Skocz do zawartości

Prohuman

Agencje pracy
 • Postów

  117
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Żetony

  0

Reputacja

2 Zauważony

O Prohuman

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Oława
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Rekrutacja Opiekunów

Kontakt

Ostatnie wizyty

9953 wyświetleń profilu
 1. W Prohuman.pl jesteś dla nas ważny! Dlatego oferujemy Ci sprawdzone oferty pracy w opiece nad seniorami. Dlatego proponujemy Ci sprawdzone miejsca pracy. Zaufaj nam i pracuj z najlepszymi. Opieka do seniorki Wynagrodzenie: 1400 Miejscowość: Ladbergen Termin: 29.07.2023 Opis zlecenia Stałe zlecenie do 93 letniej seniorki,kobieta ma 170 cm wzrostu, waży ok. 100kg. Choruje na obturacyjną chorobę płuc COPD (ma maskę tlenową), osteoporozę, oraz cukrzycę (przyjmuje tabletki) . Podopieczna mieszka w domu wraz z dorosłym synem , który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej (jedynie korzysta z posiłków), wspiera opiekunkę jesli ta potrzebuje pomocy. zabiera się na wózku. Zadania Opiekunki Potrzebuje pomocy przy codziennej toalecie (pielęgnacja ciała, ubieranie, rozbieranie itp.) oraz przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Dodatkowe informacje Rano i wieczorem przychodzi służba pielęgnacyjna: (zakładają rajstopy uciskowe, podają leki, 2 razy w tygodniu pomagają w kąpieli). Znajomość języka; słabe podstawy Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, poza miastem. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem. W Prohuman.pl: - możesz liczyć na sprawdzone zlecenia - warunki zleceń przedstawi Ci Twój rekruter - masz dedykowanego Tobie koordynatora - umowy są proste i czytelne a ubezpieczenie właściwe dla Ciebie (ZUS lub niemiecka kasa chorych) - jesteś objęta ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej – na wszelki wypadek - masz wsparcie praktyka ds. demencji, opiekuna medycznego, pielęgniarki geriatrycznej - zorganizujemy i opłacimy Twój przejazd i powrót ze zlecenia – jeździmy bezpiecznie - jesteś dla nas ważny! Kontakt Więcej o nas i o naszych innych zleceniach przeczytasz tutaj: www: https://prohuman.pl/oferty-pracy/ Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! 692 258 865 – Kinga [email protected]
 2. W Prohuman.pl jesteś dla nas ważny! Dlatego oferujemy Ci sprawdzone oferty pracy w opiece nad seniorami. Dlatego proponujemy Ci sprawdzone miejsca pracy. Zaufaj nam i pracuj z najlepszymi. Opiekunka do pani Wynagrodzenie: 1600 Miejscowość: Bergisch Gladbach Termin: 28.07.2023 Opis zlecenia Wyjazd do małżeństwa, do opieki pani 92 lata, 165cm, 55 kg. Do opieki jest podopieczna chorująca na Parkinsona, osłabienie starcze, nadciśnienie, osteoporozę oraz polineuropatię. Podopieczna ma amputowaną lewą nogę, w związku z tym porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje wsparcia w transferze, ale jest w stanie aktywnie pomagać. Nosi wkładki/pampersy, ale na ten moment stara się je wymieniać samodzielnie. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym razem z mężem, który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej, jedynie wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Zadania Opiekunki Potrzebuje wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach,pomocy w transferze, utrzymaniu higieny oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Dodatkowe informacje W domu jest kot. ( przebywa w ogrodzie) Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem W Prohuman.pl: - możesz liczyć na sprawdzone zlecenia - warunki zleceń przedstawi Ci Twój rekruter - masz dedykowanego Tobie koordynatora - umowy są proste i czytelne a ubezpieczenie właściwe dla Ciebie (ZUS lub niemiecka kasa chorych) - jesteś objęta ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej – na wszelki wypadek - masz wsparcie praktyka ds. demencji, opiekuna medycznego, pielęgniarki geriatrycznej - zorganizujemy i opłacimy Twój przejazd i powrót ze zlecenia – jeździmy bezpiecznie - jesteś dla nas ważny! Kontakt Więcej o nas i o naszych innych zleceniach przeczytasz tutaj: www: https://prohuman.pl/oferty-pracy/ Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! 