Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, lucyna.beata napisał:

lubie amulety ...mam jeden stale przy sobie, a w zasadzie dwa  i ostatnio jestem posiadaczem enkolpiona...z 1876 roku...jak dla mnie robi wrazenie...wisi sobie i przyciag uwage i o to chodzi:oklaski:

To się je ? Bo jak nie jest do jedzenia to mnie nie interesuje. :d

A te koraliki od Bahija to sama sobie zrób. To proste. :)

Wczoraj jak jakaś porąbana oglądałam telewizję do prawie pierwszej w nocy. I doszłam do wniosku że Indiana Jones mówiący po niemiecku jest wyjątkowo głupawy. :d

 

Dzień Dobry.

Dzisiaj dziwny dzień bo bez obiadu. Jedziemy do okulisty i sporo czasu nam zejdzie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to fakt...nic skomplikowanego...musi byc 108 sztuk... ale problemem jest nie koralik a zawieszka...

a odnosnie enkolpiona...

ten ktory mam jest troszke inny 

nie kochana...tego sie nie je:haha:

i zgadzam...indiana po niemiecku..jestr jak dla mnie tragiczny...nie wspomne o sherlocku holmsie czy krokodylu dundee

 

przyklad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pytam się grzecznie....:ostrzegam:

No, nie wiem....Faktem jest, że Lucyna, ta od Beaty, musi raniutko wstać....jak mus to mus. A Wy robaczki urlopowe ...śpijcie do oporu. Ale jak już wstaniecie, to wiecie, że kawka na Was zawsze czeka:) Ordnung muss sein :dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H.....ejka Klepuchy :cmok:. Całus na dobry początek dnia. Bez obawy, zęby umyte, twarz odświeżona, brwi klamerkami do góry podniesione. Miły wyraz twarzy na siłę mam >:(..... O taki wlaśnie . 

Dziś dostałam tylko 50 € , bo myślą, że ja 18.01.2017 zjeżdżam stąd. Nie, nie, nie tak łatwo się jest mnie pozbyć , wydębiłam jeszcze pobyt do 25.01 :d. Potem zjazd na szybkie.... spotkanie z Krokodylem :kąpiel: i kąpiel w pianie, drapanie po plecach i gilanie z rana,  i od 1.02. Momachium :cool:. Taki mój plan . Kto jedzie ze mną  ? 

krokodyl.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lucyna.beata napisał:

do opery?? czy koncert jakiejs gwiazdy??

monachium to chyba rewiry mirelki...mnie tam poki co nie ciagnie...

a chetnie potowarzysze...wirtualnie

no to faktycznie krotki ten urlopik z krokodylem bedzie...O.o

 

 

najpierw zjazd do mojej miejskiej  dziury:haha:. A

Niespokojny duch jestem i lubię ciągle coś sprawdzać, poznawać nowe, zatem  dzisiaj wlaśnie organizuję zjazd i testuję Bla, bla , bla .... Jakie to proste, szybkie  i tanie :szok::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

lubie amulety ...mam jeden stale przy sobie, a w zasadzie dwa  i ostatnio jestem posiadaczem enkolpiona...z 1876 roku...jak dla mnie robi wrazenie...wisi sobie i przyciag uwage i o to chodzi:oklaski:

Mój amulet to łańcuszek z Matką Boską od K
omunii ,jest wystarczający i ma moc.W torebce Różaniec.

Ale lubię srebro,dawniej się obnosiłam.Teraz paluchi zgrubli...

 

A w ogóle to witajcie!

W świętokrzyskim pizgo mrozem,że hej! ;) 

Zaś mi róże przemarzną w ogródku...szlagen!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, beatrix+ napisał:

Mój amulet to łańcuszek z Matką Boską od K
omunii ,jest wystarczający i ma moc.W torebce Różaniec.

Ale lubię srebro,dawniej się obnosiłam.Teraz paluchi zgrubli...

 

A w ogóle to witajcie!

W świętokrzyskim pizgo mrozem,że hej! ;) 

Zaś mi róże przemarzną w ogródku...szlagen!

@beatrix+

no widzisz kazdy ma swoje pasje...medaliki to nie moja bajka chociaz rozumie ludzi dla ktorych sa one wazne..

medalika od komunii nie posiadam ...wsiakl byl juz dawno 

zegarki notorycznie gubie, bransoletki w miare dlugo mi sluza...

a te drobiazgi jakie posiadam sa ze mna juz od.....dluuuuugiego czasu wiec...

kazdy ma przy sobie to co dla niego najcenniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

najpierw zjazd do mojej miejskiej  dziury:haha:. A

Niespokojny duch jestem i lubię ciągle coś sprawdzać, poznawać nowe, zatem  dzisiaj wlaśnie organizuję zjazd i testuję Bla, bla , bla .... Jakie to proste, szybkie  i tanie :szok::hura:

@Heidi

to wodnik jestes czy blizniak?? mirelka tez adhd ma....nie umie za dlugo siedziec bo nogami przebiera i potrzebuje ciagle nowych wyzwan...a to ciasta a to podroze a to nowe znajomosci

tylko ze ona koziorozec przeciez....mowia ze klasyczny ...ja mam inne doswiadczenie z koziorozcami..u mnie clala rodzina to kozly tylko ja ta...z innej bajkiO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@Heidi

to wodnik jestes czy blizniak?? mirelka tez adhd ma....nie umie za dlugo siedziec bo nogami przebiera i potrzebuje ciagle nowych wyzwan...a to ciasta a to podroze a to nowe znajomosci

tylko ze ona koziorozec przeciez....mowia ze klasyczny ...ja mam inne doswiadczenie z koziorozcami..u mnie clala rodzina to kozly tylko ja ta...z innej bajkiO.o

@Mirelka1965 to taki koziorozec odmieniec :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

@Heidi

to wodnik jestes czy blizniak??

Pewnie , że Bliźniak !!! Dlatego kocham ludzi, i chociaż mnie często kopią w d... ę, to i tak idę następnych  tych dobrych w świat  szukać. Zawsze ktoś się znajdzie ze złotym sercem, mądrą głową (np. Opiekunki :haha:). Tyle milionów ludzi po tym padole biega, że choć jeden na milion, to i tak warto szukać. Nie wszyscy z gruntu są źli, tylko czasem tak życie doświadcza, że  :świnia: ryj  niektórzy dostają, albo :220_monkey_face: rozum. Tyle kwiatów na ziemi rośnie i przyjemnością jest ich dawanie, więc szukam, szukam.... komu by je dać. Teraz wskoczylam na czas jakiś do DE, bo w PL już znudziło mi się szukać.         Najgorsze jest to, że żyję ze Skorpionem, a on przez  30 lat małżeństwa nie może załapać, że mi na :bukiet: zależy. Mogłyby być też brylanty, ale ani jedno, ani drugie mnie nie zaskoczy. Szkoda. Generalnie  mąż mnie nie bije, jeść daje, spać daje i czasem  nawet po pleckach podrapie , więc nie skarże się na los, bo inni nawet tego nie mają. Jest :897_ok:. Ważne jest to, że mój Skorpion akceptuje moje fiksacje i pozwala mi poznawać Polaków na obczyźnie, bo wg jednych są oni gorsi niż sami Niemcy, a wg innych są oni lepsi. Mi udało się poznać tych lepszych. Na razie, przynajmniej !!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...