Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siorbię kawę:kawa2: , a co. Po lekkim śniadanku ruszamy do Zakopanego na jeden dzień, oczywiście przez Słowację:cześć3:  bo stąd, gdzie jesteśmy, jest akurat tędy najbliżej. A w niedzielę wyprawa na Pilsko, z powrotem w Jeleśni musimy spróbować specjałów kuchni góralskiej. Piękne te nasze góry. Jutro z kolei to czas na relaks w miejscu zakwaterowania, takie tam ...plum, plum (znowu dostanę od Violki klapsiora:haha:) i odpoczynek.

Starsze dzieciaki, cóż, życzę Wam miłego weekendu. Pozdrawiam:dobrze::cześć:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

@erika....szczęśliwej podróży :cmok:

U mnie burza ...leje deszcz ...cugasek zaliczony , bez parasolki się nie obyło . Taras mam niezadaszony ...niestety , ale co tam , dałam radę .....Dziś ma być kilka stopni mniej , będzie czym oddychać ..."Apropopo "oddechu ....kilka szluków kawy ....i znów chce się jarać ....Idę na papierosa ...kto chętny ...zapraszam . Ja częstuję ....a co....ma sie gest  !

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .:cześć2:

@Mirelka1965 przyznaj się, to ty zajumałaś bawarskie słońce i przysłałaś w zamian te deszczowe chmurzyska???

Po wczorajszym upale nie ma nawet śladu. @Mirelka1965 słońce przeciągnęła na swoją stronę Alp. 

Dzisiaj u mnie dom wariatów. :smutek:

PDP świętuje dziś 88 urodziny. 

Od wczoraj kolejny najazd Hunów zaliczam . Tym razem sztuk 2 /córka PDP z mężem/, reszta gości stawi się na popołudniową kawę.:dyskusja:

No to miłego, spokojnego dnia kochani.:kawa2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry .:cześć2:

@Mirelka1965 przyznaj się, to ty zajumałaś bawarskie słońce i przysłałaś w zamian te deszczowe chmurzyska???

Po wczorajszym upale nie ma nawet śladu. @Mirelka1965 słońce przeciągnęła na swoją stronę Alp. 

Dzisiaj u mnie dom wariatów. :smutek:

PDP świętuje dziś 88 urodziny. 

Od wczoraj kolejny najazd Hunów zaliczam . Tym razem sztuk 2 /córka PDP z mężem/, reszta gości stawi się na popołudniową kawę.:dyskusja:

No to miłego, spokojnego dnia kochani.:kawa2:

Nie zajumała, tylko podzieliła się dobrem z innymi...:haha:Taka wspaniałomyślna jestem...:oklaski: A co...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Tak całkiem nie zajumala @Mirelka1965 tego słońca bo u mnie świeci..!!! Po nocnej burzy znowu namolnie daje o sobie znać....A już miałam nadzieję, że się ochłodzi....:d

Dziś Dzień Dziecka. Nie zapomnijcie o życzeniach....:oklaski:

Miłego dnia :d

Co się dziwisz? :haha:Nie starczy tego szwajcarskiego deszczu dla wszystkich...i to na całe DE..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...