Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa: dla Wszystkich ludzików i uśmiech na początek dnia i buziak:love:

Ja myślałam ,że tu już gwarno a tutaj ni ma nic:hahaha:

Ja już chciałam kawusię robic o 4 rano ,,,więc bym przed kurami jeszcze wstała -hahahhaha

bym mogła pracowac na 2 zmiany ,, 

miłej środy dziewczynki i chłopczyki:święty::love::święty:

Hallo ! Dla mnie nawet bardzo mila, bo dzis ich bin frei ! Wyspana i rzeska, bo zaden rycerz mi sie nie przysnil haha, planuje co by tu robic ? Do centrum troche za goraco, ale chyba sie wybiore , potem moze polezakuje na sloncu czy w cieniu, maja ladny,zadbany ogrod. Ach, jak ja lubie tu srody ! Ta wolnosc, ktorej nie zapomniiiiiisz!!! -jak spiewa moj idol. Inna  muze w tym temacie, troche lagodniejsza tez lubie .Milej srody !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Florcia napisał:

Dobrego dnia:love:, wiele radości i przyjemności z boskiej wolności:):serce::)

Dziekuje ! Na pewno bedzie radosny i przyjemny bez tych codziennych tu obowiazkow  a szczegolnie tego przesiadywania , ach jak super...wreszcie sama hahaha , rowniez zycze milego dnia.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda jak Ty spałas z tymi kocami!!! ,był rycerz ale zakopałaś się w tych francuskich kocach i Ciebie nie znalazł,,,,wez te koce zwal -hahahhaha

Tak prawdę powiedziawwszy to dziadek mi dzisiaj zaproponował wypad do miasta -dawał mi wolne ,,,ale ja? nie chętnie autobusem jechac ,,,i jak bym miala dzien wolny to nie wiem ,co ja na tej wsi bym robiła? nic ,nie ma co tu szukać -przecież tutaj bym @Łukaszka nie znalazła ,,,,hahhahaha

A potem zdaj nam relacje co w ten wolny dzień Ci się przytrafiło miłego -udanych zakupów ,albo udanego spacerku , albo udanego spotkania ,albo udanego zawarcia nowej znajomosci itd,,, baw się dobrze :love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barrakuda napisał:

Dziekuje ! Na pewno bedzie radosny i przyjemny bez tych codziennych tu obowiazkow  a szczegolnie tego przesiadywania , ach jak super...wreszcie sama hahaha , rowniez zycze milego dnia.

Super masz, takie przerywniki w pracy, to skarb ;) Na tej Stelli nawet godziny dodatkowej nie mam i nie ma co na to liczyć. Każdą minutę na zegarku sprawdza, bo ona płaci. Znajoma na Stelli obok ma co jakiś czas dodatkowe 2-3 h w dzień wolne, bo ktoś z rodziny lub ze znajomych zabiera jej pdp.

Baw się dobrze i nie myśl o pracy :)

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma ale masz ciulowo,,,to co Ty cały czas robisz? ja teraz leże sobie na swoim łożu i sobie odpoczywam nie wiem po czym ale tak prawie do 16 godz, Co Ty musisz z nią cały czas robić -ciekawi mnie ,bo idzie dostać na głowę z taką babką ,,,

nic innego nie potrafią powiedzieć ,tylko ze płacą ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Witam i pozdrawiam milutko:)Zapraszam na :kawa::kawa:i:ciacho::ciacho:. .Blondi,gorące:love:znad morza.Teraz idziemy na rybkę,syn na dorsza,a ja ...tradycyjnie na flądrę,haha

A gdzie Ty internet dorwałes na tej wsi???? buziaki i nie rób mi apetytu na tą flądrę,,bo jestem tak najedzona dzisiaj !!! ,że trzeba troszkę zrzucić z siebie -już to zrobiłam zresztą,,,

kawka i ciasteczko jeszcze zmieszczę,,,:love: 

a pogoda jaka? słoneczko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blondi napisał:

