Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, violka napisał:

:szok: :cmok: To musimy z @jolantapl. pomyśleć nad drugim dodatkowym dochodem :d

Dawno już o  jakimś dodatkowym zajęciu myślałam ale ,że barwą głosu można by coś przyrobić to by mi nawet do głowy nie przyszło :$.Co prawda czasami ktoś dzwoni jak mu zimno jest ale nikt mi nie mówił ,że słysząc mój głos się rozgrzewa :$ No to dla wspólniczki @violka i pomysłodawczyni @Heidi:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Dawno już o  jakimś dodatkowym zajęciu myślałam ale ,że barwą głosu można by coś przyrobić to by mi nawet do głowy nie przyszło :$.Co prawda czasami ktoś dzwoni jak mu zimno jest ale nikt mi nie mówił ,że słysząc mój głos się rozgrzewa :$ No to dla wspólniczki @violka i pomysłodawczyni @Heidi:zdrówko:

:cmok: A @Łukasza jak będziemy kasować ? jakaś zniżka , czy gratis po znajomosci ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

:cmok: A @Łukasza jak będziemy kasować ? jakaś zniżka , czy gratis po znajomosci ? :cool:

Hm nie wiem jak Ty ale u mnie @Łukasz  ma specjalne względy :$;) i  proponuję dla wszystkich znajomych z forum gratis ogrzewanie się przy naszych głosach i tak na innych się odkujemy będziemy ich kasować podwójnie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym tygodniu nowe wyzwania ale jakie by nie byly...zycze milego na poczatek ...xd

wczoraj jakos zeszlo...wieczorem padlam ...moze rower mnie zmulil..hmmm-.-....lodowy wiatr ale w plucko bylo...

no dobra...koniec miachania...

kawa na stole moi drodzy...ilosc filizanek dowolna...pijcie ile potrzebujecie

jeszcze nie wiem co na sniadanie ale...cos wykombinujemy

:oklaski:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Heidi napisał:

Dziwaki jakieś ! Ty...., a może ty za dużą miskę miałaś przygotowaną do jadła, a oni tak tylko po niemiecku ? Tyci, tyci? Mam mankolije jakieś, bo nasłuchałam się, że tam wszyscy chodzą na ulicach jakby dopiero co wyskoczyli z wystawy ?A , wiesz...ta moja słoma w butach i włosy na nogach niegolone (bo mi cieplej ) . W czym tam chodzić z PoP?  Wiadomo w domu to na sportowo i luz. Mam z nim wychodzić do opery i filharmonii, na wystawy i potem do restauracji. Moja kumpela stwierdziła z dąsem na ustach: nudy jakieś, ty się zastanów czy chcesz tam jechać .   :szok::szydera::haha::szok:.            I tak sobie myślę, czy to na pewno osoba w moim życiu, która dobrze mi życzy :szok:. Sprawdzałam w necie. Wejście do filharmonii to koszt średni 70 €. Kocham operetkę, teatr. To prezent mojego życia, a ona mi tak wyjechała.I ja miałabym z tego zrezygnować ? Za nic . Tylko kłopot z szafą 3-drzwiową mam, bo do busa na pewno się nie zmieści. Wyjazd na 2 miesiące i do tego zmiana pory roku.. Uffff........ Opiekunkowo: doradź

@Heidi

nie wiem czy dziwaki ale napewno specyficzni....to bylo jedno z moich perwszych zlecen wiec i nie bardzo moglam sie wyklocac...ale napewno bylo mi dziwnie jak po podaniu posilu lub herbaty itd...mialam znikac..ulotnic sie zwyczajnie..

jak gotowałam sobie np brokuly to babce smierdzialo w domu i tez musialam albo jesc w ogrodzie albo u siebie a kuchnia wietrzyla sie caly dzien...no ale babka oczy zamknela wiec ...temat zamkniety

pisalam ze miasto samo w sobie drogie....jak corka pdp kazala!!! mi isc na spacer do miasta to powiedzialam ze przyjechalam zarabiac a nie wydawac i tym sposobem dostawalam tzw wychodne a to 20 a to 50euro tak dla siebie...dwa trzy razy w tygodniu...bez szemrania...

a ubrania...nie mialam tego problemu ...mnie inetresuje praktycznie i wygodnie...owszem pakuje zawsze jakies bardziej eleganckie ubrania na wszelki wypadek ale z reguly mam wiecej ciuchow tzw roboczych niz wyjsciowych...czasami jak mnie fantazja ponosi ubieram sie.."niedzielnie"...wtedy dziadek mojej pdp ubiera biala koszule czerwone szelki ktore mu kupilam bo chcial miec takowe ..

teatr opera itd ...nie ten klimat w tym miejscu ...czasami jakas knajpka z mezem pdp...no to wtedy jest okazja ubrac jak kobieta a nie opiekunka a wtedy wyraz twarzy jest bezcenny bo okazuje sie ze i my mozemy ladnie elegancko wygladac...i sie podobac:))

  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka

ogladałam bizuterie na stronce...sliczna ale ja preferuje innny styl troche....chociaz nie podlega dyskusji ze sa tam cacunia az milo....znalazlam  kilka ciekawych ozdobek ale cena powala z nog...ale w sumie czemu nie zainwestowac?? w koncu tez od zycia cos sie nalezy...

pierscionek z kamieniem ksiezycowym sliczny ...unikatowy....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...