Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Bo to było tak: nosiłam gacie na wacie, potem co nie co wykrusyło się , sprało; potem tak uwierło, że myślałąm, że to Leoncjo. Niestety Krokodyl stanął na mojej drodze życia i połknął Leoncja. Teraz mam dwa w jednym  i nie narzekam :kawa2:

Ty jakaś żarłoczna jesteś :szok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

5a5fb02a159cf_seksownakoronkowabielizna.jpg.925bb9b3e00dc945b76e3dcbbaa70e9e.jpg Ja już w strój wieczorowy przebrana żegnam się z wami...cudowny wieczór przede mną, tfu...przed nami :cześć3:  Miłego wieczoru życzę, snów słodkich i kolorowych...:cmok: Do jutra kochani, pa, pa....:cześć:

:kopara:O.o nie myślałam,że Ty wzięłaś to co piszemy na serio i wstawisz swoje zdjęcie .Teraz to już na pewno szybko nie zasnę :smutek::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

5a5fb02a159cf_seksownakoronkowabielizna.jpg.925bb9b3e00dc945b76e3dcbbaa70e9e.jpg Ja już w strój wieczorowy przebrana żegnam się z wami...cudowny wieczór przede mną, tfu...przed nami :cześć3:  Miłego wieczoru życzę, snów słodkich i kolorowych...:cmok: Do jutra kochani, pa, pa....:cześć:

Hej koronki takie mam,,,ale jeszcze chcę taki wklęśnięty brzuszek miec,,mam trochę wyższy,,ale jak go popcham do dołu to wpada na szczęscie ,,,mnie nic tam nie gryzie ,,,aby sexi bylo,,nic mi nie przeszkadza ,,,:serce: a kocham dotyk ,,głupi durny dotyk,,męskiej ręki,,,,ufff

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Łukasz napisał:

To czas Blondi wyróżnić:p

Kapituła Orderu Opiekunkowo :czytaj: przyznaje Blondi :zwyciezca: w zakresie kreowania najnowszych iberyjskich trendów paradowankowych na plażach Morza Śródziemnego i za naukę flamenco. Gratulacje Blondi:love:

Czy ja muszę się tak rzucać w oczy???? pytam!!! a paradowanko to moja specjalnośc ,,w opiekunkowie tej wprawy nabylam,,nigdzie indziej,,żartuję,,,od zawsze byłam odważna,,,ale wiesz co @Łukasz ta moja nauka tańca nie pojdzie na marne,,wykorzystam te tańce do nauki innych ludzi starszych,,chętnie tańczą i się uczą tutaj,,,więc czemu nie uczyc tańca np, w domach starców  czy nawet na stelach? jak lubią tanczyc?ale mi chodzą pomysły po glowie,,,no żyje,,,,mam ciągle perspektywy jakies tam przed sobą,,a talentów u mnie nie brakuje,,,buzka:love: a ordery niech zaczekają,,  a może zazdrośnikom rozdac????

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry opiekunkowo ..kawusie zaparzylam wiec zapraszam ...ja ide odespac nocke bo dzisiaj mielismy problemy z pdp cialo spiete wykrecoe stopy kolana itd ...spastycznosc miesni w bardzo silnym wykonaniu...taka choroba ....podawalismy glukoze temperatura cukier itd...nad ranem sie uskoila i teraz spi...korzystam wiec i ja tez sie poloze.

jestem z wami duchem i zycze milego dnia 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...