@emma ale masz ciulowo,,,to co Ty cały czas robisz? ja teraz leże sobie na swoim łożu i sobie odpoczywam nie wiem po czym ale tak prawie do 16 godz, Co Ty musisz z nią cały czas robić -ciekawi mnie ,bo idzie dostać na głowę z taką babką ,,,

nic innego nie potrafią powiedzieć ,tylko ze płacą ,

oczywiście są dwie godziny dziennie wole po obiedzie. Potem pdp do 20h chce, aby z nią być. Po śniadaniu i tak robię swoje w domu. Po przerwie jak jest pogoda, to na taras lub w domu wspólna kawa i czasem coś tam rozmawiały. Następnie jej programy w TV ino 18h kolacja i do 19:45 od pękać i dzień zaliczony. Zmienniczka nawet na przerwach z nią siedziala. Można kota dostać. I tak pdp nauczyłam, że gdy siedzimy po przerwie nie ma o czym rozmawiać, to ona czyta swoją książkę, a swoją. Dużo by pisać. Fakt, że tu nie wrócę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

:(@emma jak tutaj przyjechałam to była poprzedniczka i byłyśmy dzień caly razem i jest przerwa 3 godz, -więc poszlyśmy do sklepu a potem poszłyśmy do znajomej polki opiekunki ,,,i w czasie przerwy ta opiekunka znajoma też siedziała z babką razem na tv,,,masakra,,w domu sterylnie ,w kuchni sterylnie ,lubię porządek ale to taki porządek ,że do kolacji nie waż się nic w kuchni ruszyć,,,popatrzylam na to wszystko i za nic w świecie bym tam nie chciała być,,za żadne pieniądze,,a ta opiekunka pracuje tam na czarno i jeszcze panicznie boi się wyjśc z domu aby nikt jej nie zauważył,,,następny dramat,,,także takich miejsc jest troszeczkę więcej,,,też bym nie wróciła na taką stelle , :(

15 minut temu, Łukasz napisał:

A później potańcówki,haha

Przestaniesz kusić??? hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

 

 

 

:(@emma jak tutaj przyjechałam to była poprzedniczka i byłyśmy dzień caly razem i jest przerwa 3 godz, -więc poszlyśmy do sklepu a potem poszłyśmy do znajomej polki opiekunki ,,,i w czasie przerwy ta opiekunka znajoma też siedziała z babką razem na tv,,,masakra,,w domu sterylnie ,w kuchni sterylnie ,lubię porządek ale to taki porządek ,że do kolacji nie waż się nic w kuchni ruszyć,,,popatrzylam na to wszystko i za nic w świecie bym tam nie chciała być,,za żadne pieniądze,,a ta opiekunka pracuje tam na czarno i jeszcze panicznie boi się wyjśc z domu aby nikt jej nie zauważył,,,następny dramat,,,także takich miejsc jest troszeczkę więcej,,,też bym nie wróciła na taką stelle , :(

Przestaniesz kusić??? hahahha 

tez tu jest jedna na czarno. Raz poszliśmy razem do sklepu i ja normalni do niej po polsku coś mówię, a ona aby mówić cicho, bo usłyszą i ją podkablują. Haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Blondi,jechałem autem,a internet mam na kwaterze i w telefonie .Uciekamy już,pa:love:

Łukaszku to jesteś ubezpieczony i zabezpieczony ,internet musi być w dzisiejszych czasach razem z nami,,,Nie uciekaj bo i tak Ciebie złapię i ????? hahahhahaha:love::love::love:

A ja myślałam ,że będziesz się wlukł polskimi liniami kolejowymi ,ale ty jesteś cywilizowany chłopczyk:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam  ponownie !  Juz w swoich apartamentach , musialam wziac chlodny  prysznic, bo okropnie goraco,  a w miescie jeszcze wiekszy , zlazilam cale centrum . @Blondi zakupy zrobilam nawet udane, chociaz ich nie planowalam. Kupilam sobie nowa torebke w H&M , wzielam  ze soba taka na ramie listonoszke, jest mi wygodnie w podrozy, bo dwie rece mam zajete torba i waliza. Dzis jak sobie tak paradowalam  urwal mi sie pasek od tej torebki, probowalam zawiazac ale guzik z tego, musialam trzymac torebke w rekach. i wygodnie to z tym nie bylo.  W koncu weszlam do galerii i w H&M kupilam tania mala torebke za 10 euro, do tego mam jeszcze rabat 5 euro na nastepne zakupy. Dzien jak najbardziej udany, tego mi bylo trzeba, nawet obtarta noga w nowych butach mi nie przeszkadzala haha..Znajomosci nie zawarlam, trudno sie dogadac, wszedzie slychac tylko francuski. Dziwnie sie czuje np w sklepie , cos do mnie mowi sprzedawca   pakujac ta torebke a ja rozumiem tylko Merci  i Madame hehe. Do tych duzych przescieradel i kocy francuskich juz sie przyzwyczailam, w nocy sie wto zawijam bo chlodno.  Rycerz na pewno by mnie znalazl, gdyby sie pojawil , nie jestem filigranowa kobietka, zeby mnie grabiami w lozku szukac..Nie ma tu rycerzy ani ksieciow z bajki tez hahaha...W ogole tak zauwazylam, ze ten stereotyp sie potwierdza, Francuzki sa przewaznie ciemnowlose,nie wysokie, jak blond to taki , ze widac, ze to nie typ urody blondynki,, tak wiec mam tu moze szanse hahaha.. Lazilam tak po tym miescie i myslalam o tym ostatnim ataku  ale nikt na to nie patrzy, miasto pelne ludzi, mnostwo turystow. Policje tez widac, ale jest ich najwiecej w poblizu katedry, przepieknej zreszta,  trzeba przyznac, ze robi wrazenie wyglad uzbrojonych postawnych facetow w mundurach moro i czarnych beretach z lufami karabinow i paluszkami na spuscie, kobieta tak uzbrojona tez byla wsrod nich. @Doti mam placone za ten dzien oczywiscie, tak wiec nie ma co narzekac, jakos zleci od srody do srody.Teraz tylko kolacja i znowu wolnosc haha. Odsluchalam to co rano wsadzialam i wyszlo jakies rzezenie, to jeszcze raz ten dzien ten fajny utwor.

 

Eee..znowu ..d...pa.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Pisałam wam ,że mam fajnych dziadków sąsiadów ,z jednym lubię pogawędzić i on ze mną też ,,,wczoraj jesteśmy w sklepie i ja idę z wózkiem i idzie sąsiad tez z wózkiem i jak mnie zobaczyl to gębucha uradowana od ucha do ucha i szybko do mnie podchodzi i się serdecznie wita i sciska mi rękę ,gdzie nigdy mnie tak nie witał usciskami,,i radosny a za chwilę patrzy ,z dala wlecze się moja rodzinka PDP i minka zrzedła dziadziusiowi,,,wiecie jak to fajnie wyglądało? zakręciłam dziadziusiowi w głowie ,,,hahhahaha 

no co ,dziadzius wraca do domu a tam zrzędząca babka i nie ma nawet do kogo się uśmiechnąc i pogadać,,,a tu widzi radosną Blondi i cały heppi-hahhahaha

hallo hallo jak do wieczora ,,,a co w dzień? śpimy?????hahhaha:święty::hahaha:

:love:@Blondi:) no i się melduję :święty: byłam grzeczna cały dzień .Nie było spanka:) dzisiaj też miałam wolne .. a więc trochę pofiglowałam :hahaha: :całus:

 

51 minut temu, Barrakuda napisał:

 Witam  ponownie !  Juz w swoich apartamentach , musialam wziac chlodny  prysznic, bo okropnie goraco,  a w miescie jeszcze wiekszy , zlazilam cale centrum . @Blondi zakupy zrobilam nawet udane, chociaz ich nie planowalam. Kupilam sobie nowa torebke w H&M , wzielam  ze soba taka na ramie listonoszke, jest mi wygodnie w podrozy, bo dwie rece mam zajete torba i waliza. Dzis jak sobie tak paradowalam  urwal mi sie pasek od tej torebki, probowalam zawiazac ale guzik z tego, musialam trzymac torebke w rekach. i wygodnie to z tym nie bylo.  W koncu weszlam do galerii i w H&M kupilam tania mala torebke za 10 euro, do tego mam jeszcze rabat 5 euro na nastepne zakupy. Dzien jak najbardziej udany, tego mi bylo trzeba, nawet obtarta noga w nowych butach mi nie przeszkadzala haha..Znajomosci nie zawarlam, trudno sie dogadac, wszedzie slychac tylko francuski. Dziwnie sie czuje np w sklepie , cos do mnie mowi sprzedawca   pakujac ta torebke a ja rozumiem tylko Merci  i Madame hehe. Do tych duzych przescieradel i kocy francuskich juz sie przyzwyczailam, w nocy sie wto zawijam bo chlodno.  Rycerz na pewno by mnie znalazl, gdyby sie pojawil , nie jestem filigranowa kobietka, zeby mnie grabiami w lozku szukac..Nie ma tu rycerzy ani ksieciow z bajki tez hahaha...W ogole tak zauwazylam, ze ten stereotyp sie potwierdza, Francuzki sa przewaznie ciemnowlose,nie wysokie, jak blond to taki , ze widac, ze to nie typ urody blondynki,, tak wiec mam tu moze szanse hahaha.. Lazilam tak po tym miescie i myslalam o tym ostatnim ataku  ale nikt na to nie patrzy, miasto pelne ludzi, mnostwo turystow. Policje tez widac, ale jest ich najwiecej w poblizu katedry, przepieknej zreszta,  trzeba przyznac, ze robi wrazenie wyglad uzbrojonych postawnych facetow w mundurach moro i czarnych beretach z lufami karabinow i paluszkami na spuscie, kobieta tak uzbrojona tez byla wsrod nich. @Doti mam placone za ten dzien oczywiscie, tak wiec nie ma co narzekac, jakos zleci od srody do srody.Teraz tylko kolacja i znowu wolnosc haha. Odsluchalam to co rano wsadzialam i wyszlo jakies rzezenie, to jeszcze raz ten dzien ten fajny utwor.

