Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kleopatra napisał:

Mnie też się nie podoba wpis @Oscar i nie rozumiem o co mu chodzi.Wiesz widocznie taki ma styl i w towarzystwie w którym się obraca ma na to pozwolenie. No cóż tu się przeliczył.Dajmy mu szansę może się zreflektuje.

Ja uważam, że nie potrafi flirtować, jest zbyt przyziemny do takich tematów. 

Zgoda dajmy mu szanse 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie wiele rzeczy nie podoba np. jakichs chory „jad” ktory jest na kazdym forum. W czy drogie kulturalne i taktowne Panie nie dopuszczaja mysli ze ludzie tutaj moga sie np. znac?ze rozmawiaja ze soba?Oczywiscie, ze nie prawda?lepiej swoje smutne zycie upiekszac atakami i wylewaniem zolci w internecie. 

A jesli juz atakowac to prosze zapoznac sie z gramatyka jak jedna z Pan powyzej. 
Obrazacie tez srodowisko w ktorym zyje?Prosze bardzo. Co jeszcze?Moze jeszcze rodzicow ze wychowali kawal chama bez taktu co?

Kazde jedno forum dotyczace opiekunek/ow jest „przesolone” jakas chorą zolcia, gniewem, zawiscia itp i taki jest tez obraz naszego narodu w zyciu rzeczywistym a dwie Panie powyzej zapraszam dalej do obrazania mojej osoby, uzyjcie sobie. Keine Gränzen.

 

Liebe Grusse

O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Oscar napisał:

Mnie tez sie wiele rzeczy nie podoba np. jakichs chory „jad” ktory jest na kazdym forum. W czy drogie kulturalne i taktowne Panie nie dopuszczaja mysli ze ludzie tutaj moga sie np. znac?ze rozmawiaja ze soba?Oczywiscie, ze nie prawda?lepiej swoje smutne zycie upiekszac atakami i wylewaniem zolci w internecie. 

A jesli juz atakowac to prosze zapoznac sie z gramatyka jak jedna z Pan powyzej. 
Obrazacie tez srodowisko w ktorym zyje?Prosze bardzo. Co jeszcze?Moze jeszcze rodzicow ze wychowali kawal chama bez taktu co?

Kazde jedno forum dotyczace opiekunek/ow jest „przesolone” jakas chorą zolcia, gniewem, zawiscia itp i taki jest tez obraz naszego narodu w zyciu rzeczywistym a dwie Panie powyzej zapraszam dalej do obrazania mojej osoby, uzyjcie sobie. Keine Gränzen.

 

Liebe Grusse

O.

Wiesz nie widzę w naszych postach jadu ani formy obrażania kogokolwiek. Twój post odebrałyśmy jako kobiety tak a nie inaczej. Jeśli znasz się z @Funny i wiecie w czym rzecz to ok nie ma sprawy. Ale jeśli nie , to nie wiesz o czym piszesz. Forum jak forum zwłaszcza opiekunki to są w większości kobiety, jeśli źle się czujesz wśród nich może warto poszukać męskiego forum. To tylko rada kobiety, ja nie mam zamiaru Cię obrażać a Ty nas tak.

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Oscar napisał:

Mnie tez sie wiele rzeczy nie podoba np. jakichs chory „jad” ktory jest na kazdym forum. W czy drogie kulturalne i taktowne Panie nie dopuszczaja mysli ze ludzie tutaj moga sie np. znac?ze rozmawiaja ze soba?Oczywiscie, ze nie prawda?lepiej swoje smutne zycie upiekszac atakami i wylewaniem zolci w internecie. 

A jesli juz atakowac to prosze zapoznac sie z gramatyka jak jedna z Pan powyzej. 
Obrazacie tez srodowisko w ktorym zyje?Prosze bardzo. Co jeszcze?Moze jeszcze rodzicow ze wychowali kawal chama bez taktu co?

Kazde jedno forum dotyczace opiekunek/ow jest „przesolone” jakas chorą zolcia, gniewem, zawiscia itp i taki jest tez obraz naszego narodu w zyciu rzeczywistym a dwie Panie powyzej zapraszam dalej do obrazania mojej osoby, uzyjcie sobie. Keine Gränzen.

 

Liebe Grusse

O.

