Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@erika 2 miesiące i dużo i mało,ale się dłuży nieraz ,,co ja piszę ,zawsze się dłuży,,raz byłam 3 miesiące i nigdy więcej ,,za długo,,musi być mała przerwa i mogę dalej jechać i pracować,,,teraz kombinuję tak aby na święta być w domu,,,więc praca i praca i praca,,,,:hahaha:

Wytrzymasz -a co ! chcesz mnie tutaj zostawić ? o nie ,nie puszczę Cię!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@erika 2 miesiące i dużo i mało,ale się dłuży nieraz ,,co ja piszę ,zawsze się dłuży,,raz byłam 3 miesiące i nigdy więcej ,,za długo,,musi być mała przerwa i mogę dalej jechać i pracować,,,teraz kombinuję tak aby na święta być w domu,,,więc praca i praca i praca,,,,:hahaha:

Wytrzymasz -a co ! chcesz mnie tutaj zostawić ? o nie ,nie puszczę Cię!!!:love:

Nie nie nie zostawię :love: Ciebie ani mojej marudy ... Jestem  silna dziewczynka :) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eriko,też Ci buziaczka posłałem w poście razem z blondaskiem.   Blondi,wczoraj byłem na potańcówce dla seniorów,haha,i też tradycyjnie,no gdzie jak nie nad morzem zagrali utwór ALIBABEK https://www.youtube.com/watch?v=A6z7Q0A436o

haha,a potem drugi ,  niezapomniane szlagiery, wtedy byłem mały pyrtek, gdy tego słuchałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Łukasz napisał:

eriko,też Ci buziaczka posłałem w poście razem z blondaskiem.   Blondi,wczoraj byłem na potańcówce dla seniorów,haha,i też tradycyjnie,no gdzie jak nie nad morzem zagrali utwór ALIBABEK https://www.youtube.com/watch?v=A6z7Q0A436o

haha,a potem drugi ,  niezapomniane szlagiery, wtedy byłem mały pyrtek, gdy tego słuchałem

 

ha ha zaraz mi się przypomniał mój film ,kiedy zorganizowano z seniorami potańcówke z zespołem "Kobranocka" o jakim profilu jest ten zespół wiadomo ,co prawda nikt nie wyszedł ,ale były zgrzyty ,że za głośno itd. ha ha-wiem ,że się ubawiłem a w dodatku  nikt nie wiedział ,że cała ta impreza była zorganizowana tylko dla potrzeb filmu.

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam wszytskich gorąco i upalnie, bo tu juz grzeje od switu.... odliczam dni, jak żołnierz do wyjscia do cywila, we wtorek wyjezdzam.... jakos dozyje,zregeneruje sily i w okolicach 7-8 wrzesnia mam dostac kogos nowego... oby nie na odludziu, gdzies na koncu Wiednia... a moze cos sie z ta cholerna Szwajcarią ruszy... bede sie meldowac... juztro mam smutną rocznice... 10 rocznica slubu spedzana samotnie w Wiedniu nie bedzie mila....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Betty napisał:

witam i pozdrawiam wszytskich gorąco i upalnie, bo tu juz grzeje od switu.... odliczam dni, jak żołnierz do wyjscia do cywila, we wtorek wyjezdzam.... jakos dozyje,zregeneruje sily i w okolicach 7-8 wrzesnia mam dostac kogos nowego... oby nie na odludziu, gdzies na koncu Wiednia... a moze cos sie z ta cholerna Szwajcarią ruszy... bede sie meldowac... juztro mam smutną rocznice... 10 rocznica slubu spedzana samotnie w Wiedniu nie bedzie mila....

