Skocz do zawartości

Filmy które warto polecić


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróg u bram, jak poprzednik wspomniał.

I Am Legend też, choć to bardziej nieudany dramat SF niż Horror. A o to moje propozycje:

W Pogoni Za Szczęściem (BRAWO WILL, BRAWO!!), Requiem dla snu (po tym filmie nic nie jest takie samo), Transformers (fajny, lekki ciut młodzieżowy film), Strzelec (2007) i 28 Dni Później (scena pustego Londynu robi wrażenie :grin: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Będę pisać na bieżąco ale spokojnie mogę polecić

hot fuzz

run fat boy run

shaun of the dead

bardzo je lubię ale to specyficzny rodzaj humoru

polecam również Testosteron:)

Jak sobie przypomnę jeszcze jakieś tytuły to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy fantasy są świetne zwłaszcza wszystkie części władcy pierścieni no i Indian królestwo kryształowej czaszki . Apocalipto można by wymieniać ich mnóstwo ale to są najlepsze które mi sie podobały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 lat później...
  • 1 rok później...

Dodam jeszcze cos polskiego Komornik świetna rola Chyry co jakiś czas ogladam ten film ,ku przestrodze i zebym ja się tak nie zagalopowała jak on ale chyba mi to nie grozi bo ja takim pracusiem nie jestem i wiem co w zyciu jest najwazniejsze;)

Do tego jeszcze Samotność w sieci tez z Andrzejem Chyrą i Magdaleną Cielecką ale to bardziej dla romantyków i tych co maja miękie :serce: i lubia polskie kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...