Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, hawana napisał:

To wypowiedź prof. Simona z Wrocławia.

Wszystkim specjalistom i konsultantom zabroniono wypowiadania się, więc on zawsze zaznacza, że wypowiada się prywatnie :haha:

 

Słuchałam chwilę temu rozmowy z profesorem, wypowiadał się jako ordynator odziału klinicznego . Mądry gość, autorytet w swojej dziedzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sorry ...myślałam , że na kawę wpadłam....a to nie ten wątek . Tutaj koroniasty prym wiedzie . Pomyleczka ...jeszcze raz sorki serdeczne 

 

 

 

 

 

 

Ja właśnie Lech otwieram. Smak limonka :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sorry ...myślałam , że na kawę wpadłam....a to nie ten wątek . Tutaj koroniasty prym wiedzie . Pomyleczka ...jeszcze raz sorki serdeczne 

Uważaj pod nogi, bo jak się o koronka potkniesz to dopiero będzie :haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@NNNdanuta to sie pospiesz,bo od 20.maja ma nie byc cienkich zielonych .

Tez takie pale i zastanawiam sie,co dalej,

Na razie kupilam maszynke do robienia skretow i troche tytoniu z mentolem,

Przerzuci się na czerwone ...też smaczne . Najwyżej zęby przed zapaleniem posmaruje se pastą ....będzie czuć miętę ...przez rumianek :szydera:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem studentką III roku Koordynowanej Opieki Senioralnej Uniwersytet Medyczny w Łodzi (póki co jedyny w Polsce). Mam prośbę w tych dziwnych czasach. Nie możemy w normalny sposób zrobić ankiety ( która jest zaliczeniem) bardzo proszę o pomoc . Proszę o zamieszczenie naszej ankiety.

To adres: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fforms.gle%2FS5ZeP5gzKvBsu2S79%3Ffbclid%3DIwAR0mPqhJYNOkC3Anj0PGBLfML8o6VySxBmnuxQVGJhFGjDL2j8zlVNvZdnU&h=AT00Pibh2Bzh-RGKLWU0spNTmSbfilyaSqwWHgmxJDVsJ0GHdlYbVRTRKbLWMzeb76hO_l7ffKh56mx63vYVkwXbeM-oJ7u5YIO3DOjgTKfCf5QqdE-a5Tyj05aqzA


To ankieta dla opiekunów dla osób starszych przy jej pomocy chcemy stworzyć możliwość rozszerzania kompetencji opiekuna.


Dziękuję bardzo z poważaniem Maria Szwed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zimno , ale nie pada .Jadzia chrapie jak smok , szersciuch już na miasto wyskoczył ( że mu tą doopa nie zmarznie ? ) , kawę pomalutku spijam , zaraz wyjdę na taras przekąsić ...i tyle z rana .

@Mirelka1965 już pewnie szczęśliwie dotarła ...pogaduchy z psiapsiolka  uskutecznia i leczy się ...pije wszystko co mokre ....ano ...likiery , nalewki są pyszne , ale głowa może boleć ...i rura palić :szydera:

Miłego , cieplutkiego dnia Mroweczki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum, pracusiów i urlopowiczów, oraz tych co w drodze, albo świeżo na miejscu :d. Zimno jest tylko 5°, niby słoneczko :327_sunny:świeci ale jakoś niemrawo, tak od niechcenia jakby. No nic, trzeba się kawusią :kawa:grzać, proszę się częstować, nie żałować sobie trunku z rana:szydera:

Pozytywnego nastawienia do otaczającej nas rzeczywistości i miłego dnia życzę :cmok:

unnamed.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!!!!!!!, jutro jadę o domu :oklaski:jedna firma mi odmówiła,  a z nia miałam jechać w piątek, wiec wczoraj na szybko szukałam firmy, no i jadę ze swoją nową _ starą firma .Dwa bite miesiące i bardzo ciężki okres ,jaki ? To tylko @Baśka powtarzająca się wie .Od strachu ,paniki jaki mnie ogarnął po depresje dziadka.Ostatnie tutaj dni były już lepsze ,moja psychika odbudowuje się, i to szybko.Musze odpocząć trochę  może zwolnić? ,ale jak ?.To nie tematy na teraz.Dopijam kawę i włączam " motur" .

Miłego dnia ludziska.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z Edenu :cześć3: Żadnych kontroli, na drogach pusto po obu stronach Odry, więc fajnie się jechało :tak2: Okazało się natomiast, że zaczynam pracę.....dzień później...bo tak zmienniczce pasowało >:( A ja już w drodze byłam :mur: Nic to...wdrożyłam plan B....czyli nocowałam u innej koleżanki...znanej...kolorowej...forumowej :haha:Miało być obrabianie czterech liter każdemu, ale...ale nam się nie chciało, bo tyyyyyle innych tematów się przyplątało...między innymi perfumy :szydera: A że ja laik w tej materii, to i zeszło nam w ciul czasu :haha: I dzisiaj jestem niewyspana :donos: A wieczorem kolejne ploteczki, ale tym razem z koleżanką z pracy, więc nic wam znowu nie grozi...uszy piekły nie będą :haha:I tak jeżdżę sobie po Dojczlandii...urlopuję się :szydera: No....to już wiecie, że żaden smok nie grasuje na drogach...życie toczy się normalnie...a w każdym razie o wiele normalniej, niż na wschód od Edenu :szydera: Kończę wydumki i czas stawić się na śniadanie :cześć3: Miłego dnia życzę wszystkim :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie też zimno....słoneczko zaspało.

Wlączyłam pralkę, ogarnę trochę mieszkanie, nic gotować nie będę bo dla mnie samej nie chce mi się....jak wyjdę na wolność to do moich piesków pojadę. Wczoraj " piranie " wpadły żeby mi śmieci wyrzucić....młodsza pirania zapytała " co mi kupiłaś ? " i po raz pierwszy nie miałam kipiszu w szafkach bo wejść nie mogły....stały przy tarasie w rękawiczkach i maseczkach jak dwie kosmitki....:szydera: a ja w drzwiach balkonowych. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Zimno , ale nie pada .Jadzia chrapie jak smok , szersciuch już na miasto wyskoczył ( że mu tą doopa nie zmarznie ? ) , kawę pomalutku spijam , zaraz wyjdę na taras przekąsić ...i tyle z rana .

@Mirelka1965 już pewnie szczęśliwie dotarła ...pogaduchy z psiapsiolka  uskutecznia i leczy się ...pije wszystko co mokre ....ano ...likiery , nalewki są pyszne , ale głowa może boleć ...i rura palić :szydera:

Miłego , cieplutkiego dnia Mroweczki .

Aaaa.....dotarłam ci ja...ale plotunie odbyły się o suchym pysku, bo po jednym procencie padłabym jak "kafka" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Magdzie napisał:

Ludzie !!!!!!!!, jutro jadę o domu :oklaski:jedna firma mi odmówiła,  a z nia miałam jechać w piątek, wiec wczoraj na szybko szukałam firmy, no i jadę ze swoją nową _ starą firma .Dwa bite miesiące i bardzo ciężki okres ,jaki ? To tylko @Baśka powtarzająca się wie .Od strachu ,paniki jaki mnie ogarnął po depresje dziadka.Ostatnie tutaj dni były już lepsze ,moja psychika odbudowuje się, i to szybko.Musze odpocząć trochę  może zwolnić? ,ale jak ?.To nie tematy na teraz.Dopijam kawę i włączam " motur" .

Miłego dnia ludziska.

1752199462_podrdzieci.jpg.1daf71cea3eaab83149436a2fd3c989b.jpg i miłej kwarantanny :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...