Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, hawana napisał:

Juz nadrobilam:d 

Pdp chciala mnie nawet na zakupy odziezowe wyslac i moglabym lazic pol dnia, bo spodnie potrzebuje, ale

nie ma gupich. Za chwile zapomni i pojdzie gdzies z pieskiem, a ja bede na miescie....

Juz ja gonilam po ulicy, bo sobie wyszla.

Wlasciwego powodu, dla ktorego na zakupy nie poszlam oczywiscie nie podalam, ale otworzylam szafe i... spodnie sie znalazly. Przy okazji letnie rzeczy wyladowaly w szafie na gorze, gdzie pdp nie siegnie.

Porzadku w szafie nie robilam, bo nadgorliwa nie jestem ale cieplejszych rzeczy naszykowalam, zeby miec pod reka.

I tak za jakis czas bede ich szukac, ale coz...Taka robota.

czyli robote na zas zostawilas sobie..ot praktyczne myslenie...ja tez przeglad ciuchow robilam bo to co zostawilam plus to co zabralam tym razem...sie nie zmiescilo w mojej szafie na zleceniu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

niemiecka ... oj to krucho zToba wiesz nie chce Cie martwic ale slyszalam slyszalam:szydera:

z chlopakami na dzielni pogada  i sprawe zalatwia...bedzie kolejna czesc pitbulla...mirela z gdyni 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmieszkowy czwarteczek mnie powitał...:oklaski: Pojutrze wypad robię...:oklaski: No jak...no jak ma mordka moja nie cieszyć się na tę okoliczność? :szydera:image.png.ab429e3776a74eb1ea3e01a0ba5d6b6f.png  moi kochani....:oklaski: Wstajemy...wstajemy...za bary z czwarteczkiem się bierzemy...:oklaski: I siorbiemy...siorbiemy...najgłośniej jak się da...:oklaski: I żeby nie było...wszystkim życzę miłego dnia...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Uśmieszkowy czwarteczek mnie powitał...:oklaski: Pojutrze wypad robię...:oklaski: No jak...no jak ma mordka moja nie cieszyć się na tę okoliczność? :szydera:image.png.ab429e3776a74eb1ea3e01a0ba5d6b6f.png  moi kochani....:oklaski: Wstajemy...wstajemy...za bary z czwarteczkiem się bierzemy...:oklaski: I siorbiemy...siorbiemy...najgłośniej jak się da...:oklaski: I żeby nie było...wszystkim życzę miłego dnia...:oklaski:

ale ten twoj face nie jest zbytnio usmiechniety...czy wciaz sie budzissz?:haha:

to ci jakies ....dziesiat godzin ostalo sie do wyjazdu.....zleeeeeciaaaaaaalooooo

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Pospałam trochę ponad " wybudzankę budzikową " ...kawa pachnie i parzy jeszcze w pysiola ...cugasek zaliczony i ostrzegam :ubierajcie się cieplutko , bo z rana ziąb jak jasny gwint ....Założyłam tylko " jackie " na koszulę i z gołymi nogami wylazłam na taras ...Nic nie powiem poza tym , że sztachnięcie dymkiem ...uroku nie miało ...niby smakowało , ale to już nie to ...

I...Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Chcę spać! Ale niestety...Obowiązki drą ryja tak mocno, że nawet 5 minet przytulania mojego różowego Pana Zająca, nie wchodzi w grę. Buuu....

Co Ty robisz temu różowemu Panu Zającu ???? ....A ..przytulasz tylko ...ufffffff...Źle odczytałam tylko :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

co kto woli...mam gest...do wyboru do koloru...dzisiaj na bogato...na dobry poczatek..prosze wybierac1504748564_images(1).jpg.f554eb8a84a940e87d8a7429176ad036.jpgz fusikami na deser..jak dla mnie najlepsza

1837745918_images(2).jpg.81395d03c03277c14c4f2b87a43b0dfe.jpgdla wrazliwszcyh prosze jest i ta wersja

images.jpg.9fd35bf92d319585bb88345cb9a3b177.jpgalbo taka calkiem normalna americano...

a bukiecik ot tak...

Dzień dobry .Miłego ,radosnego dnia Wszystkim życzę:)

Wersję numer 2 dzisiaj wybieram .Dziękuję @lucyna.beata

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Musiałyśmy dzisiaj z Andzią wstać o nieludzko wczesnej porze, czyli o 7.00, bo na 8.20 termin w klinice ma seniorka.

Śniadanie zjedzone, kawa zaliczona........dziewczyny pojechały na badania.

Temat dywanów wrócił od rana jak bumerang......Andzia zrobiła wielkie oczy zobaczywszy gołe podłogi i pytanie zasadnicze.....gdzie podziały się dywany?  Na szczęście wystarczyło jej powiedzieć , że wczoraj sama postanowiła je wyrzucić, bo ciężko jej było je odkurzać. Przytaknęła tylko głową, mówiąc -stimmt.:haha:

No to teraz miłego, słonecznego dnia Wszystkim życzę i ciepła w serduszkach, bo na zewnątrz tylko 2 stopnie. Dzisiaj na szczęście na plusie.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...