Witaj, wytrzymasz i rocznicę ślubu odbijesz sobie w PL.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ku potańcówka dla seniorów?? czy Ty pojechałeś znowu do pracy? seniorów masz przecież w DE-hahahha ,miałeś tam młodości zażyć a nie seniorów ,,,:serce::love::serce: 

ale Alibabki też były moim hitem młodości,,,potem odsłucham -wszystko!!! buziaki

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

witam...no to dziewczyny na dobry dzień----:kawa:  i :lody:  bo upał się zapowiada.

oj przyjdzie taki dzień i się przytulę i wycałuję i????? całą resztę,,,,:serce:co za podniecenie od rana ,,adamos co Ty wyprawiasz ,,,wiesz ,że jestem aż za gorąca ,,,hahahhaha 

dzięki za lodzika i za kawusię,,,och ach ochłodzę się trochę lodzikiem-hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emma napisał:

Witaj, wytrzymasz i rocznicę ślubu odbijesz sobie w PL.

ha :) oby... ale smutno bedzie... 

dzis wogole mam jakis nostalgiczny nastroj... snil mi sie moj pies.. nie zyje juz od 7 lat, mial raka,ae sen taki realistyczn, wiecie jak to jest w nocy bawic sie z pse, glaskac go i rano jeszcze to tak dokladnie pamietac jakby bylo na jawie... to moj Cezar.... 

cez.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, adamos1 napisał:

ha ha zaraz mi się przypomniał mój film ,kiedy zorganizowano z seniorami potańcówke z zespołem "Kobranocka" o jakim profilu jest ten zespół wiadomo ,co prawda nikt nie wyszedł ,ale były zgrzyty ,że za głośno itd. ha ha-wiem ,że się ubawiłem a w dodatku  nikt nie wiedział ,że cała ta impreza była zorganizowana tylko dla potrzeb filmu.

 

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

eriko,też Ci buziaczka posłałem w poście razem z blondaskiem.   Blondi,wczoraj byłem na potańcówce dla seniorów,haha,i też tradycyjnie,no gdzie jak nie nad morzem zagrali utwór ALIBABEK https://www.youtube.com/watch?v=A6z7Q0A436o

haha,a potem drugi ,  niezapomniane szlagiery, wtedy byłem mały pyrtek, gdy tego słuchałem

 

Praca zaczeka -musze odsłuchac teraz -normalnie studniówka mi się przypomniała ,,te fryzury ,mój chlopak miał taką fryzurę jak ten od lewej-hahahhaha  

Łukaszku też bym poszla w te seniory -a co tam ,,, bym się czuła jak 18 latka ,,,ale niespodzianka fajna,,,wspomnienia jakies dawne wróciły,,,ale było i mnięło,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, emma napisał:

Dzień dobry:) Udanego dnia Wszystkim !!! Żeby mi się chciało jak mi się nie chce ;)

To samo sobie dzis pomyslalam , wczoraj bylo l fajnie ale znowu nudny dzien jak co dzien . Zaspalam i  byl troche nerwowy poranek, szybko wskoczylam w ciuchy aby w miare punktualnie wszystko przygotowaca tu dziadek juz kawe robil a babka serwetki uklada. Nie bylo pretensji, przeciez kazdemu moze sie zdarzyc. Milego dnia !

Od rana muzycznie , to ja tez cos podrzuce, wspomniana tu Kobranocke na przyklad

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty zaraz tam wpadnę do Ciebie ,,,nie możesz być tak smutno nastawiona ,,,masz normalnie jakiegoś dołka dalej,,ja jakbym miala się smucic to bym się zasmucila na całego,,ale nie chcę ,,mam też psa chorego na raka ,mialam też wczoraj swój dzień i byłam sama -nie sama bo z wami między innymi,,ale się nie poddaję,,ciesze się z każdego dnia ,pogoń smuteczki na bok kochana,,,

nie wiem jak ja to robię ,ale całe zło a kysz ode mnie,,,,uśmiechnij się Betty -wpadam do Ciebie i zabieram cię od Babki Mucki i poszalejemy w Wiedniu,,na disco polecimy i na drineczka i będzie wesoło i radośnie,,,a może na zakupki o sobie fajne kiecki mini kupimy-co Ty na to??? pasi???

