Święta Bożego Narodzenia w Niemczech
Święta Bożego Narodzenia w Niemczech to ciężki czas dla każdej opiekunki i opiekuna .Dlaczego ? dlatego ,że zupełnie inaczej wygląda ich atmosfera będąc w pracy z dala od rodziny ....w obcym do tego kraju z innymi tradycjami ...O tym właśnie Anka w dzisiejszym odcinku będzie rozmawiała ze swoimi koleżankami po fachu ....Jakie są obawy osób ,które pierwszy raz spędzają święta poza domem ? Na co muszą się przygotować ? Czego mogą się spodziewać ?
Dla osób chcących wejść w środowisko opiekunów apeluję ,że właśnie rozpoczął się ten czas ,w którym najłatwiej rozpocząć pracę .........Rynek zasypują oferty ,więc wybierajcie je z rozwagą .....Teraz jest Wasz czas !!! Powodzenia w rekrutacjach kochani Wam życzę ![]()

Warunki niemieckie. Zarabiaj nawet do 18 000 zł za zlecenie!

37 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
.