Skocz do zawartości

Szukam pracy jako opiekun Domy Opieki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Szukam pracy jako opiekun w domach opieki szpitalach. czy ktos z Panstwa ma jakies inormacje na ten temat? byc moze ktos z Panstwa pracuje w takiej instytucji? bylbym wdzieczny za wiadomosc. Podejme takze prace mniej wiecej od 20 czerwca jako opiekun w domu ale interesuje Mnie tylko i wylacznie niemiecka umowa. lub umowa bezposrednio z rodzina Zadnych polskich agencji i umow Polskich. Obecenie przebywam w Niemczech .Doswiadczenie w opiece ponad 3 lata. Studia wyzsze pedaggika specjalna oligfrenopedagogika , stuia muzyczne w tym muzyko terapia. jezyk niemiecki komunikatywny. Sumieny pracowity uczciwy. Mam 49 lat. Szanowni Panstwo prosze uwaznie czytac to co pisze Pozniej dostaje mnostwo ofert ktore nijak sie maja do mojego ogloszenia Przede wszystkim i priorytetem jest dla Mnie praca w osrodkach opieki domach seniora na niemieckich warunkach . Jesli juz praca w domu z podopiecznym to osoba albo w miare mobilna albo lezaca , przesapiajaca noce Mam dosc wstawania wielokrotnego pomimo iz agencje zapewniaja ze osoba przesypia .Rzeczywistosc okazuje sie inna. Osoba mieszkajaca samotnie bez zadnych partrow mezow zon corek synow codziennie na glowie. Oczywiscie odwiedzajacych ale bez codziennego zawracania glowy. Interesuje Mnie najbardziej Bawaria Pozdrawiam cieplo.W Niemczech jestem do 3 czerwca .Nastepnie jade do Polski.Kontakt tutaj lub meilowy [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kkodik....W domach opieki , szpitalach  są nocne zmiany ....raczej .Tak samo nikt z nas nie może Ci zagwarantować , że w domach prywatnych wszystko będzie cacy . Taki układ będzie zależał od Ciebie i od współpracujących z Tobą ...PDP-ny ...rodzina ...opiekunowie prawni . Co sobie ugrasz ...o co zawalczysz to będziesz miał .... Teraz jestem na wyjeździe ( ktoryś raz )z agencją niemiecką ...na niemiecką Gewerbe , ale też nie mogłam liczyć na to , że będą same plusy , tylko na łut szczęścia . Jak na razie to szczęście mam , że wszystko jest okey , ale liczę się z tym , że raptem może się zmienić ...I tak jest lepiej ...nie warto cały czas krzyczeć " hurraa " , bo można obudzić się z ręką w nocniku .....Na razie tak jak wyżej napisałam - same plusy ...Jak długo , czy cały czas to nie wiem i nikt mi tego nie zapewni ...Ty działaj , szukaj i sam ustalaj sobie to czego oczekujesz ....Powodzenia Ci życzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wiadomosc. Mam kilka lat za soba na niemieckich stellach Wiec wiem jak jest. Bywa roznie . Ale tez wiem ze praca z rodzina na glowie czy tez wiedza z jakas sie jedzie na dana stelle a rzeczywistosc to wdie rozne rzeczy. Co do domow opieki zdaje sobie sprawe w nocnych zmian itd. I jestem na to przygotowany. OK jeszcze raz dziekuje i zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...