Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, hawana napisał:

@Afryka co z tym anestezjologiem?

Od dzisiaj podobno medycy mogą mieć tylko jedno miejsce pracy.  Może o to chodzi?

Wczoraj potwierdzono dwa przypadki koronka w tym specjalistycznym szpitalu, jeden to mężczyzna z OIOMu, z raportu regionalnego wiem i sprawa się jasna . Jutro spróbuję zadzwonić i dowiedzieć się co dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Afryka napisał:

Wczoraj potwierdzono dwa przypadki koronka w tym specjalistycznym szpitalu, jeden to mężczyzna z OIOMu, z raportu regionalnego wiem i sprawa się jasna . Jutro spróbuję zadzwonić i dowiedzieć się co dalej. 

Syn znajomej.jest anestezjologiem gdziestam w pl...na testy czekal 4 doby bo szef sanepidu najebany swiatecznie nie był stanie ogarnąć testów dla personelu...operację przełożyli o 4dni...jeden z pacjentów w tym czasie zmarł...

Pomijam że w tym czasie wrócił do domu był z sobą i maleńkim dzieckiem o koronnym na oddziale dostał telefon od ordynatora...taki real

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich:d. Podróżującym szczęśliwego powrotu do domku, albo do pracy, obojętnie w którą stronę kto jedzie:476_red_car:. Pogoda dzisiaj będzie fajna, chyba, bo jakaś na pewno zawsze jest. Słoneczko:320_sun_with_face:świeci i chociaż rano zimno, to potem się ociepli. Na razie czas kawę:kawa:spokojnie wypić w oczekiwaniu na rozpoczęcie dnia, znaczy się na pdp, wasze też w łazience rano spędzają 40 minut? czy to moja jest takim wyjątkiem, nie wiem;)

Miłego czwartku życzę, wszak to tylko jeden dzień do wochenendexd no i supcio.:cmok:

pobrane.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucinda napisał:

Doberek

Melduję że czwartek

Kawa ..jest kto chętny??

Nieopatrznie wpadłam na wp...i dałam sobie spokoj>:(..stresu bo tak starczy...

Swiergoty halasuja za oknem...wioooosna

Chyba sobie bym jeszcze polezala w butach

Zdrówka zycze

Lucy ...Ty byś se poleżala jeszcze w butach ...a mnie chyba ktoś wyspał :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

U mnie bez zmian : Jadzia chrapie , szersciuch na miasto wyskoczył ....podobno miauczal całą noc....tak mu się panienek chciało . Ja nie słyszałam ...i bardzo dobrze . Ich kot ...nie moja broszka   :szydera: Przed chwilą Hela zameldowala mi , że dziś zrobi stałe , potrzebne zakupy w Rewe , jutro załatwi Aldika ....no to ja se spokojnie siedzę na tej mojej ...kwarantalnej :szydera: Jeszcze łyk szatana i ...na cugaska :d

Miłego dnia Mroweczki .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Dzień jak co dzień, natłok myśli, orkiestra na Titanicu żwawiej przygrywa, tylko pogoda cudna. . Pomału zazdraszczam tym co mają na wszystko wy... bane. . I jak to mówią, wyżej ch.. ja nie podskoczysz, diabeł karty rozdaje i sreberka dowozi. 

Cierpliwości i wytrwałości Mordecki... nieustająco.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koleżanki i koledzy. Kolejny dzień na projekcie u Anity.Jest co robić przed południem.Pflege 4 x dziennie przychodzi. Anita ma wielką odleżynę na kości ogonowej. I jęczy ,że boli,boli.Daję jej przeciwbólowe i jakoś jest.Pogoda super,oby zaraz za gorąco nie było ,bo nie lubię upałów. 

Spokojnego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry słoneczne. Dobrze, że słonecznie, ładnie, ciepło ale mimo to nie jest to powód do ekscytacji, niestety. Długotrwałe nasłonecznienie zwiastuje przecież suszę, to chyba po to by potwierdzało się powiedzenie o dwóch biedach naraz:(

Siedzę tu, nie jest źle i nie odliczam godzin, dni, tygodni już do zjazdu. Odliczanie, planowanie to dziś trochę abstrakcja.

Ale przez to, że nie liczę tym bardziej nerwówka mnie bierze: na kulinaria tutejsze, na trwanie w zawieszeniu, na ^zabetonowaną współtowarzyszkę spacerów po górach, lasach, łąkach (tu to trzeba dosadniej wk.....w) i niby powinnam przyzwyczaic się do tych przekonanych o królewskości jednego, o wiernopoddaństwie  gawiedzi, o wybrańcach świata do rządzenia Polską ale to co słyszę... Nie wiem nawet czy byłoby to do uwierzenia gdybym przytoczyła te monologi. Nie dyskutuję, nie ma poziomu wspólnego.

