Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ivanilia40 napisał:

Mnie wesoło nie jest, bo to układanie odbywa się w nocy ,jak już śpię i nie wiem,który serek był konsumowany,a który tylko przestwiony. Powiedziałam pdp ,że produkty na najwyższej półce są moje i nie wolno ich przestawiać,niby pamięta,ale zawsze pozostaje uraz i strach przed kosztowaniem z wczoraj otwartego opakowania.

I ty mnie jeszcze pytasz.....ech....wahałam się przez chwilę....ale nie...męska decyzja powzięta...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżam się ,że moja Pdp pierwszy raz zamieszała mi w rosole.Makaron jakiś tam sobie wrzuciła i ugotowała na tym pysznym rosołki.No i świst po pysznym rosołku.Typowo ,po niemiecku.Makaronowa zupa wyszła .A miałam trochę inne plany.wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Poskarżam się ,że moja Pdp pierwszy raz zamieszała mi w rosole.Makaron jakiś tam sobie wrzuciła i ugotowała na tym pysznym rosołki.No i świst po pysznym rosołku.Typowo ,po niemiecku.Makaronowa zupa wyszła .A miałam trochę inne plany.wrrrr

Między innymi dlatego jestem zwolenniczką tzw."leżaczków"!O grzebaniu w produktach paluchami i innych "atrakcjach" nie wspomnę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BabaJagusia napisał:

Między innymi dlatego jestem zwolenniczką tzw."leżaczków"!O grzebaniu w produktach paluchami i innych "atrakcjach" nie wspomnę.

I tu przyznam ci rację.Miałam leżaczka ponad 3 lata.Lodówka była nie naruszona.Teraz Pdp wycieczki robi sobie w nocy i podżera,gmera.Jakoś te  parę dni wytrzymam i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja naprawde za wiele wymagam?

Szacunku i odpowiedniej kultury zachowania.

Dostalysmy ,,z gory,, grunkohl,, i kesseler.

obu nie jadam, wiec robie sobie papryke,nadziewana serem.

Podgrzalam,stawiam przed PDP.

 

,,I znowu podane na talerzu,,!!!!

ja grzecznie,,a jak mam podac,,?

 

Na polmiskach !!!

Dalej juz ja z nerwem tlumacze,ze JEDNA PORCJE,, MAM WYKLADAC NA POLMISKI?!

Ja alergicznie reaguje na podniesiony glos,

Uwazam to za brak szacunku i kompletny brak kultury.

Moze ja sie nie nadaje na opiekunke, bo nie znosze jak sie do mnie,na mnie krzyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 ...nadajesz się . To niektórzy PDP-ni nie zasługują na opiekunki . Miałam podobną ...dzięki Bogu na zastępstwie tam tylko byłam . Pani -Frau ( tak ją nazwałam ) nie mówiła o co jej chodzi , niby dawała mi wolną rękę , ale tylko czekała , żeby tak jak u Ciebie , podać coś na stół i zaczynał się wywód , że to nie tak , tamto nie srak ...Do  czasu.... aż wybuchłam ....prędko zamykała okno w kuchni , żeby sąsiedzi nie słyszeli . A wcale tak głośno nie mówiłam ...może tylko troszkę podniesionym , nerwowym głosem  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka A tu mam jazde,

Kazda czesc dania musi byc w oddzielnej salaterce.

Talerze podgrzane.

A ile sie nasluchalam za nie odpowiednie ,,przybory,, np do salatki ,,,,(ktorych za Boga nie moglam znalezc) wiec dalam widelec i lyzke.

Na brak wlasciwej lyzeczki do musztardy(!) osoba zareagowala histeria,

Niestety zawsze tak jest jak sa osoby trzecie, normalnie pokazowka.

Wtedy jest pouczenie.:mur:

Ale tez kilka razy sie zdarzylo ,ze osoba powiedziala,dlaczego nie podaje w garnku, przeciez ma takie ladne...

No i jak tu zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Kulka jest z tych normalnych.Obiad podaję na talerzach.Nakładam w kuchni.Niektóre rzeczy ,np.placki ziemniaczane w salaterce i jakiś sos rondelku na stół.Surówki ja sobie na talerz od razu ,jej do miseczki.Bez uwag i durnych komentarzy.Raz naszukałyśmy się obie specjalnych prostokątnie zakończonych łyżeczek do lodów.Ale potraktowałam to jako nieszkodliwe "dziwactwo":)Jakieś musi mieć bo inaczej byłąby PDP idealną :):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Na szczęście Kulka jest z tych normalnych.Obiad podaję na talerzach.Nakładam w kuchni.Niektóre rzeczy ,np.placki ziemniaczane w salaterce i jakiś sos rondelku na stół.Surówki ja sobie na talerz od razu ,jej do miseczki.Bez uwag i durnych komentarzy.Raz naszukałyśmy się obie specjalnych prostokątnie zakończonych łyżeczek do lodów.Ale potraktowałam to jako nieszkodliwe "dziwactwo":)Jakieś musi mieć bo inaczej byłąby PDP idealną :):):)

A ja z Kulką do kiwi łyżeczki szukałam.Obśmiałam się jak fretka ,tak w sobie ,bo do lodów już łyżeczki były ,ale do kiwi nie.Kurczaki i były te chorerne łyżeczki .Z maciupeńkimi ząbkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Afryka A tu mam jazde,

Kazda czesc dania musi byc w oddzielnej salaterce.

Talerze podgrzane.

A ile sie nasluchalam za nie odpowiednie ,,przybory,, np do salatki ,,,,(ktorych za Boga nie moglam znalezc) wiec dalam widelec i lyzke.

Na brak wlasciwej lyzeczki do musztardy(!) osoba zareagowala histeria,

Niestety zawsze tak jest jak sa osoby trzecie, normalnie pokazowka.

Wtedy jest pouczenie.:mur:

Ale tez kilka razy sie zdarzylo ,ze osoba powiedziala,dlaczego nie podaje w garnku, przeciez ma takie ladne...

No i jak tu zyc?

Boshhh co za "kurtura"...gdyby twoja pdp widziała jak mój dziadek jada, to chyba by palpitacji dostała.... Mój pdp jest typowym facetem i niedocenia żadnych eleganckich nakryć,najchetniej jadałby z platikowych talerzy i popijał z plastikowych kubków,najlepiej takich po lodch..:haha:Do tego wypluwa każdy twardszy kawałek np. mięsa i kładzie gdzie popadnie,charchając przy tym  maksymalną siłą głosu. Dlatego posiłki u nas odbywają się bez ceregieli i oddzielnie. Ciekawe jest,że w restauracji tego nie robi.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Jakas choroba poalkoholowa u niego i problemy z przełykaniem ???

Coś ty...taki brzydki nawyk bo potrafi się powstrzymać,on tylko przy mnie zachowuje się w ten sposób. Zwracanie uwagi pomaga tylko na chwilę więc za karę jada sam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...