Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry Pani wczasowiczce-kuracjuszce. Ty zamiast za flirty, to się za pakowanie walizek bierz, bo bus już startuje :):):)

Czekam z niecierpliwością i utęsknieniem :love:

 

To Ty Ewa ta kolezanka Dody? to tez czekam z niecierpliwością i utęsknieniem :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja @INEZ:) .Nie ma już czerwonych mordeczek @Moderator nam je skonfiskował więc napiszę szczerze co myślę o Twoich wypowiedziach z dnia dzisiejszego nie potrzebnie na forum piszesz o jakiś plotach ,podchodach pewnie osoby,których to dotyczy i tak tego nie czytają a reszty użytkowników  to ,że tak powiem w delikatny sposób to nie interesuje kto ? kiedy? z kim? i gdzie? :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ORIM napisał:

To Ty Ewa ta kolezanka Dody? to tez czekam z niecierpliwością i utęsknieniem :p

Oj Orim, Orim. Nie wiedziałam, że z Ciebie taki matematyk i Cię kręcą różne figury geometryczne. :p

Swoją drogą to przydałbyś mi się do zabrania części bagażu. No ale Ty tylko do Wałbrzycha, a ja hen daleko za mgłę... No i termin niby prawie taki sam, a jednak "prawie" robi różnicę.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry Pani wczasowiczce-kuracjuszce. Ty zamiast za flirty, to się za pakowanie walizek bierz, bo bus już startuje :):):)

Czekam z niecierpliwością i utęsknieniem :love:

 

Nie odbieraj mi przyjemności z ostatnich chwil w domu i nie przypominaj o prozie niemieckiego życia :p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Nie odbieraj mi przyjemności z ostatnich chwil w domu i nie przypominaj o prozie niemieckiego życia :p

Oj tam, oj tam :) Patrz jaka tu jest przyjemna proza życia forumowego :p Flirty kwitną, trójkąty się kręcą, a Tobie ciągle źle :P

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ORIM napisał:

Dzien dobry nie powiedziałem ? Sorry Gdzie byłem ? Tu gdzie jestem już od miesiąca :d ani to klasztor,ani poligon,blondi też juz dość ...................no z drugiego,a nawet z trzeciego obiegu:haha:Wieczyste to raczej dzierżawy a nie śluby :d a tu na forum to spowiadasz się czy nie to i tak "piąta kolumna" wie swoje :haha: Takich rzeczy jakich sie dowiaduję o sobie to sam bym nie wymyślił :szydera:

a Ty ciągle na bacznośćO.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ida dwie agrafki przez pustynie ..." uff alez goraco" mowi jedna na to druga..." to sie rozepnij"....tak w nawiazaniu do tematu spinania, rozpinania, popuszczania, odpuszczania i spuszczania:haha:...niezaleznie kto komu co...i jak

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj wreszcie prawdziwy odpoczynek po dniu pełny wrażeń mogę wygodnie usiąść w moim ulubionym foteliku i oddać się temu co lubię najbardziej czyli błogiemu leniuchowaniu .Na ekranie telewizora scena przemyka za sceną ktoś kogoś kocha ,ktoś za kimś tęskni ,splecione ręce ,skradziony ukradkiem pocałunek ,lekki rumieniec na twarzy to czyjeś życie ? a może moje ?:)Otulam się kocykiem wtopiona ten mój fotelik i zatracam się w otchłani rzeczywistości ? a może już sennych marzeń ? tak  marzeń ,westchnień ,wzruszeń, pocałunków i dotyków .Maże ,żeby ktoś wziął mnie ręce i wyrwał mnie z tej niby rzeczywistości ........Pora już chyba spać .....;)

For you :769_heart: Dobranoc .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój.ostatni pocałunek na pożegnanie; rześkość antonówki i słodycz wrzosowego miodu, pachnący vanilią i cynamonem, oddany w pełnię i pełnią Twych ust. Sam nie wiem, czy była to jawa a może sen? Kocham Cię o rozkoszy mojego życia! Dobranoc...:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje myśli uparcie wędrują tylko w jednym kierunku i tylko w jedną stronę ,próbuje je odpędzać ale i tak powracają ze zdwojoną siłą czyżby była to siła tęsknoty? a może pożądania?Wiem jedno na pewno uwielbiam te kłębiące się w mojej głowie i budzące radość w moim sercu myśli o ........Tobie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...