Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, Teresadd napisał:

Pamiętam ,że była Nugat w Hiltonie ,a potem zrobiła się Nugatka.I to chyba żeńska forma.

 

Kto pamięta topik Ciemny las czy tak coś na podób.?Harry Potter przy fantazji naszej wysiadał.

Ja pamiętam Ciemny las :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam wszystkich.spokojnego dnia życzymy z siostrą.Pdp na kroplówkach.slabiutka,cały czas mamy dzieci na noc.dzisiaj na 3dni przyjeżdża 4syn na zmianę.siostra uczy się słówek i stara się.aby żyła to by leciało .zaczynamy 12dzien.buziaczki

Trzymam kciuki i za Was i za podopieczną :cmok:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam wszystkich.spokojnego dnia życzymy z siostrą.Pdp na kroplówkach.slabiutka,cały czas mamy dzieci na noc.dzisiaj na 3dni przyjeżdża 4syn na zmianę.siostra uczy się słówek i stara się.aby żyła to by leciało .zaczynamy 12dzien.buziaczki

Uwazaj, żeby uczen nie przewyższył mistrza.....:d trzymam kciuki za Was obie  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:d

Mroczno, ciemno i spac sie chce w tym W.;)

Ciesze sie , ze humorki Wam dopisuja. Donosze uprzejmie, ze prawdziwym polonistom bledy ortograficzne i inne zycia nie rujnuja, bo maja do tego dystans.:d

Czasem wrecz ubarwiaja zycie, zwlaszcza gdy zauwaza blad u innych polonistow:haha:

Zycze milego dnia  i ide robic swoje:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Dzien dobry Kochani:d

Mroczno, ciemno i spac sie chce w tym W.;)

Ciesze sie , ze humorki Wam dopisuja. Donosze uprzejmie, ze prawdziwym polonistom bledy ortograficzne i inne zycia nie rujnuja, bo maja do tego dystans.:d

Czasem wrecz ubarwiaja zycie, zwlaszcza gdy zauwaza blad u innych polonistow:haha:

Zycze milego dnia  i ide robic swoje:d

Znaczy się ....lulać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Tak sobie czytam i czytam i jak zwykle nie bardzo ogarniam. Nugatka  kojarzy mi się jako żona (podobno znana z realu z onym) Paolo vel Zygmunt chyba Faza. On mi się kojarzy ze specyficznym poczuciem humoru i przesyłaniem prywatnych e maili do Moderacji :haha:. Nigdy nie byłam fanką onego, z Nugatką nie mam żadnych doświadczeń, chociaż to ostatnie przywitanie takie lekko wkurzające było. 

Co do moderacji, mnie jest egal. Zawsze uważam na to co piszę, prywatnych kontaktów z nimi nie utrzymuję, jeżeli mnie coś wkurzy usuwam konto, ale tak na "fest" , nie proszę potem o przywrócenie. Z wieloma osobami mam kontakt na Facebook, z niektórymi wymieniłyśmy się numerami telefonów, co nam zrobią, jak nic nie mogą?

Wiosna idzie, nie czas na zajmowanie się pierdoletami. Miłego dnia.

A ja ich lubiłam i lubię. Obydwoje. Można się było pośmiać. :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam wszystkich.spokojnego dnia życzymy z siostrą.Pdp na kroplówkach.slabiutka,cały czas mamy dzieci na noc.dzisiaj na 3dni przyjeżdża 4syn na zmianę.siostra uczy się słówek i stara się.aby żyła to by leciało .zaczynamy 12dzien.buziaczki

Trzymam kciuki za was obie :cmok: Grunt, że pdp dycha i dajecie radę :dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, awe59 napisał:

A ja ich lubiłam i lubię. Obydwoje. Można się było pośmiać. :d

Noo, fkuwiający był Dziad czasem do bólu zębów, miał swoje fobie i za uszami też, ale również ogromne poczucie humoru, może nie każdemu odpowiadające, ale to rzecz gustu i dystansu do siebie samego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

A ja ich lubiłam i lubię. Obydwoje. Można się było pośmiać. :d

Nie powiedziałam, że nie lubiłam, a oceniłam sytuację, nie osoby. Wiesz, jak piszą w mądrych książkach o wychowywaniu dzieci :haha:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...