No dobra tak sobie poutyskiwałam, nie zwracajcie uwagi-miejcie miły, przyjemny dzień.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

wyszłam w PL i wszyscy w maskach. Okulary parują, duszno, słońce grzeje. Jestem w więzieniu, co ten poj....ny rząd wyprawia z nami, kolejne obozy ...

Serio- teraz to jeszcze nie ma upału, ale w gorące dni... Ludzie będą chorować. Szpitale już są nie czynne niektóre, nie wiadomo dlaczego 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie czy dalie mają zdolność odwracania się do góry nogami,tzn do góry łodygami.

Bo posadziłam ale nie wiem czy właściwą stroną do góry? Takie coś żywo różowe wystawało ale czy to korzeń czy łodyga uj wie.

Andrea wymaga ode mnie rzeczy niemożliwych tzn abym się znała na jej roślinkach.A ja z roślin ogrodowych to głównie pelargonie na balkonie znam.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

U mnie pracowity, króliczki wykąpałam , podlogi przetarlam, obiad ugotowałam, pranie zrobione, zakupy też a wq..w nie minął. 

Już mnie ta monotonia dobija.

A żeby tego paskuda wymiotło, bo chce do domu>:(

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, manolo napisał:

Ello. Ja już po obiedzie. Dziadki krzyczą zu viel ale wszystko zeżrą zaraz idę na rower. Pozdrawiam. 

Korzystaj z pogody i udogodnień wolności ile wlezie :d Udanego wypoczynku 

Ja po godzinnym masażu;) królowa życie:D 

Edytowane przez emma
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, hawana napisał:

Dzień dobry :d

U mnie pracowity, króliczki wykąpałam , podlogi przetarlam, obiad ugotowałam, pranie zrobione, zakupy też a wq..w nie minął. 

Już mnie ta monotonia dobija.

A żeby tego paskuda wymiotło, bo chce do domu>:(

Witaj, od przyszłego tygodnia s PL fryzjerzy, kosmetyczki już będą dostępni, więc może po woli do wyborów;) mniej obuostrzeż będzie ;)

"Króliczki wykąpałam" ... xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, manolo napisał:

Ello. Ja już po obiedzie. Dziadki krzyczą zu viel ale wszystko zeżrą zaraz idę na rower. Pozdrawiam. 

Uffff ....trafiłeś . Pukajcie a będzie wam otworzone :szydera:

A może to ....pukajcie za młodu , bo na starość trudniej będzie ? :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marta B napisał:

Witam

Czy ktoś wie czy dalie mają zdolność odwracania się do góry nogami,tzn do góry łodygami.

Bo posadziłam ale nie wiem czy właściwą stroną do góry? Takie coś żywo różowe wystawało ale czy to korzeń czy łodyga uj wie.

Andrea wymaga ode mnie rzeczy niemożliwych tzn abym się znała na jej roślinkach.A ja z roślin ogrodowych to głównie pelargonie na balkonie znam.

Miłego dnia wszystkim

Dalie to cebule i ...

cebulą do dołu a toto różowe co z nich wychodzi to nie korzeń , tylko wypuszczane na nowo łodygi .

Rozumiem doskonale ...gdybym się nie znała to też toto różowe kojarzyłoby mi się z korzeniem ...takie tam skojarzenia z różowym :szydera:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

Witaj, od przyszłego tygodnia s PL fryzjerzy, kosmetyczki już będą dostępni, więc może po woli do wyborów;) mniej obuostrzeż będzie ;)

"Króliczki wykąpałam" ... xd

Nie tylko kąpie moje zwierzaki, dziadka jeszcze przy tej okazji gole, bo gdybym tego nie zrobiła, to dziadek na szyi miałby prawdziwe futerko.

On goli  się maszynka elektryczna ale  tylko twarz.

Na początku pilnowalam, żeby się dogolil, ale maszynka i tak  mu się  zeslizgnela  i zostawiła.

Olalam, bo nie chce mi się nad nim stać.

Na co dzień ogarnia się sam, przy okazji kąpieli biorę piankę, ręczną maszynkę i drapie dokładnie. Zakupiłam pomoce z domowej kasy i fertig. Nikt mi nie rządzi jak mam robic, co kupować i to jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...