Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dwa plastry imbiru? jak to wypić ?może być w proszku?

@jolantapl.

woda, miod imbri kurkuma..

imbir wrzucasz do wody zeby naciagnal...chodzi o to zeby kurkuma nie osiadla na dnie ..jak kupuje po porstu imbir w kawalku ale pewnie moze byc tez w proszku...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lucyna.beata napisał:

@jolantapl.

woda, miod imbri kurkuma..

imbir wrzucasz do wody zeby naciagnal...chodzi o to zeby kurkuma nie osiadla na dnie ..jak kupuje po porstu imbir w kawalku ale pewnie moze byc tez w proszku...

Ja gotuję imbir w kawałkach , przez 10 min i po przestudzeniu doprawiam go całą resztą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nienormalne,żebym za każdym razem musiała nowe hasło wymysłać!

Ja naprawdę się nie wylogowywuję, i nie wiem czemu tak się dzieje...

Chyba jestem jedynym użytkownikiem tego forum z takimi problemami..

 

No to dobry wieczór brygado RR ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgubiłam się.....

o kurczę masakra jakas...wszystko przez dziadka,mówił ze pojedziemy na zakupy,samochod odpalił i pojechalśmy..............długo.......długo......gdzies tam.Dziadek zabłądził,a miało byc niedaleko do sklepu gdzieś tam  na obrzerzach Berlina.cho.......a dobrze ze nam GPS w telefonie to mogliśmy so domu wrócić.A zakupy zrobiłam w niedalekim sklepie.On ma DEMENCJE!!!!!!!!!!!O nie juz sie nie dam !!!!!!!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

To jest nienormalne,żebym za każdym razem musiała nowe hasło wymysłać!

Ja naprawdę się nie wylogowywuję, i nie wiem czemu tak się dzieje...

Chyba jestem jedynym użytkownikiem tego forum z takimi problemami..

 

No to dobry wieczór brygado RR ;)

Ja nawet nie pamiętam jakie mam hasło.

Komputer za mnie pamięta, jak zdechnie to mam pozamiatane. :(

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

zgubiłam się.....

o kurczę masakra jakas...wszystko przez dziadka,mówił ze pojedziemy na zakupy,samochod odpalił i pojechalśmy..............długo.......długo......gdzies tam.Dziadek zabłądził,a miało byc niedaleko do sklepu gdzieś tam  na obrzerzach Berlina.cho.......a dobrze ze nam GPS w telefonie to mogliśmy so domu wrócić.A zakupy zrobiłam w niedalekim sklepie.On ma DEMENCJE!!!!!!!!!!!O nie juz sie nie dam !!!!!!!!!

Oj tam demencja.

Sklep przenieśli. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby też zawsze pyta czy zapisać ma hasło,ja potwierdzam a ta menda ma demencje i mnie wywala po parunastu minutach...

A wpadłam tu ,bo szukam może jakiegoś krótkiego ,szybkiego zastępstwa.

W ZUS mi odmówili renty,odwołanie napisałam.

Czyli mogę pojechać naprawdę na chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, beatrix+ napisał:

No niby też zawsze pyta czy zapisać ma hasło,ja potwierdzam a ta menda ma demencje i mnie wywala po parunastu minutach...

A wpadłam tu ,bo szukam może jakiegoś krótkiego ,szybkiego zastępstwa.

W ZUS mi odmówili renty,odwołanie napisałam.

Czyli mogę pojechać naprawdę na chwilkę.

Popatrz po ofertach niektóre firmy mają takie oferty ostatnio u nas było na 3 tygodnie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

@Mirelka1965 na awatarku wygląda tak dostojnie , ,,ze teraz głupio mi będzie  jej dogryzać :haha: od teraz będę potrzebować coś na odwagę :wino:

Nie przyzwyczajaj się :trele: To tylko na dzisiaj, bo okazja jest...jutro wracam do swojego normalnego awatarka :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

zgubiłam się.....

o kurczę masakra jakas...wszystko przez dziadka,mówił ze pojedziemy na zakupy,samochod odpalił i pojechalśmy..............długo.......długo......gdzies tam.Dziadek zabłądził,a miało byc niedaleko do sklepu gdzieś tam  na obrzerzach Berlina.cho.......a dobrze ze nam GPS w telefonie to mogliśmy so domu wrócić.A zakupy zrobiłam w niedalekim sklepie.On ma DEMENCJE!!!!!!!!!!!O nie juz sie nie dam !!!!!!!!!

Witaj na niemieckiej ziemi z polską agencją :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...