692 258 865 – Kinga [email protected]
 3. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Stałe sprawdzone zlecenie dla Pani Wynagrodzenie: 1400 Miejscowość: Leonberg Termin: 09-06-2019 na dwa miesiące O podopiecznym Do opieki Pani 89 lat. Jest osobą poruszająca się na wózku inwalidzkim. Podopieczna ma lekka demencje. Warunki mieszkaniowe Mieszka z kotem w domu jednorodzinnym, do dyspozycji pokój z internetem . Wymagania Język dobry Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 4. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opiekunka do Pana Wynagrodzenie: 1250 Miejscowość: Bochum Termin: 14 kwietnia O podopiecznym Podopiecznym jest pan. Ma 38 lat, cierpi na stwardnienie rozsiane. Jest aktywny zawodowo, 4 x w tygodniu jeździ do pracy na 8h, przyjeżdża po niego kierowca. Opiekunka powinna przygotować podopiecznego do pracy - toaleta poranna, śniadanie, ubieranie. Podopieczny jest na wózku inwalidzkim. Jest osobą miłą, intelegintną. 2 x w nocy należy wstać do pana aby zmienić jego pozycję. Podopieczny lubi jeździć na mecze piłki nożnej, ma swoją ulubioną drużunę i raz na jakiś czas opiekunka z nim jeździ. Czasami też spotyka się ze znajomymi w kawiarni, resturacji, opiekunka powinna mu wtedy towarzyszyć. Podopieczny mieszka z mamą, jest ona również aktywna zawodowo. Do mieszkania podopiecznego przychodzi sprzątaczka, więc opiekunka nie musi tam sprzątać. W domu jest labrador, bardzo sympatyczny, ale opiekunka nie musi się nim zajmować. Warunki mieszkaniowe Dla opiekunki jest osobny apartament - 2 pokoje, WC, prysznic, Internet. Wymagania Wymagana jest znajomość języka w stopniu komunikatywnym. Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 5. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Stałe sprawdzone zlecenie dla Pani Wynagrodzenie: 1400 euro + Premia świąteczna Miejscowość: Schomberg Termin: 14 kwietnia 2019 O podopiecznym Podopiecznym jest pan ma 81 lat , jest osoba samotną cierpi na raka prostaty , cukrzycę . Podopieczny porusza się za pomocą balkonika , przesypia noce sam korzysta z toalety , jest spokojnym wdzięcznym człowiekiem . Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z łazienką Wymagania Prowadzenie gospodarstwa domowego Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 6. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opiekunka w Bochum Wynagrodzenie: 1200 EUR Miejscowość: Bochum Termin: 04.04 O podopiecznym Podopieczną jest kobieta, ma 91 lat, waży około 50 kg. Jest po udarze, ma niesprawną lewą rękę, porusza się za pomocą balkonika. Jest sprawna umysłowo. Należy asekurować podopieczną przy poruszaniu się, zaprowadzać ją do toalety. Podopieczna jest miła i serdeczna. Lubi oglądać telewizję. Przychodzi logopeda. Pani mieszka z rodziną - kiedy wracają z pracy, opiekunka ma wolne. Rodzina robi zakupy, opiekunka zajmuje się domem. Wyjście w weekendy. 8.00-18.00. Dostępne jest krzesełko pod prysznic, reling w łazience. Warunki mieszkaniowe Dla opiekunki własny pokój Wymagania Komunikatywny niemiecki Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 7. Witam,

