Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 5:30 gra radio-pdp. nie śpi. Chrząka, pokasłuje i stuka. A ja nic. Podobno zaczynam dzień pracy od 8.Tak mi napisała kierowniczka adresu. No i tego się trzymam. Muszę jeszcze wyegzekwować przerwę popołudniową. I nawet nie "zauważę"kiedy skończy się turnus:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, alina0610 napisał:

Wyjasnilo się z tym zamówieniem przez Internet?

Alinko kasę mi zwrócili na kartę, już wczoraj rano:oklaski: też odpisali z Wish ,że do nich żadna kasa nie doszła, że bank powinien mi zwrócic w ciągu 14 dni kasę, ale już zwrócili .,  zamówienie nie zostało dołączone do mojej wpłaty, także zero zakupów,:( trochę szkoda ,ale nischt zu tragisch , ja znajdę coś innego, :tak2: czytalam opinie i dużo ludzi zostało oszukanych i nie jeden mial taką sytuację identyczną jak moja i kasy nie odzyskał, trochę dziwne to dla mnie, dobrze ,że ja kumata trochę i wiem ,gdzie pisac i walczyć o swoje,:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BabaJagusia napisał:

Od 5:30 gra radio-pdp. nie śpi. Chrząka, pokasłuje i stuka. A ja nic. Podobno zaczynam dzień pracy od 8.Tak mi napisała kierowniczka adresu. No i tego się trzymam. Muszę jeszcze wyegzekwować przerwę popołudniową. I nawet nie "zauważę"kiedy skończy się turnus:tak2:

:szok: jeszcze masz kabaret od 5:30,,,:słabo: rozrywka dla PDP ale nie dla opiekunki, ja chętnie wstać na kawę i :papieros:, laptop, ale nie do pracy o tej godzinie, Dobrze ,że to nie non stop tylko troszku i powiesz ,,baj baj poranny ptaszku do PDP:trele::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja jestem skowronkiem i wstaję ok. 5:30, 6. No ale jeśli dostałam "polecenie służbowe", że o 8 pdp. wstaje-to nie będę robić "koleżance" pod górę. Natomiast wczoraj zbuntowałam się i wieczorny rytuał toaletowy, czyli: nacieranie pleców "czymś tam", balsamowanie-łącznie z dupskiem-i takie tam, zacznę o 20:30.Do wczoraj ta zabawa rozpoczynała się o 21:45;). Koniec tego dobrego! 

I jeszcze idę na przerwę i sosna! :tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Blondi ja jestem skowronkiem i wstaję ok. 5:30, 6. No ale jeśli dostałam "polecenie służbowe", że o 8 pdp. wstaje-to nie będę robić "koleżance" pod górę. Natomiast wczoraj zbuntowałam się i wieczorny rytuał toaletowy, czyli: nacieranie pleców "czymś tam", balsamowanie-łącznie z dupskiem-i takie tam, zacznę o 20:30.Do wczoraj ta zabawa rozpoczynała się o 21:45;). Koniec tego dobrego! 

I jeszcze idę na przerwę i sosna! :tak2:

W jednym miejscu Pdp tak jak u Ciebie już od piątej łaziła.Ze dwa razy ją poinformowałam ,że zaczynam pracę o 7 rano i poskutkowało.Ja tam lubię pospać, wieczorem siedzę do 12 w nocy więc 7 rano to było też bardzo rano dla mnie ,no ale wiedziałam o tym ,to było tylko zastępstwo.Poza tym Pdp bardzo sympatyczna ,kontaktowa Pani.

Teraz do 8 i nawet póżniej Pdp sobie śpi.Ustalamy o której rano ją budzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem durna do kwadratu. Po cholerę mi dyskusja na temat "wszyscy ludzie... itd." Pomijam fakt, że do tego typu dyskusji potrzebna jest perfekcyjna znajomość języka. No i muszę się wreszcie nauczyć, że nikogo nie obchodzą moje przemyślenia. A już niedopuszczalne jest mieć odmienne zdanie niż "większość". 

No i to byłoby na tyle:kawa2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie co sie dzieje z firmą Comfort24 napisze tylko raz żeby nie było że reklama. Ponoć At... Ich przejmuje czy wie ktoś coś ile jest w tym prawdy? Chyba skończyło się co dobre, aż się wierzyć nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

Alinko kasę mi zwrócili na kartę, już wczoraj rano:oklaski: też odpisali z Wish ,że do nich żadna kasa nie doszła, że bank powinien mi zwrócic w ciągu 14 dni kasę, ale już zwrócili .,  zamówienie nie zostało dołączone do mojej wpłaty, także zero zakupów,:( trochę szkoda ,ale nischt zu tragisch , ja znajdę coś innego, :tak2: czytalam opinie i dużo ludzi zostało oszukanych i nie jeden mial taką sytuację identyczną jak moja i kasy nie odzyskał, trochę dziwne to dla mnie, dobrze ,że ja kumata trochę i wiem ,gdzie pisac i walczyć o swoje,:szydera:

Ja wybieram opcję płatności o 14 dniach przez Klarna bo jest to normalny przelew i nigdy nie miałam problemu. Jak ktoś jest bardzo ostrożny to można za niecałe 2 EUR dodatkowo wybrać płatność po trzech miesiącach czyi sporo PO dostawie towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

... dlaczego jest tak niewiele busów jadących z Bawarii na Dolny Śląsk?!

Kolejny argument za zleceniem w bardziej "dostępnym miejscu"! 

Ja chcę do... Drezna:tak2:

Jeszcze mnie jest jeżdżących na Wybrzeże :szydera: I dlatego ja wolałabym kierunek na...Berlin :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał z poziomu wp.pl oglądać polskie programy TV.Trzeba założyc tam konto a do weryfikacji podać albo nr  polskiego konta bankowego albo zdjęcie dowodu osobistego!!!!Posrało kogoś do szczętu!Jeszcze czego ,kuźwa!!!

W związku z tym dzisiejszej Chyłki nie obejrzę:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Chciał z poziomu wp.pl oglądać polskie programy TV.Trzeba założyc tam konto a do weryfikacji podać albo nr  polskiego konta bankowego albo zdjęcie dowodu osobistego!!!!Posrało kogoś do szczętu!Jeszcze czego ,kuźwa!!!

W związku z tym dzisiejszej Chyłki nie obejrzę:(

Jakiś czas temu też mnie poniosło >:( Co za idiota wymyślił taki sposób?! :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

@Mirelka1965 i jak się to ma do słynnego RODO????

Nawet mi się nie chciało do nich pisać >:( Kto w sieci, na niezabezpieczonej stronie, podaje numer konta lub dowodu osobistego?! Jakim imbecylem trzeba być, żeby czegoś takiego żądać?! Chyba, że jest to działanie celowe...mniej klienteli i szybciej działające serwery >:( W PL nie muszę się rejestrować, ale interesujące mnie kanały są poblokowane, czyli należy wykupić Premium...a taki wał...nie zapłacę >:( A chełpią się sloganem "za darmo" >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...