 

Eee..znowu ..d...pa.

@Barrakuda ,to fajnie że wypoczęłaś :) ja mam wolne 2 dni w tyg. moja pdp w "przedszkolu":)a w pozostałe dni po dwie  godz. ale czy korzystam z tych 2 godz. szczerze powiem że  nie!! chociaż  nikt mnie nie kontroluje .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda ale się uśmiałam z tych kocy oczywiście, z z grabi-hahahha,,,a a partamenty to ja mam ,,nie sciągaj ode mnie komnat-hahahhaha i to jeszcze apartamenty niemieckie,,,:hahaha:,.fajny dzień miałaś i udane zakupy ,a nogi co tam nogi -jutro bambosze ubierzesz i wyleczysz stopki,,,,na takie wyjscia też się pisze ,zawsze ,zawsze ,,,sklepy to też i mój relaks ,,nieraz nic nie kupię ,bo ładniejsze mam w szafie ale samo chodzenie i obcowanie w innym świecie niż dom PDP   bardzo mi się  podoba,,,

@erika ty figlarko ,też mnie rozbawiłaś ,,,masz Ty kochana zdrowie ,ale ja też mam ,,,:święty::hahaha:

 

 

3 godziny temu, emma napisał:

tez tu jest jedna na czarno. Raz poszliśmy razem do sklepu i ja normalni do niej po polsku coś mówię, a ona aby mówić cicho, bo usłyszą i ją podkablują. Haha

emma i wez zobacz ,jaki jeszcze dochodzi stres pracy na czarno,,,no tak to ja już bym nie chciała ,,,ile ma na czarno? no ile może mieć na czarno? nieraz chwalą się ,że mają 1500 euro,,,ale jest uwiązna od rana do nocy i w nocy i dziękuję bardzo za taką atrakcję,,,wolę mniej i mieć spokój i zero stresa ,,po co mi na starośc jeszcze stres jak ja mam w głowie coś lepszego od stresa-hahahhaha :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

@Barrakuda ale się uśmiałam z tych kocy oczywiście, z z grabi-hahahha,,,a a partamenty to ja mam ,,nie sciągaj ode mnie komnat-hahahhaha i to jeszcze apartamenty niemieckie,,,:hahaha:,.fajny dzień miałaś i udane zakupy ,a nogi co tam nogi -jutro bambosze ubierzesz i wyleczysz stopki,,,,na takie wyjscia też się pisze ,zawsze ,zawsze ,,,sklepy to też i mój relaks ,,nieraz nic nie kupię ,bo ładniejsze mam w szafie ale samo chodzenie i obcowanie w innym świecie niż dom PDP   bardzo mi się  podoba,,,

@erika ty figlarko ,też mnie rozbawiłaś ,,,masz Ty kochana zdrowie ,ale ja też mam ,,,:święty::hahaha:

 