szampana wypijemy na twoja rocznicę i pożycze tobie następne 10 lat! ok? buziaczki i wroc do Betty do Betty którą poznałam -:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Betty napisał:

witam i pozdrawiam wszytskich gorąco i upalnie, bo tu juz grzeje od switu.... odliczam dni, jak żołnierz do wyjscia do cywila, we wtorek wyjezdzam.... jakos dozyje,zregeneruje sily i w okolicach 7-8 wrzesnia mam dostac kogos nowego... oby nie na odludziu, gdzies na koncu Wiednia... a moze cos sie z ta cholerna Szwajcarią ruszy... bede sie meldowac... juztro mam smutną rocznice... 10 rocznica slubu spedzana samotnie w Wiedniu nie bedzie mila....

@Betty ty odliczasz rocznicy ślubu, ja odliczam a właściwie odliczałam tragiczne w moim życiu rocznice.. czas leczy rany tak wszyscy mówia ..i  to jest  prawda Trzymaj się Betunia :serce: wytrwasz do wtorku.:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Barrakuda napisał:

To samo sobie dzis pomyslalam , wczoraj bylo l fajnie ale znowu nudny dzien jak co dzien . Zaspalam i  byl troche nerwowy poranek, szybko wskoczylam w ciuchy aby w miare punktualnie wszystko przygotowaca tu dziadek juz kawe robil a babka serwetki uklada. Nie bylo pretensji, przeciez kazdemu moze sie zdarzyc. Milego dnia !

Od rana muzycznie , to ja tez cos podrzuce, wspomniana tu Kobranocke na przyklad

jak tego nie lubić  cały tydzięń  ze sobą się męczyliśmy ,rzecz jasna oni inaczej i ja inaczej jako amator,ale nie zapomne tych dni----dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Betty napisał:

ha :) oby... ale smutno bedzie... 

dzis wogole mam jakis nostalgiczny nastroj... snil mi sie moj pies.. nie zyje juz od 7 lat, mial raka,ae sen taki realistyczn, wiecie jak to jest w nocy bawic sie z pse, glaskac go i rano jeszcze to tak dokladnie pamietac jakby bylo na jawie... to moj Cezar.... 

cez.jpg

Jaki uroczy !! kocham psiaki !! tez kiedyś mieliśmy Cezara , oj było to bardzo dawno:) Był taki kochany ,   pies to prawdziwy przyjaciel czlowieka :serce: 

1902956_708727539177433_873133256_n.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne psiaki,,,ile ja łeż wylałam za pieskami swoimi,,,za nawet chomikiem czy krolikiem,,,wiem ,że to są bardzo smutne chwile ,,ale tak jak @erika pisze ,czas leczy rany ,czas leczy wszystko , czas wszystko zmienia w nas i nas,,,musimy żyć teraz i cieszyc sie terazniejszością i myśleć może o przyszłości i żyć nieraz marzeniami ,,ale niech to wszystko będzie w jak najlepszym wydaniu dobroci i spokoju,,,,zaczynam nadawac normalnie jak ksiadz-hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

śliczne psiaki,,,ile ja łeż wylałam za pieskami swoimi,,,za nawet chomikiem czy krolikiem,,,wiem ,że to są bardzo smutne chwile ,,ale tak jak @erika pisze ,czas leczy rany ,czas leczy wszystko , czas wszystko zmienia w nas i nas,,,musimy żyć teraz i cieszyc sie terazniejszością i myśleć może o przyszłości i żyć nieraz marzeniami ,,ale niech to wszystko będzie w jak najlepszym wydaniu dobroci i spokoju,,,,zaczynam nadawac normalnie jak ksiadz-hahhaha

masz rację @Blondi " ksiądz mnie pstawił na nogi"a ten chłopczyk z moim Cezarem to niedługo będzie księdzem :) jak dotrwa do końca .. bo to różnie bywa .:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...