Skocz do zawartości

Perfumoholiczki ;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dobra:d 

A znasz Tobacco Vanillie Forda? Bo boję się ryzykować po ostatnim ciosie w nos tej markixd

Nie, ale  White Patchouli TF jest piękna (o ile kocha się paczulę, oczywiście).

Mam 10 ml Weil Suki Essence, powinno Ci się spodobać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, salazar napisał:

Nie, ale  White Patchouli TF jest piękna (o ile kocha się paczulę, oczywiście).

Mam 10 ml Weil Suki Essence, powinno Ci się spodobać :cool:

To przywieź. Obwącham ;)))

White Patchouli wywąchiwałam już od Ciebie. Dobrze, że mi przypomniałaś. Teraz będę odważna podchodząc do flakonu z Tobacco. Jednak nie wszystko Forda nokautuje. Ufffxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Twojej listy znam tylko Memoire i Eau de Sisley, ale nie wiem, które masz na myśli, bo one są ponumerowane ;). Rzuciłam okiem na Fragrantikę (Abel, Malone i rabarbar) i wszystkie trzy wyglądają dobrze pod względem nut zapachowych. Testowałaś coś? Jakos nie mam przekonania do niszy.. Próbowałam coś Malone, zapach mocno taki se, a o trwałości w ogóle nie ma co mówić. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 znasz Chanel Cristalle Eau Verte?

Rozumiem, że szukasz zieloności, świeżości i żadnych ulepów ;)?

Ja wwąchuję się w Hermesa i jego liczne D'Orange, Citrony, mandarynki i rabarbary, uważam, że są piękne i na pewno bardziej trwałe, niż nisza. Ale to moje zdanie, zdanie maniaka-laika :)

Na Twoim miejscu poszłabym w tę stronę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar O!

Trafne!

sp8salam co radzisz i bede wąchac.

Piszesz o Dune.

Nie ma jej juz w sprzedazy?

Musze zobaczyc ,co ma moja synowa.

Półki pelne perfum, czesc stoi zaczeta i nie uzywa.

Z pewnoscia nie sa to ,,moje,, zpachy,,ale moze cos na wymiane ma?

Daj prosze namiar na forum gdzie mozna sie wymienic,

Mam zestaw caly rozowego Agent Provocateur , i stoi nie ruszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, salazar napisał:

Z Twojej listy znam tylko Memoire i Eau de Sisley, ale nie wiem, które masz na myśli, bo one są ponumerowane ;). Rzuciłam okiem na Fragrantikę (Abel, Malone i rabarbar) i wszystkie trzy wyglądają dobrze pod względem nut zapachowych. Testowałaś coś? Jakos nie mam przekonania do niszy.. Próbowałam coś Malone, zapach mocno taki se, a o trwałości w ogóle nie ma co mówić. 

@Salazar, wlasnie Jo ma nie trwale zapachy, ale wygorowane ceny :(((

Sprobuje ten rabarbar

.Nic z tych nie testowalam,oprocz zielonego Muglera.

W pierwszej chwili moze byc, ale potem mnie denerwuje ten zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

 

Daj prosze namiar na forum gdzie mozna sie wymienic,

 

Nie, Dune jest w sprzedaży, ale wiadomo, że im starsze perfumy, tym lepsze. Kupiłam trzy lata temu La vie est belle, ale ulep mnie pokonał (choć trwałość i projekcja pierwsza klasa), więc skorzystałam z okazji :). To będzie moja trzecia butla Dune i nie pytaj, po co mi aż tyle :d.

Mogę polecić następujące grupy (wszystko FB): Perfumy - Wymenię/Sprzedam/Kupię, Panie, kup pan flaszkę!, Klasyka perfum - kupno, sprzedaż, wymiana, weryfikacja. Moderatorki pilnują, żeby oferowane były tylko oryginały i żeby wszystko odbywało się w uczciwy sposób.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ponieważ mam więcej czasu, a rozsądek mówi, żeby nie kupować bez sensu ;), to sobie wącham to, co mam tutaj i kombinuję, jak się dostać do jednej darowanej flaszki z popsutym atomizerem..

Zapach bardzo fajny, ale psikacz popsuty i nie mam pojęcia, jak go rozmontować, tzn. brutalnie dostać się do zawartości :(

Prada Infusion d'Iris

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Prada/Infusion-d-Iris-1795.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Podważyć się nie da :(. Ma ktoś jakieś pomysły?

