Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Wiem,wiem.Byłam u takiej pani z Al.Wyszłam do apteki na pół godziny,jak wróciłam to Pdp stała nago na balkonie w styczniu ,wołała hilfe.Pod domem już była policja ,straż pożarna i pogotowie .Zabrali ją na ustawienie leków do szpitala.Nie było szans tam zostać.Od rana do nocy i przez całą noc wołała hilfe, i stukała.Stan jej się pogorszył przez kilka tygodni.

Ojej.:|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam...:szydera: Klepiecie i klepiecie...z oczu was spuścić nie można...:haha: I świntuszycie co niemiara...:szydera:  A ja byłam na polskich plotkach...:oklaski: A zanim dotarłam na polskie spotkanie, to pojechałam sobie do Lyss na spacerek...:) I byłoby fajnie, ale zgubiłam moje ulubione wdzianko...wzięło się i zsunęło z torebki...i przepadło...:( Pierwszy odruch to złość, a potem radocha...okazja się trafiła kupić coś nowego...:oklaski: Po niedzieli jadę na łowy...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kurczę. Chyba zacznę sobie szukać zajęcia bo nuuudzi mi się. Wieczorami nie mogę zasnąć bo nie jestem zmęczona. Chyba jutro z Kasieńką bierzemy się za generalne porządki bo ocipieję. :haha:

Ja to jestem szczesliwa jak widze na zegarku 21, bo wtedy klade sie do lozka i zasypiam .Spie bardzo mocno , mieszkam przy torach kolejowych , okno mam otwarte i nic mi nie przeszkadza .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

@erika....szczęśliwej podróży :cmok:

U mnie burza ...leje deszcz ...cugasek zaliczony , bez parasolki się nie obyło . Taras mam niezadaszony ...niestety , ale co tam , dałam radę .....Dziś ma być kilka stopni mniej , będzie czym oddychać ..."Apropopo "oddechu ....kilka szluków kawy ....i znów chce się jarać ....Idę na papierosa ...kto chętny ...zapraszam . Ja częstuję ....a co....ma sie gest  !

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Dzięki :love:dojechałem bardzo szybko, 7wyjazd 10:45 byłam na miejscu. Fajna zmienniczka,.. Jeszcze jesteśmy razem aż do jutra. Byłyśmy razem z PDP w kawiarni na lodadach, dobrym cichu. Kasy rodzina nie żałuje. O pracy hmm.. napisze później. Dobrej nocy wszystkim życzę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kurczę. Chyba zacznę sobie szukać zajęcia bo nuuudzi mi się. Wieczorami nie mogę zasnąć bo nie jestem zmęczona. Chyba jutro z Kasieńką bierzemy się za generalne porządki bo ocipieję. :haha:

Da radę więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, erika napisał:

Dzięki :love:dojechałem bardzo szybko, 7wyjazd 10:45 byłam na miejscu. Fajna zmienniczka,.. Jeszcze jesteśmy razem aż do jutra. Byłyśmy razem z PDP w kawiarni na lodadach, dobrym cichu. Kasy rodzina nie żałuje. O pracy hmm.. napisze później. Dobrej nocy wszystkim życzę. 

Hmmm.... Zastanawiające. Reszta wygląda bardzo dobrze. xd

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...