załatwić na nim to załatwilam i dziękuję ,nie chcę więcej takich atrakcji ,,ale z braku laku to bym i z takiego była przeszczęsliwa:hahaha:

Hello? LENA :jabłko: od @erika,ale te jest przepyszne bo erika je uchodowała w domu na oknie:jabłko:no ja nie wiem,co by Ci nie zaproponowali to Ty wszystko masz hahahha bardzo wybredna jesteś dziewczynka ,,,,dobra piec te ciasta i kawalądeczek dla mnie ,,,wcisne gdzieś tam,,,ale wiecie jaka byłam szczęsliwa jak dzisiaj pakuję się w fajne spodnie ,których dawno nie mialam na sobie a one leciutko weszły ? i nigdzie baleronków nie ma? ale byłam zadowolona ,,,taka dzieta cud jest u mądrali-hahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blodni mnie w moim laptopie siadla klawiatura, posluguje sie  ekranowa ale to nie wygodne wiec korzystam z PC nalezacego do PDP.

Co do jabluszek najlepsze sa nasze polskie. Te sa jeszcze twarde zielone:zielone_jabłko: ale na "Apflemus" sie nadaja. 

Cisze sie, ze dziadek sie lepiej poczul i moge w wami poklikac. 

Co do diety na mnie nic nie dziala, przy moim Hashimoto tak jest. Ja moge nawet od wody przybrac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja przetańcze może w czwartek jak już normalnie będzie internet chodził,,,a co ! ja podczas ubierania tańczę:hahaha:podczas malowania :hahaha:podzczas przygotwywania śniadania:hahaha:dla mnie muzyka i już chodzę,,,teraz w radiu lecą super przeboje ,,super stację mam ,,,trochę smutno samemu,,ale co ,,w nocy sobie pomarzę jak tańczę z ?????  :love:

 

5 minut temu, LENA_57 napisał:

Florcia, hast du recht... nic tak nie odpreza jak taniec, ale na to trzeba poczekac do powrotu do Polski, choc z moim poprzednimi pdp tanczylam. 

@LENA_57wskakuj w obcasy i dawaj przed dziadkiem-:hahaha: może go poruszysz? a nie chcesz go do spania zapakowac-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...