  szukam zlecenia od zaraz -

  do osoby mobilnej, sprawnej umysłowo, bez dźwigania

  posiadam prawo jazdy, nie pale , język podstawa/mniejszy komunik.

  Proszę o informacje.

 8. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opiekunka do Pana Wynagrodzenie: 1300 Miejscowość: Flörsheim-Weilbach Termin: od 28.12.2018 O podopiecznym Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim. Nie ma demencji. Cierpi na inkontynencję, niedosłuch, ma słaby wzrok. Potrzebuje pomocy w siadaniu na wózek - nie pomaga. Wstawanie w nocy sporadycznie. Podopieczny mieszka sam w domu, ale po sąsiedzku mieszka syn z synową. Opiekunka nie musi gotować, ani robić zakupów. Jest transfer i nocne wstawanie. Warunki mieszkaniowe Dom. Dla opiekunki osobne piętro z łazienką. Jest internet. Wymagania Wymagany język komunikatywny. Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 9. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opieka w Hemer Wynagrodzenie: 1300 Miejscowość: Hemer Termin: 05.12.2018 O podopiecznym Podopieczny ma 91 lat. Cierpi na nowotwór skóry. Chodzący, sam korzysta z toalety, w nocy śpi dobrze, korzysta z inhalatora. Opiekunka prowadzi dom, robi zakupy. Warunki mieszkaniowe Domek, cały dół dla opiekunki, internet Wymagania Mocne podstawy języka, empatia Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 10. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opiekunka do pani Wynagrodzenie: 1200 euro Miejscowość: Bad Wildbad Termin: 22.11.2018 O podopiecznym Pani 86-letnia, mobilna, porusza się z rollatorem. Potrzebuje codziennego wsparcia, pomocy przy myciu, ubieraniu. Obowiazki to głównie prowadzenie gospodarstwa domowego. Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka w domu, internet, dla opiekuki własny pokój Wymagania Wymagana znajomośc języka w stopniu komunikatywnym Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 11. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opieka do pani Wynagrodzenie: 1200 euro Miejscowość: Dudelange/Luksemburg Termin: od 25.11.2018 O podopiecznym Do opieki jest samotna Pani. Lubi oglądać TV i chodzić na krótkie spacery, nie ma grupy pielęgnacyjnej. Jest chodząca, trzeba jej zmieniać pampersy - (w nocy zdarza się, że pampers przesiąknie), Mieszka sama w domu – niedaleko mieszka syn (8 km od niej) i czasem ją odwiedza z rodziną. Podopieczna jest po wylewie. Obowiązki: zakupy, gotowanie, zmywanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów, ścielenie łóżka, pomoc w łazience, ubieranie/ rozbieranie,czesanie, podawanie leków, manicure, towarzystwo u lekarza i fryzjera, rozmowy/ rozrywki, łazienka wyposażona w sprzęty potrzebne dla osoby starszej – winda itd. Warunki mieszkaniowe Dla opiekunki własny pokój, internet, telefon stacjonarny (można dzwonić raz w tygodniu); Wymagania znajomośc języka w stopniu komunikatywnym. Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 12. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opieka do Pana Wynagrodzenie: 1100-1200 Miejscowość: Neunkirchen Termin: od 28.11.2018 O podopiecznym Podopieczny, 56-letni mężczyzna cierpi na stwardnienie zanikowe boczne (SLA) od 17 lat, leży w łóżku. Pacjent bardzo optymistycznie nastawiony do zycia, nie mówi.W nocy podłączony respirator.W domu jest 24 godzinna opieka personelu medycznego.Mieszka tam też mama podopiecznego, która ma 94 lata. Do obowiązków opiekun ki należy dbanie o higienę ciała, karmienie raz dziennie sondą, towarzyszenie Warunki mieszkaniowe mieszkanie, własny pokój, internet Wymagania znajomość języka podstawowa Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 13. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Zatrudnimy opiekunkę Wynagrodzenie: 1300 Miejscowość: Ingersheim Termin: od zaraz O podopiecznym Podopieczna 92l, 168 cm, 70 kg, mieszka sama w mieszkaniu Podopieczna cierpi na początki demencji. Jest mobilna (rollator), lekkie problemy ze wzrokiem i słuchem. Podopieczna przesypia noce, korzysta z toalety (nie ma inkontynencji). Rano przychodzi Pflegedienst zmieniać rajstopy uciskowe. 1300 Euro – OD ZARAZ Warunki mieszkaniowe Osobny pokój, osobna toaleta, internet Wymagania język komunikatywna, dyspozycyjność, opiekunka pogodna, spokojna, odpowiedzialna Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 14. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Zatrudnimy Opiekunkę Wynagrodzenie: 1200 Euro Miejscowość: Ratingen Termin: od 16 sierpnia O podopiecznym Podopieczna ma 90 lat, porusza się z balkonikiem, bardzo spokojny, sprawny umysłowo ,jest wesoły i sympatyczny. Wymaga asekuracji przy wstawaniu z łóżka. Przychodzi Pflege żeby go wykapać i założyć pończochy uciskowe, raz w tyg. sprzątaczka. Do dyspozycji także wózek inw. Zakupy robi opiekunka. Warunki mieszkaniowe Mieszkanie na drugim piętrze, jest winda.Jest internet, tv w pokoju Wymagania Szukamy miłej, odpowiedzialnej opiekunki. Wymagana jest znajomośc języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym do komunikatywnego. Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!
 15. Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 poszukuje: Opiekunka do Bochum Wynagrodzenie: 1150-1300 Miejscowość: Bochum Termin: 25 lipca O podopiecznym Podopieczna 82 lata. Cierpi na demencję , porusza się za pomocą balkonika, na spacery zabiera się ją na wózku inwalidzkim, nie ma żadnego dźwigania. Wystraczy asekuracja. Trzeba zakładać podopiecznej pampersy. Dwa dni w tygodniu przebywa na Tagespflege. Nie trzeba wstawać w nocy. Mieszka w domu z mężem, który nie wymaga opieki. Raz w tygodniu odbywa się kąpiel podopiecznej, mąż pomaga przy transferze do wanny, do dyspozycji jest podnośnik. 2 razy w tyg przychodzi pani z caritasu - gra w chinczyka, ćwiczy z podpopieczną umysł. Warunki mieszkaniowe Dla opiekunki pokój , jest internet Wymagania Opiekunka z co najmniej podstawową znajomością języka. Oferujemy Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK). Kontakt +48 71 725-36-64 +48 669-656-972, 692 -258-865 www: prohuman.pl lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...