 

emma i wez zobacz ,jaki jeszcze dochodzi stres pracy na czarno,,,no tak to ja już bym nie chciała ,,,ile ma na czarno? no ile może mieć na czarno? nieraz chwalą się ,że mają 1500 euro,,,ale jest uwiązna od rana do nocy i w nocy i dziękuję bardzo za taką atrakcję,,,wolę mniej i mieć spokój i zero stresa ,,po co mi na starośc jeszcze stres jak ja mam w głowie coś lepszego od stresa-hahahhaha :hahaha:

też jestem takiego zdania. Zarabia na czysto 1200 euro, ale wszystko robi. Okna myje, kosi trawę i standardowe jak to przy opiece. Ja również wolę legalnie. Jednak kto będzie wiedział czy my po polsku czy w innym obcym języku rozmawiamy. Jesli sąsiedzi nie podkablują, to bez przesady, nawet słowem się nie odezwać. Raz z nią wyszłam i podziękowałam ;) Fakt, że dziadka mają przecudnego, jednak na czarno. Jak dziadkowi w nocy w głowie zakręciło się i upadł na lóżko, był wiotki, to bała się zadzwonić po karetkę i sama go ratowała. Na szczęść po 3-4h poprawiło mu się i było normalnie. Nie pomyślała, że gorzej byłoby gdy umarł w domu. Szkoda słów. ;)

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, erika napisał:

:love:@Blondi:) no i się melduję :święty: byłam grzeczna cały dzień .Nie było spanka:) dzisiaj też miałam wolne .. a więc trochę pofiglowałam :hahaha: :całus:

 

@Barrakuda ,to fajnie że wypoczęłaś :) ja mam wolne 2 dni w tyg. moja pdp w "przedszkolu":)a w pozostałe dni po dwie  godz. ale czy korzystam z tych 2 godz. szczerze powiem że  nie!! chociaż  nikt mnie nie kontroluje .. 

Tak , wypoczelam, calkiem inaczej sie czuje jak moge wyjsc, robic co chce. W ostatnia srode bylam w Strasburgu krotko autem z synem  pdp, potem sobie siedzialam u siebie, bo padalo , ale i tak bylo fajnie.  To  jest plus tego miejsca , do tego mam tez normalnie 2 godz. przerwy po obiedzie, ale to tak szybko leci, dopiero w srode czuje, ze mam prawdziwe wolne. 

@Blondi niech ci bedzie, ty masz apartamenty a mnie zostaw te komnaty, to moze w koncu jakis rycerz czy ksiaze zawita haha...Bambosze  radzisz na moje obtarte stopki ? Troche za goraco  teraz w bamboszach , ale sprobuje, gdzies tu widzialam takie stare bambosze babki, w krate z pomponami, w sam raz na mnie, moze mi pozyczy . Juz sie w nich widze hahaha....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barrakuda napisał:

Tak , wypoczelam, calkiem inaczej sie czuje jak moge wyjsc, robic co chce. W ostatnia srode bylam w Strasburgu krotko autem z synem  pdp, potem sobie siedzialam u siebie, bo padalo , ale i tak bylo fajnie.  To  jest plus tego miejsca , do tego mam tez normalnie 2 godz. przerwy po obiedzie, ale to tak szybko leci, dopiero w srode czuje, ze mam prawdziwe wolne. 

@Blondi niech ci bedzie, ty masz apartamenty a mnie zostaw te komnaty, to moze w koncu jakis rycerz czy ksiaze zawita haha...Bambosze  radzisz na moje obtarte stopki ? Troche za goraco  teraz w bamboszach , ale sprobuje, gdzies tu widzialam takie stare bambosze babki, w krate z pomponami, w sam raz na mnie, moze mi pozyczy . Juz sie w nich widze hahaha....

hahhahahahhahah jesteś niemożliwa ,,,super -koniecznie zrób fotkę tych bamboszy-hahhaha :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne wydanie :kawa: dla Wszystkich! Miłego i ciepłego dnia!

 

11983.jpg

Torciki i ciasteczka potem,,nie ma jak kawusia o której myślimy nieraz już wieczorem-hahhaha:hahaha: 

Oczywiście buziaki też :love:

Już mamy czwartek ,a dopiero sie tydzien zaczął ,pamiętam jeszcze poniedziałek o którym też już niedługo zapomnę i czas leci i pozostaje za nami,,,zaczynam smucić ,więc jeszcze coś wsadzę ,cos co bardzo lubię ,,chyba od @Łukaszka to wyszło,,,:love:

 

Blondi rządzi od rana na całego ,a to dopiero 6 rano???? 

:hahaha::love::hahaha::love::serce::serce::love::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...