Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
55 minut temu, violka napisał:

Czyli jestem już w domu :haha: Stary nowy Forumowicz a zaatakował starą nową Forumowiczkę . Nie pochwalam takiego zachowania i uważam , ze powinno być karalne ale ta para nie różni się od siebie  . :haha:

Wy nam tu nie piszcie szyframi, bo my Wan nie inwigilujemy, nie oceniamy i nie wchodzimy w rozstrzyganie prywatnych sporów. My wpadamy raz na jakiś czas, tniemy oczywistości regulaminowe i znikamy. Nie mamy czasu na analizowanie postów i złośliwości. To Wam gwarantuje naszą bezstronność, ale kosztem szerszego kontekstu. Łamiesz regulamin = wypadasz lub dostajesz karę, w zależności od przewiny.

Czujesz się obrażony, widzisz łamanie regulaminu? Raportuj. To nie jest donoszenie, ale współmoderwanie Waszego miejsca.

Obecnie mamy punktowy system kar, którego kiedyś nie było. To także powód niektórych powrotów. Obecnie każdy pracuje na swoje punkty i wie co i za co dostał. Na bana trzeba sobie zapracować i nie otrzymuje się go tu i teraz, chyba, że przewina dotyczy multikonta lub spamowania (10 pkt. i ban).

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Moderator napisał:

Wy nam tu nie piszcie szyframi, bo my Wan nie inwigilujemy, nie oceniamy i nie wchodzimy w rozstrzyganie prywatnych sporów. My wpadamy raz na jakiś czas, tniemy oczywistości regulaminowe i znikamy. Nie mamy czasu na analizowanie postów i złośliwości. To Wam gwarantuje naszą bezstronność, ale kosztem szerszego kontekstu. Łamiesz regulamin = wypadasz lub dostajesz karę, w zależności od przewiny.

Czujesz się obrażony, widzisz łamanie regulaminu? Raportuj. To nie jest donoszenie, ale współmoderwanie Waszego miejsca.

Obecnie mamy punktowy system kar, którego kiedyś nie było. To także powód niektórych powrotów. Obecnie każdy pracuje na swoje punkty i wie co i za co dostał. Na bana trzeba sobie zapracować i nie otrzymuje się go tu i teraz, chyba, że przewina dotyczy bana lub spamowania (10 pkt. i ban).

Zgłębi serca przepraszam i obiecuję od dzisiaj wspólmoderować . Nie lubię skarżenia . Uważam , że każdemu należy się druga szansa , ale widzę , że na forum jak w życiu ....ludzie się nie zmieniają :( W przyszłości , jak tylko będę miała podejrzenia , ze ktoś , kto dla dobra ogółu , nie powinien udzielać się na publicznym forum i wraca sklonowany , będę bez zastanowienia zgłaszać swoje przypuszczenia . 

A teraz życzę spokojnej nocy i słodkich snów o foremkowych aniołkach :d Dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - jak tu cicho i spokojnie :szydera: . Wczoraj poszłam spać po 19-tej a dzisiaj już od godziny nie śpię . Słucham radia zet i śpiewam sobie z jakimś raperem . Nawet nie wiem kto to, ale ładnie śpiewa, tak dla ucha . Innych walorów w tym nie widzę i nie słyszę . Wstawać śpiochy - nie ma @lucyna.beata i macie z rana spokój, nie długo jednak . Dzisiaj kawę parzę ja  ..:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: :kawa::kawa: i filiżanki wyszły .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - jak tu cicho i spokojnie :szydera: . Wczoraj poszłam spać po 19-tej a dzisiaj już od godziny nie śpię . Słucham radia zet i śpiewam sobie z jakimś raperem . Nawet nie wiem kto to, ale ładnie śpiewa, tak dla ucha . Innych walorów w tym nie widzę i nie słyszę . Wstawać śpiochy - nie ma @lucyna.beata i macie z rana spokój, nie długo jednak . Dzisiaj kawę parzę ja  ..:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: :kawa::kawa: i filiżanki wyszły .

a kuku

a moge jedna filizaneczke?? chetnie z toba wypije jako...zaproszona:d...rozkoszuje sie jeszcze wolnym wstawanie z rana i kawa ktora juz jest zaparzona

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za kukanie z rana? :haha:Spać nie dają ptasznice jedne...:szydera: Ale skoro już mnie obudziły, to ja poproszę siódmą filiżankę z lewej...:szydera: I jeszcze trzecią z prawej...:szydera: Muszę poczuć "tę" moc...:szydera: No....i teraz mogę się przywitać...1662211558_dziendobryponiedziaekdiabeek.gif.c3d471ee1a22c341ba4d7789412b4ba7.gif  Już obudzeni?:szydera: Super...:haha: To teraz mogę się znowu przywitać...po ludzku...:oklaski: Witajcie o poranku w ten piękny poniedziałek...:oklaski: A że wredna nie jestem...no, w każdym razie nie za bardzo, to życzę każdemu z was miłego dzioneczka...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

:lanie:

Ale i tak nie przebijesz mojej gdańskiej córeczki. Zapytała czy do niej przyjadę. :haha:

A co w tym dziwnego? :szok: Jako dobra Matka pojechałabyś do Gdańska, przenocowała i pociągiem do Wrocławia wróciła...:haha: Nawet nie musiałabyś kufrów rozpakowywać...postoją dwa dni i dalej w drogę...:szydera: A jaka szczęśliwa byłaby moja Synowa....:oklaski: A tak musi poczekać na matczyne uczucia do końca września...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

:lanie:

Ale i tak nie przebijesz mojej gdańskiej córeczki. Zapytała czy do niej przyjadę. :haha:

przyjedz przyjedz...gdansk to pieknie miasto .....potwierdzam bo na nowo je odkrywam codziennie...jak sie zjawisz sie odezwij...milo bedzie poznac w realu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co w tym dziwnego? :szok: Jako dobra Matka pojechałabyś do Gdańska, przenocowała i pociągiem do Wrocławia wróciła...:haha: Nawet nie musiałabyś kufrów rozpakowywać...postoją dwa dni i dalej w drogę...:szydera: A jaka szczęśliwa byłaby moja Synowa....:oklaski: A tak musi poczekać na matczyne uczucia do końca września...:haha:

ale wczesniej wiczlino moze nawiedzic teren wybadac:haha:...co w tej trawie piszczy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...