Czy uważasz, że jest to wpis na miarę kulturalnego człowieka? 

Widzisz tak się składa, że wielu opiekunów pisze na różnych forach internetowych, a jak nie pisze to chociaż czyta. Twoje wpisy są znane mi również z innego forum dla opiekunów  i przyznam się, że nie zawsze są w dobrym tonie O.o

Jakbyś chociaż trochę poczytał to forum to na pewno byś zauważył, że zebrała się tu grupa fajnych, wesołych i przyjaźnie nastawionych do całego świata ludzi. 

Hejt, zolc i nienawiść to już było i na szczęście dla nas tu obecnych się skończyło. Dlatego teraz robimy wszystko żeby kolejny raz do tego nie dopuścić. Na tego typu, na szczęście marginalne zachowania zwracamy szczególną uwagę. Nawet we własnych, dobrze znanym gronie. Nie śmie Cię o to posądzać ale po Twoim wpisie przeszło mi przez myśl, że komuś najwyraźniej nie pasuje, że to forum nadal funkcjonuje i tętni życiem. 

Pozdrawiam :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Czy uważasz, że jest to wpis na miarę kulturalnego człowieka? 

Widzisz tak się składa, że wielu opiekunów pisze na różnych forach internetowych, a jak nie pisze to chociaż czyta. Twoje wpisy są znane mi również z innego forum dla opiekunów  i przyznam się, że nie zawsze są w dobrym tonie O.o

Jakbyś chociaż trochę poczytał to forum to na pewno byś zauważył, że zebrała się tu grupa fajnych, wesołych i przyjaźnie nastawionych do całego świata ludzi. 

Hejt, zolc i nienawiść to już było i na szczęście dla nas tu obecnych się skończyło. Dlatego teraz robimy wszystko żeby kolejny raz do tego nie dopuścić. Na tego typu, na szczęście marginalne zachowania zwracamy szczególną uwagę. Nawet we własnych, dobrze znanym gronie. Nie śmie Cię o to posądzać ale po Twoim wpisie przeszło mi przez myśl, że komuś najwyraźniej nie pasuje, że to forum nadal funkcjonuje i tętni życiem. 

Pozdrawiam :)

Tak sie sklada, ze ja Pania tez znam z innego forum. A jesli w postach obydwu Pan powyzej nie ma zolci i obrazania mojej osoby to trudno widocznie mamy inne postrzeganie swiata, taktu, kultury i odpowiedniej formy dialogu.

Tam gdzie jest wesolosc, humor, zart itd powinien byc tez dystans i ludzie z dystansem, wiec dlaczego Panie mnie zaatakowaly skoro wpis nie byl skierowany do zadnej z nich?

Czy na ulicy tez zaczepiaja ludzi kiedy dialog obcych osob im sie nie spodoba?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Wiesz nie widzę w naszych postach jadu ani formy obrażania kogokolwiek. Twój post odebrałyśmy jako kobiety tak a nie inaczej. Jeśli znasz się z @Funny i wiecie w czym rzecz to ok nie ma sprawy. Ale jeśli nie , to nie wiesz o czym piszesz. Forum jak forum zwłaszcza opiekunki to są w większości kobiety, jeśli źle się czujesz wśród nich może warto poszukać męskiego forum. To tylko rada kobiety, ja nie mam zamiaru Cię obrażać a Ty nas tak.

Gdzie kogos obrazilem?bez populizmow, opierajmy sie na faktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Oscar napisał:

Tak sie sklada, ze ja Pania tez znam z innego forum. A jesli w postach obydwu Pan powyzej nie ma zolci i obrazania mojej osoby to trudno widocznie mamy inne postrzeganie swiata, taktu, kultury i odpowiedniej formy dialogu.

Tam gdzie jest wesolosc, humor, zart itd powinien byc tez dystans i ludzie z dystansem, wiec dlaczego Panie mnie zaatakowaly skoro wpis nie byl skierowany do zadnej z nich?

Czy na ulicy tez zaczepiaja ludzi kiedy dialog obcych osob im sie nie spodoba?

 

To jest forum a nie ulica. 

