Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

@Heidi z pewnością ten z lewej:oklaski:

ależ Ty jesteś zmienny, jak kobieta:d. Pewnie u Ciebie NIE znaczy TAK, albo NIE to NIE, albo TAK tzn. TAK. 

I pewnie też Ciebie boli często głowa ? I pewnie najczęściej w nocy ? :d

A może jesteś kobietą ? xd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Wiem czytałam ale możliwości w pisaniu mam ograniczone ;)Może jutro będzie lepiej bo już tęsknię za pisaniem z Wami :love:

no to jutro trzeba będzie kredę schować jak już usiądziesz do lapka. A ja miałam swój dzień. Pisałam prawie ze sobą :). Jak zdrowie ? Twoje kamienie włóż do worka, worek przywiąż swojemu wrogowi do szyi, wrzuć go do fosy i wracaj do nas . Królestwo zagrożone, Król z Księciem rękawice(blaty kuchenne) sobie w twarz  rzucili, pojedynek będzie. Kowal dostał zelcenie na wykonanie 2 szpad, tylko póki co on kuźnię ma zamkniętą , bo podatków nie chciał płacić do polskiego urzędu. Wracaj królewno

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

ależ Ty jesteś zmienny, jak kobieta:d. Pewnie u Ciebie NIE znaczy TAK, albo NIE to NIE, albo TAK tzn. TAK. 

I pewnie też Ciebie boli często głowa ? I pewnie najczęściej w nocy ? :d

A może jesteś kobietą ? xd

5a57b50f18114_kobietaosobowo.jpg.294a01a17eaa7b5e0421f61c16581a41.jpg Seksownie @Łukasz wyglądasz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc pracusiom  i śpiochom. Zatańczę jeszcze tylko dla Was , żeby tym co nie mogą zasnąć , zasnęli w końcu. Hipnoza, hipnoza, hipnoza... wystarczy wpatrywać się w kaczy zadek. 

kaczor.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

no to jutro trzeba będzie kredę schować jak już usiądziesz do lapka. A ja miałam swój dzień. Pisałam prawie ze sobą :). Jak zdrowie ? Twoje kamienie włóż do worka, worek przywiąż swojemu wrogowi do szyi, wrzuć go do fosy i wracaj do nas . Królestwo zagrożone, Król z Księciem rękawice(blaty kuchenne) sobie w twarz  rzucili, pojedynek będzie. Kowal dostał zelcenie na wykonanie 2 szpad, tylko póki co on kuźnię ma zamkniętą , bo podatków nie chciał płacić do polskiego urzędu. Wracaj królewno

O.o:haha:co tu się dzieje ?Ja i bez tego wszystkich pogodzę rękawiczki rzucać nie muszę ;).Wszyscy opiekunowie to zdolniachy we wszystkich dziedzinach życia i w opiece i w prowadzeniu domu ;sprzataniu ,gotowaniu i pieczeniu więc nikt z nikim nie musi o nic rywalizować i nikomu niczego udowadniać :cmok:A żeby zapanowała zgoda to jakaś piosenka dla tych super opiekunów by się przydała może ktoś mnie wspomoże w tej materii?:$ Proponuje Heloo Lionela Richie dla wszystkich obecnych i przyszłych opiekunów tych co w pracy i tych co na urlopach :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

O.o:haha:co tu się dzieje ?Ja i bez tego wszystkich pogodzę rękawiczki rzucać nie muszę ;).Wszyscy opiekunowie to zdolniachy we wszystkich dziedzinach życia i w opiece i w prowadzeniu domu ;sprzataniu ,gotowaniu i pieczeniu więc nikt z nikim nie musi o nic rywalizować i nikomu niczego udowadniać :cmok:A żeby zapanowała zgoda to jakaś piosenka dla tych super opiekunów by się przydała może ktoś mnie wspomoże w tej materii?:$ Proponuje Heloo Lionela Richie dla wszystkich obecnych i przyszłych opiekunów tych co w pracy i tych co na urlopach :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc kochani .Spokoinej nocy i kolorowych snów .Zapomniałam Wam napisać w moim wróżbiarskim śnie na grudzień tego roku zamiast opiekunki,która miała mnie zmienić przyjechał młody przystojny opiekun ,który bardzo dobrze mówił po niemiecku hm przyznam się,że byłam zaskoczona w tym śnie ale chyba mile zaskoczona .Mam nadzieję,że to dobra wróżba ;):haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.01.2018 at 15:33, Łukasz napisał:

Takie coś z Rewe...Markety, w których widziałem dwa, trzy regały z produktami z PL, to oprócz Rewe, Aldi, Edeka, Kaufland.Zawsze przecież można się spytać personelu. Z wódek krupnik za prawie 8 , poza tym słodycze, zupki, pasztety, ogórki kiszone,konserwowe, bigos,flaczki i jeszcze wiele "pierdołek"

A tu ni ma ..

Ani w Rewe ani w innych.

 

To mnie utwierdza w przekonaniu ze Kolonia, nie dosc ze brzydka, to prowincjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dobranoc pracusiom  i śpiochom. Zatańczę jeszcze tylko dla Was , żeby tym co nie mogą zasnąć , zasnęli w końcu. Hipnoza, hipnoza, hipnoza... wystarczy wpatrywać się w kaczy zadek. 

kaczor.gif

Ale fajny kuperek :papieros:,lambada czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 a u mnie, w płn dzielnicy Kolonii było blisko Rewe i też regał z polskimi produktami....Pisałem, pytać się personelu. W natłoku towarów, taki regał może ujść naszej uwadze:)

Edytowane przez Łukasz
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...