Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mogę i bez mięska. Ale "mój dziadek" codziennie musi mięso mieć. Najbardziej nie lubię robić kilka rzeczy jednocześnie. Tak to jest,  gotujesz a tu co minuta słyszysz "Lena!!! podaj to, przynieś tamto, otwórz okno, zamknij okno, potrzebuję twojej pomocy".  To samo jak sprzątam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Popatrz na pierwsze zdjęcia...mordki drewniane są :tak2: I łapki drewniane też są :tak2:  Takie są śliczniusie jak na gałązkach wiszą, i chcę tych śliczności więcej :tak2: Może @Maria Jolanta weźmie się za produkcję? :oklaski:

no ja myślę, że przestaną się obie z @violka obijać, bo lud czeka na handmade, a potem ich znajomi i rodzina. Papug w moim/naszym otoczeniu jest sporo. A to, że reklama drogą do sukcesu, to już  informacji na ten temat w internecie nie będziemy wyszukiwać.  Śliczne są te aniołki z mordkami (z drewna kradzionego :p )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wpis powinnam chyba zamieścić w temacie dowcipy ale tu więcej osób bywa .Otóż dzisiaj dzwonili do mnie z agencjii tej samej z której kiedyś wyjechałam a po przyjezdzie zorientowałam się,że z wypłaty potrącili mi niesłusznie 75 euro i pani właścicielka powiedziała,że to była kara za to,że przez 2 tygodnie narobiłam tam takiego syfu ,że teraz przez 2 miesiące moja zmienniczka będzie musiała sprzątać :$ hm i ja tak sobie teraz myślę,że minęły 4 miesiące więc może ta zmienniczka wreszcie uprzątnęła ten syf po mnie i teraz oni chcą ,żebym ja znów pojechała syfu narobić,żeby ta co po mnie przyjedzie się nie obijała na zleceniu :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ten wpis powinnam chyba zamieścić w temacie dowcipy ale tu więcej osób bywa .Otóż dzisiaj dzwonili do mnie z agencjii tej samej z której kiedyś wyjechałam a po przyjezdzie zorientowałam się,że z wypłaty potrącili mi niesłusznie 75 euro i pani właścicielka powiedziała,że to była kara za to,że przez 2 tygodnie narobiłam tam takiego syfu ,że teraz przez 2 miesiące moja zmienniczka będzie musiała sprzątać :$ hm i ja tak sobie teraz myślę,że minęły 4 miesiące więc może ta zmienniczka wreszcie uprzątnęła ten syf po mnie i teraz oni chcą ,żebym ja znów pojechała syfu narobić,żeby ta co po mnie przyjedzie się nie obijała na zleceniu :haha:

75 € ? to pewnie spychacz zamawiali do usunięcia tej góry . Myślę, że dałaś im odpór ? a prościej bobu :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ten wpis powinnam chyba zamieścić w temacie dowcipy ale tu więcej osób bywa .Otóż dzisiaj dzwonili do mnie z agencjii tej samej z której kiedyś wyjechałam a po przyjezdzie zorientowałam się,że z wypłaty potrącili mi niesłusznie 75 euro i pani właścicielka powiedziała,że to była kara za to,że przez 2 tygodnie narobiłam tam takiego syfu ,że teraz przez 2 miesiące moja zmienniczka będzie musiała sprzątać :$ hm i ja tak sobie teraz myślę,że minęły 4 miesiące więc może ta zmienniczka wreszcie uprzątnęła ten syf po mnie i teraz oni chcą ,żebym ja znów pojechała syfu narobić,żeby ta co po mnie przyjedzie się nie obijała na zleceniu :haha:

Mam nadzieję , że wybuchnęłaś tak gromkim śmiechem , że odzyskają zmysł słuchu dopiero za kilka dni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

75 € ? to pewnie spychacz zamawiali do usunięcia tej góry . Myślę, że dałaś im odpór ? a prościej bobu :)

Grzecznie im podziękowałam ale dodałam,że jak szefowa odda mi 75 euro z odsetkami i umieści oficjalne przeprosiny w internecie to jestem gotowa jej wybaczyć ale ubaw miałam przy tym :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...