Ja nigdzie nie napisałam, że Ciebie znam ale znam wpisy osoby piszącej pod tym samym nickiem i nie sądzę żebyś Ty mnie znał z innego forum bo ja najwyżej czytam inne fora (nie wszystkie oczywiście) Jakoś w tym co napisałam nie mogę doszukać się obrażania Ciebie ani kogokolwiek. Mam wyraźnie jakaś zła passę ale głowa do góry, jutro będzie lepiej :d

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Oscar napisał:

Gdzie kogos obrazilem?bez populizmow, opierajmy sie na faktach

Nie będę więcej komentować tego co piszesz , najwyraźniej różnimy się poglądami i sposobem odnoszenia się do kobiet. Dla ścisłości nie dwie Panie skomentowały Twój post ale trzy

Jeśli masz ochotę z nami porozmawiać to zapraszam na kawusiowy wątek .Tu flirtują zakochani

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra taka myśl mnie naszla i nawet tematycznie 

Jak nie masz szczęścia w miłości to zacznij grać w karty. Podobno kto nie ma szczęścia w miłości to ma szczęście w kartach. :d

Ja mam szczęście akurat tu i tu:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

@Oscar zamiast tu przyjść z koszem herbacianych róż to z jednośladem przydteptaleś  .Buntownik z wyboru .:)Usiadziesz przy kawie ? Tu na prawdę fajna ekipa trzeba poznać a nie od razu z granatem wchodzić ,tu się broń przed logowaniem zostawia ;)

Ok, spadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Oscar napisał:

Ok, spadam. 

Przechodziłam nieopodal ulicą i chcę przekazać, że "nie kocham Pana, Panie Sułku". Jest Pan wyjątkiem w zbiorze . Kocham ludzi z uśmiechem na ustach ,a nie zaciśniętymi zębami. 

Czy chciał Pan tu kogoś poznać, poflirtować, zaprzyjaźnić się na całe życie, albo krócej ? 

Ten wątek służy powyższym potrzebom. Tymczasem dostał Pan czarną polewkę.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Przechodziłam nieopodal ulicą i chcę przekazać, że "nie kocham Pana, Panie Sułku". Jest Pan wyjątkiem w zbiorze . Kocham ludzi z uśmiechem na ustach ,a nie zaciśniętymi zębami. 

Czy chciał Pan tu kogoś poznać, poflirtować, zaprzyjaźnić się na całe życie, albo krócej ? 

Ten wątek służy powyższym potrzebom. Tymczasem dostał Pan czarną polewkę.

albo kosza:d

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Ok jutro tam wlezę tylko niech mnie tam kto dorwie to druty wbiję w doopę. Ostrzegam!:szydera:

Znajdę Ci ten temat. Jak na drutach porobisz to może  Ci ten nastrój bojowy przejdzie :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oskar... Nie denerwuj się. Chciałam tylko napisać że kobiety nie tylko na "DAMKACH" jeżdżą.  I że to nie było miłe w moim odczuciu ale skoro @fanny się nie obraziła to o. K. Dziewczyny zareagował może za imbulsywnie ale ja reż czasem tak mam. Oczywiście że możesz mieć nam to za złe. Ja tam nie jestem na innych forach.... Nic o was nie wiem. po prostu szczera jestem. Pozdrawiam 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Funny napisał:

Po cholerę ja tu wlazlam na tańce:| lepiej mi było na drutach skarpetki zrobić;)albo beret na szydelku

A ja Mieczysława Foga wygoglowalam i jego piękne tango żebyście mogli potańczyć , no to masz babo placek. 

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kleopatra napisał:

A ja Mieczysława Foga wygoglowalam i jego piękne tango żebyście mogli potańczyć , no to masz babo placek. 

 

Goglowanie to też robótki ręczne :oklaski:

Może jeszcze jakieś inne piękne tango wygoglujesz? :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
O 22.07.2020 at 18:20, Funny napisał:

@Oscar zamiast tu przyjść z koszem herbacianych róż to z jednośladem przydteptaleś  .Buntownik z wyboru .:)Usiadziesz przy kawie ? Tu na prawdę fajna ekipa trzeba poznać a nie od razu z granatem wchodzić ,tu się broń przed logowaniem zostawia ;)

wszedłem tu na chwilkę... stary już temat, ale ... @Funny - fajny tekst "...tu się broń przed logowaniem zostawia":cześć2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...