Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Magdzie napisał:

Nareszcie troche spokoju)).

Bylam z kolezanka na poczcie- musiala wyslac szybki dokument do Polski , czyli ekspres.Cena za przesylke sciela mnie z nog 47,50 :kopara::kopara::kopara:

Potrafia zedrzec skore. Moj zwykly kosztowal 3,70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Czekaliście, czekaliście...i doczekaliście...hurrrrra....:oklaski: Znaczy się, że w DE pada....:oklaski: Nareszcie przestaniecie mi zazdrościć...:szydera:

tu nie pada...na termometrze....32 stopnie....zaciagniete rolety zamkniete okna...powietrze stoi...dzisiaj juz dwa razy siedzialam w kabinie i sie chlodzilam...wczoraj wieczorem zelzalo do 27 stopni...lubie lato ale nie duchote..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d . Upał zelżał to i ja do świata żywych wracam. Nawet deszczyk popaduje i powietrze jakieś rześkie :d Mam nadzieję, że i w Pl popada trochę, bo inaczej to moje kwietniowe nasadzenia w ogrodzie szlag trafi. Co to w ogole był za pomysł, żeby sadzić rosliny wiosną, jak się pracuje na zagranicznych delegacjach , a domownicy zapominają o podlewaniu . No nic to, wkrótce wracam to ocenię stan ewentualnych strat nasadzeniowych. Miłego dnia dla Was:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Poszłam po wodę mineralną dla siebie. Jak wróciłam to Kasieńka zdążyła wlać litr oleju do butelek z napojami. Więc drałowałam drugi raz po napoje dla niej. :haha:

No ,nie zazdroszczę Ci tej Kasieńki:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Czy ja wiem......Niekoniecznie.....Jak się kto na żmijach nie zna, to z łagodnym zaskrońcem może taką pomylić:(

Ooo...tto ...too ...mnie właśnie dużo osób myli,....z łagodnego zaskronca ...zmije  robią :d

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...