Skocz do zawartości

Perfumoholiczki ;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pamieta Masumi?!

Jakze bym chciala miec (na troche)ten zapach kupowany kiedys w Peweksie.

Szukalam,ktos ma do sprzedania, ale za jakies straszne pieniadze na Allegro.

Teraz mam ze soba Gucci Bloom.

Mily zapach,ale nie trwaly.

Na zime to moze znow Agent Prowocateur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Kto pamieta Masumi?!

Jakze bym chciala miec (na troche)ten zapach kupowany kiedys w Peweksie.

Szukalam,ktos ma do sprzedania, ale za jakies straszne pieniadze na Allegro.

Teraz mam ze soba Gucci Bloom.

Mily zapach,ale nie trwaly.

Na zime to moze znow Agent Prowocateur?

Moje ulubione też były Masumi,,nawet mam flaszkę przed oczami,,pewex też,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 mi te też wepchali w prezencie,,,na siłę,,pryskam od czasu do czasu,,ale to nie mój zapach,,

 @Blondico ci wepchali?!!!

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mycha napisał:

Polubiłam ostatnio "Dahlia Divin" Givenchy. Nie trzymam się tylko jednego zapachu. Lubię  "Youth Dew" E.Lauder, Opium i KL Lagerfelda - ciężkie ale lubię. Zresztą na mnie innych perfum prawie nie czuć :szydera: 

Cześć Mysiu. 

Ja też zmieniam zapachy jak rękawiczki. Tym razem przywlekłam na zlecenie 5 zapachów, z których cztery muszę wypsikać bo posiadam je już za długo i nie jestem w stanie zużyć. Tylko Kenzo ze sloniem jest moje na maksa. Z tych co nimi w danej chwili dysponuje:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Cześć Mysiu. 

Ja też zmieniam zapachy jak rękawiczki. Tym razem przywlekłam na zlecenie 5 zapachów, z których cztery muszę wypsikać bo posiadam je już za długo i nie jestem w stanie zużyć. Tylko Kenzo ze sloniem jest moje na maksa. Z tych co nimi w danej chwili dysponuje:szydera:

Najbardziej mnie zaskakuje Lagerfeld. Jeden psik za dużo i można capić. Przynajmniej ja tak mam. Najładniej się rozwija po paru godzinach. Ale trzeba dostosować dawkę do swojej skóry :haha:

Próbowałam zmienić zapach na lżejszy ale to stracone pieniądze. Tak więc już nie będę szukała, zostaję przy tym co mi służy. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mycha napisał:

Najbardziej mnie zaskakuje Lagerfeld. Jeden psik za dużo i można capić. Przynajmniej ja tak mam. Najładniej się rozwija po paru godzinach. Ale trzeba dostosować dawkę do swojej skóry 

Próbowałam zmienić zapach na lżejszy ale to stracone pieniądze. Tak więc już nie będę szukała, zostaję przy tym co mi służy. 

Od roku nie byłam w perfumerii. Boje się nowych zauroczeń. A mam tak,że niczego nie szukam a zawsze znajduję:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 az daleko nie siegam....to bylo w 1989 w gdansku byl pewex w olimpie za dolary sie kupowalo i mielismy z ojcem moich dzieci wtedy cale 20 dolarow dla siebie no to zakupilam za 6 flaszeczke tego perfumu alez on byl obledny..wiesz jak dawkowalam jak cedzilam kazda kropelke ach...to byly czasy...stala na centralnym miejscu w naszym pokoju na segmencie :haha:na specjalne okazje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...