Skocz do zawartości

Na jakich umowach pracujecie i co wg WAS wybrać ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W betroingu jestem krótko bo to dopiero trzecia stela. Najważniejsze osiągniecia jednak dla mnie to pożegnanie się firmą kompromitacja24 i nawiązanie z firmą która zaproponowała bardziej rynkową ofertę.

Najważniejsze jest to że osoby telefonujące do mnie z propozycją współpracy kompletnie mylą pojęcia, Mówią do mnie jak by proponowali mi pracę, a mamy do czynienia ze zleceniem, czyli mówimy o przedsiębiorczym działaniu podobnie jak firma. Pozatym jeśli mówimy o pracy to w odpowiedzi powinna się pojawić umowa o pracę z godnie z polskim prawem. Obecnie rozmawiam z kilkoma firmami z którymi wypełniłem formularze zgłoszeniowe i bez emocji oczekuje kolejnego kroku z ich strony. Zainteresowała mnie obecnie oferta w której będę mógł pracować na warunkach niemieckich i przy długoterminowej aktywności za jakiś czas korzystać z świadczeń systemu niemieckiego. Oczywiście jednocześnie mam prawo do polskich świadczeń. Więc łącznie może okazać się to atrakcyjne. Tak czy inaczej mam pewność że to tylko przejściowa praca, bo mam swój plan rozwoju mojego własnego projektu i w każdej chwili go rozwijam korzystając z internetu. Nazywa się tak samo jak mój profil na tym forum czyli REKLAMA i jeśli chcesz to zapraszam cię do odwiedzenia mojej witryny. 

Robię to bo każdy musi mieć jakieś zainteresowania, a że dodatkowo mam rozwijające się zaplecze to myślę nikomu nie powinno przeszkadzać. Chyba każdy z nas ma swoje życie oprócz bycia opiekunem? Dla mnie tak czy inaczej jest to obsługa klienta i robię to profesjonalnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

toż to dopiero super wybór firmy-brak słów,,, nikt normalny by takiej nazwy sobie na glowę nie wziął,,

Ty mózg zostawiłaś w polsce czy u babci w nocniku? Ile masz firm które mają w nazwie 24? Dokładnie jedna prom....24 , podobno ktoś tu do szkoły chodził, to wykazuj się tyle chociaż :) dziękuje 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, oferownik napisał:

 

Zgłoś szybciutko , bo do rana i tak Twoje posty znikną z tego forum . A teraz wróć do regulaminu i poczytaj jak wysokie kary grożą za reklamy , kryptoreklamy i inne formy promowania się w tym miejscu . Życzę czytania ze zrozumieniem .

 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Zgłoś szybciutko , bo do rana i tak Twoje posty znikną z tego forum . A teraz wróć do regulaminu i poczytaj jak wysokie kary grożą za reklamy , kryptoreklamy i inne formy promowania się w tym miejscu . Życzę czytania ze zrozumieniem .

 . 

Ktoś tu się zagotował, agresja zaraz mnie granatami obrzucisz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oferownik napisał:

Ty mózg zostawiłaś w polsce czy u babci w nocniku? Ile masz firm które mają w nazwie 24? Dokładnie jedna prom....24 , podobno ktoś tu do szkoły chodził, to wykazuj się tyle chociaż :) dziękuje 

Aferownik ....zważaj sobie i nie obrażaj , bo ....! .....Przede wszystkim jesli ktoś pisze o jakichś stronach internetowych to powinien wiedzieć , że Polska piszemy z dużej litery ....pobieżnie przez " ż " a nie " rz " .....Piszesz coś o szkołach ...wykształceniu ....więc zacznij od siebie . Tak będzie lepiej ...dla wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, oferownik napisał:

Ty mózg zostawiłaś w polsce czy u babci w nocniku? Ile masz firm które mają w nazwie 24? Dokładnie jedna prom....24 , podobno ktoś tu do szkoły chodził, to wykazuj się tyle chociaż :) dziękuje 

Nie ja !!! ale Ty  mózg masz wypalony na maxa!!! zle trafiles chlopcze,,znikaj stąd,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie ja !!! ale Ty  mózg masz wypalony na maxa!!! zle trafiles chlopcze,,znikaj stąd,,

Najlepiej nie zwracać uwagi , bo to podobnie jak z tymi co gdzieś w krzakach zaczają się i ....radochę , podnietę  mają jeśli ktoś ( kobieta ) zacznie ze strachu uciekać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, oferownik napisał:

Wiec jak mógłbym prosić o wypowiedzi w temacie to było by bardzo miło, dziękuję :)

Większość tu z forum pracuje na umowach zlecenie .Ja osobiście też czasami na niemieckich warunkach czasami na polskich .Bardziej odpowiada mi na niemieckich warunkach .Jak jeszcze coś chcesz wiedzieć to pytaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Najlepiej nie zwracać uwagi , bo to podobnie jak z tymi co gdzieś w krzakach zaczają się i ....radochę , podnietę  mają jeśli ktoś ( kobieta ) zacznie ze strachu uciekać ...

Chyba cię dobrze rorumiem, że jak gwałcą to może być, ale jak ktoś piszę własne posty a potem ktoś spamuje to już źle czy odwrotnie miało być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Większość tu z forum pracuje na umowach zlecenie .Ja osobiście też czasami na niemieckich warunkach czasami na polskich .Bardziej odpowiada mi na niemieckich warunkach .Jak jeszcze coś chcesz wiedzieć to pytaj .

Dziękuję udało się.

Więc te niemieckie warunki wydają się bardziej interesujące. Jednak niemiecka umowa ma sens gdy chcesz zostać w DE bo możesz tu mieć emeryture po 5 latach pracy. Najchętnie w ogóle bym się wylogował z polskiego fiskusa bo za dużo zabierają. 

Moje pytanie to czy jak miałaś niemiecą umową to niemcy byli chętni do płacenia i terminowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Zgłoś szybciutko , bo do rana i tak Twoje posty znikną z tego forum . A teraz wróć do regulaminu i poczytaj jak wysokie kary grożą za reklamy , kryptoreklamy i inne formy promowania się w tym miejscu . Życzę czytania ze zrozumieniem .

 . 

 

29 minut temu, Blondi napisał:

toż to dopiero super wybór firmy-brak słów,,, nikt normalny by takiej nazwy sobie na glowę nie wziął,,

O który post Ci chodzi @oferownik bo ten pierwszy jest w porządku nic nie stosownego w nim się nie doszukałam .

Natomiast 2 post no cóż już kiedyś się wypowiedziałam na temat nazywania kogoś nie normalnym z powodu pracy w tej czy innej firmie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...