Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dzis burza 

znowu,

Zauwazylam,ze pdp ma cos na stopie z wierzchu.

Zawolalam corke, no nie wiemy, co jej uroslo.

Przy okazjo corka obserwowala matke z ukrycia ,jak myje rece po toalecie,

No i zaczelo sie(ale popieram corke)

Ze nie uzywa pdp szczoteczki do rak, ze ma za dlugie paznokcie i przy nastepnej wizycie,,nageltante,, ma kazac krocej opilowac.

Te pazury wywoluja u mnie odruch wymiotny,

Cholera, szpony, dlugie ,lakierowane, a pod nimi gnoj.

Nie tylko krem ktory jest nabierany pazurem, ale wczoraj np ,,rueben saft,, czyli melasa ,brrrr

Wydawalo by sie,ze lekarz powinien szczegolnie dokladnie i we wlasciwy sposob myc rece?

Utarlo sie ,ze Mniemce to taki czysty higieniczny narod.

Mam coraz wiecej watpliwosci, im dluzej obserwuje

 

A juz kiedys rozlozylo mnie, jak PDP najpierw podmyla sie rekawica, a potem myla sobie nia twarz.

wymioty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 A gdzie tam Mniemce są czyści? Moją pdp jak nie opitolę, i to porządnie, to nawet rąk po wyjściu z kibla nie umyje. Spuścisz z oka na chwilę i już się cieszy. Końce dwoch palców pod wodę wsadzi, i to na 2 sekundy i szybko zabiera, jakby pirania jakaś miała ją tam capnąć. To samo z zębami. Jak nie pogonisz, i to z nerwem, to wyliże protezke co najwyżej.  A przed kąpielą oraz myciem wszelakim, się tak broni, jak ja przed pająkami. Bo jej zimno podobno. Ostatnie miesiące nawet szampon do kudłów jest jej za zimny. I pasta do kłów też. Akurat rano się ją dopytałam, czy w czasach gdy sama mieszkała, to se tą pastę w garnku podgrzewała. Odpowiedzi mi jednak nie udzieliła.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko Gangrena była czysta i myła się często i dokładnie. Pozostałe pdp nie lubiły się myć. Kasieńka dość niechlubnie odbiega od normy i ją zaniża. O kąpieli muszę trąbić od samego rana zanim w końcu się podda. :haha:

Łeee. Przynajmniej sie podda. Moja Kurka, jak tylko słyszy o kąpieli, od razu robi się ciężko chora. Ostatnio pęcherz moczowy tak ja bolał,że na lifcie siedzieć nie mogła. Za to na fotelu bolączki mijają. Widać jakieś właściwości ma terapetuczne foteliczek ten, hej:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ja mam chyba pecha....same czyściochy płci obojga mi się trafiają :szydera: Na co mam się poskarżyć? Acha...już wiem...jeszcze dużo czasu do powrotu mi zostało...:smutek:

Możesz się pożalić , że nie miałaś jeszcze  do czynienia  z demencją i AL  :szydera: Te choroby zawsze występują w parze z alergią na wodę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To ja mam chyba pecha....same czyściochy płci obojga mi się trafiają :szydera: Na co mam się poskarżyć? Acha...już wiem...jeszcze dużo czasu do powrotu mi zostało...:smutek:

Tylko pozazdrościć , mnie się trafił smakosz, przy lodówce potrafi 4 godziny siedzieć i układać, przstawiac oraz smakować direkt z opakowań. Zamieniasz się ?:haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@ivanilia40 to są ulubience lodówek,,miałam troszkę podobnego,,a te ich układania w lodówce,,lodowka była jak biurko,sekretarzyk,,same wartosciowe rzeczy,,:szydera:

Ja mam akurat ulubieńca,a wszystkie produkty dosunięte są pod tylną ścianę lodówki,żeby im chłodniej było...:d

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@ivanilia40 śmiesznoty z nich ,,:hura:

Mnie wesoło nie jest, bo to układanie odbywa się w nocy ,jak już śpię i nie wiem,który serek był konsumowany,a który tylko przestwiony. Powiedziałam pdp ,że produkty na najwyższej półce są moje i nie wolno ich przestawiać,niby pamięta,ale zawsze pozostaje uraz i strach przed kosztowaniem z wczoraj otwartego opakowania.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...