 

IMG_20200324_195831.jpg

On jest popsuty? Czy tylko zagubiony? Mnie się zdarzyło, że flaszunia spadła na kafle i atomizer szlag trafił. "Pożyczyłam" z wody toaletowej i działa. Co prawda nie tak idealnie jak powinien, ale coś tam psika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

On jest popsuty? Czy tylko zagubiony? Mnie się zdarzyło, że flaszunia spadła na kafle i atomizer szlag trafił. "Pożyczyłam" z wody toaletowej i działa. Co prawda nie tak idealnie jak powinien, ale coś tam psika. 

Nie, próbowałam wszystkiego, zmieniałam atomizer i nie pomogło. w środku jest coś zepsute, zapchane, nie mam pojęcia, ani kropla się nie wydostanie, choć rurka się rusza. Myślałam, żeby ją przepchać, ale nie mam strzykawki ani dosyć długiej igły, pozostaje rozmontowanie całości O.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, salazar napisał:

@Mirelka1965 wszystko jest, rozmontowałam do zdjęcia, żeby było widać, o co mi chodzi. Ten kołnierz, zacisk, muszę poluzować.

Ale jak poluzujesz kołnierz, to on już nie spełni swego zadania...nie będzie szczelny. Pozostaje "rozbebeszyć" i zawartość przelać do innej flaszki. Szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, salazar napisał:

Nie, próbowałam wszystkiego, zmieniałam atomizer i nie pomogło. w środku jest coś zepsute, zapchane, nie mam pojęcia, ani kropla się nie wydostanie, choć rurka się rusza. Myślałam, żeby ją przepchać, ale nie mam strzykawki ani dosyć długiej igły, pozostaje rozmontowanie całości O.o.

A spróbuj z inną końcówką. Czasami inna grubość rurki i inna grubość atomizera nie korelują się. Mnie się udało za trzecim podejściem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale jak poluzujesz kołnierz, to on już nie spełni swego zadania...nie będzie szczelny. Pozostaje "rozbebeszyć" i zawartość przelać do innej flaszki. Szkoda....

No, szkoda, ale nie działa, stoi i mnie wkurza. Nawet nie mam atomizera do przelania :/. Może jutro poszukam i spróbuję jakąś igłą przetkać rurkę do samego dołu? Wątpię, czy to coś da. 

A może powinnam najpierw nowy odlewkowy flakon kupic, żeby przelać zawartość O.o?

 

Dostałam kompletny flakon, wszystko psuje, tylko ta rurka nie dzieła, tzn. rusza się, ale nic nie leci. Już kiedys z Alienem tak miałam i okazało się, że zepsuł się tylko atomizer. Znalazłam inny i śmiga, ale wtedy, po naciskaniu rurki wydobywał się płyn, teraz nie leci nic. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

No, szkoda, ale nie działa, stoi i mnie wkurza. Nawet nie mam atomizera do przelania :/. Może jutro poszukam i spróbuję jakąś igłą przetkać rurkę do samego dołu? Wątpię, czy to coś da. 

A może powinnam najpierw nowy odlewkowy flakon kupic, żeby przelać zawartość O.o?

 

Dostałam kompletny flakon, wszystko psuje, tylko ta rurka nie dzieła, tzn. rusza się, ale nic nie leci. Już kiedys z Alienem tak miałam i okazało się, że zepsuł się tylko atomizer. Znalazłam inny i śmiga, ale wtedy, po naciskaniu rurki wydobywał się płyn, teraz nie leci nic. 

Mnie naprawdę dopiero trzeci zadziałał. Zapach niby nie rewelecayjny (Gucci by Gucci), ale czasem lubię nim coś psiknąć. Niestety nie jest idealnie, bo tak sobie "psipsiura". Ale nie miałam więcej atomizerów....Może pomyślę o jakimś flakonie zastępczym. Ale to po tym wariactwie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
12 minut temu, Darya napisał:

Dzisiaj uzupelnilam zapas o nowe Burberry Brit, bedzie sie czym psikac w okresie jesienno-zimowym :D

Nie jestem złośliwa, ale jak ktoś tu nagle wpada i dodaje wpisy w tematach niezwiązanych z opieką to na końcu coś reklamuje. To jest ta reklama? I obrażenie papieża w innym temacie było tego warte? Co pozostanie po tobie? Ta reklama czy jeszcze jakaś inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...