Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

W sobotę jadę :) Fajnie,że jesteś bo już myślałam,że się na nas pogniewałaś ;)

Nie , miałam bana . Bo za duzo pisze . he he he i tego czlowiekowi zabraniają. :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

@erika tylko konkretny likier jest mnie w stanie rozgrzać :płacz::hahaha: dzisiaj o smaku anyżowym nazwy nie podaje bo zakaz reklamy;)

kiedyś to był "Alasz" kminkówka , dobry likierek był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.09.2017 at 11:41, Łukasz napisał:

Witam i życzę miłego dnia:love::love:

Jak ja nie lubię zamykać szteli...ech.Kiedy ten pech się skończy.Za kilka dni następny dziadek po szpitalu....Muszę teraz brać zamkowe sztele,jak Blondi, haha. Jutro z kraju się odezwę.Papatki

Też mam nadzieję,że pech przestanie Cię wkrótce prześladować i będziesz mógł spokojnie przepracować 2 miesiące :) A zamkowe sztele jak najbardziej:hahaha: sama bym takie brała jakby mi zaproponowali :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A mój Duwal się nazywa nie żle rozgrzewa :płacz::hahaha:

W tym alaszuy też anyż był i migdały chyba . Ale co tam pisać o smakach lepiej sprobować. 

Dobranoc , bo znow bana dostane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość aga napisał:

W tym alaszuy też anyż był i migdały chyba . Ale co tam pisać o smakach lepiej sprobować. 

Dobranoc , bo znow bana dostane .

Tak ,tak ,tak tylko własciwie nie wiem co ja na forum robię ledwie się pojawiłam to nie dość ,że sama piję to jeszcze innych zachęcam :płacz::hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry w piątek i życzę Wam miłego, pogodnego dnia :serce: :kawa::kawa::kawa:

...Dziękuje Łukaszku z Wzajemnością :) 

Moc serdeczności dla Całego Wspaniałego Opiekunkowa :serce:

...Zapraszam na śniadanko ~ Smacznego... :) 

small_20120613_IMG_7805.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :kawa: jakaś jeszcze dla mnie została?.Miłego ,spokojnego dnia Wszystkim życzę :serce:

Witaj Joleńko :serce: Napewno, a więc częstuj się :) Smacznego... 

...Dziękuje z Wzajemnością Joluś :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry - dzień jak co dzień ten piątek . Jeszcze mnie ich sporo czeka . Wczoraj miałam uroczystość , obchodziłam mały jubileusz . Dwa lata na tej samej szteli . Dostałam prezenty i podziekowanie . Fajna sztela , kulturalni ludzie i to na co dzień. Dobrego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość aga napisał:

Dzien dobry - dzień jak co dzień ten piątek . Jeszcze mnie ich sporo czeka . Wczoraj miałam uroczystość , obchodziłam mały jubileusz . Dwa lata na tej samej szteli . Dostałam prezenty i podziekowanie . Fajna sztela , kulturalni ludzie i to na co dzień. Dobrego dnia .

Gratuluję Aguś :serce: Miłego dnia ~ Dla Ciebie :) 

11702727_1442587896065022_7474852658488704618_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gość aga napisał:

Dzien dobry - dzień jak co dzień ten piątek . Jeszcze mnie ich sporo czeka . Wczoraj miałam uroczystość , obchodziłam mały jubileusz . Dwa lata na tej samej szteli . Dostałam prezenty i podziekowanie . Fajna sztela , kulturalni ludzie i to na co dzień. Dobrego dnia .

To Ty prawdziwa weteranka na tym zleceniu .Dalszej udanej współpracy i zadowolenia Ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, jolantapl. napisał:

To Ty prawdziwa weteranka na tym zleceniu .Dalszej udanej współpracy i zadowolenia Ci życzę :)

Nie ma sensu zmieniac , bo mogę trafić jak śliwka :) .  Tu spokojnie , kasa dobra . Jestem zadowolona . Dziekuje Ci . Jeden minus , że sama szukam zmienniczki . Ale na to mam jeszcze trochę czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość aga napisał:

Nie ma sensu zmieniac , bo mogę trafić jak śliwka :) .  Tu spokojnie , kasa dobra . Jestem zadowolona . Dziekuje Ci . Jeden minus , że sama szukam zmienniczki . Ale na to mam jeszcze trochę czasu .

Też tak uważam, że jeśli sztela jest dobra, to nie ma co jej zmieniać. No chyba że podopieczna zejdzie :( to wtedy, trzeba szukać nowej i to niestety nieco graniczy z problemem, bo nigdy nie wiemy na co trafimy a nie wiele jest rzetelnych Agencji i dobrych sztel. I potrzeba czasu i wiele zdrowia, by się o tym przekonać - co jest co i gdzie możemy bezpiecznie pracować, a tym samym z daną Agencją współpracować tak: "By wilk był syty i owca cała" jak to przysłowie mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ,,jak to się stało ,że ja tutaj wisiałam całą noc na forum, zapomniałam wczoraj o laptopie aby wyłączyć,,tak biegłam na bowling,,ale rano :kawa: a potem druga,  itd, co ja za lenistwo odstawiam na tym swoim urlopie,,jak to sie fajnie czuje jak nigdzie nie trzeba się spieszyć i byc na daną godzinę tu i tam,,luzik i jeszcze raz luzik,,buziaki :love: pracujcie i cieszcie się ,że jest praca i ja nie długo dołączę do pracy ,,chodz codziennie słyszę wiecie co? ,,że nie muszę pracowac i nawet kartę będe miała -hahahha co za dużo to nie zdrowo,,ja wrócę do pracy,,dobry ten mój Niemiec ,,ale za jego dobrociami nie mogę nadążyć,,

Wyobrazcie sobie wczoraj pojechaliśmy do prywatnej masarni,,masarnia daleko i wysoko w górach,,krajobraz przecudowny,,na górze tylko mieszkanie i masarnia,,itd, jedna rodzina ,,schowana masarnia,,a tam robią przesmaczne konserwy mięsne,,w pl takich nie jadłam dobrych,,pasztety pycha, mięso z cebulą pycha ,samo mięcho w galaretce ,,ten smak powala,,takich dobrych rzeczy jeszcze nie jadłam tutaj w De,,sprzedają w domu,,do żadnego sklepu nie dają tych produktów,,puszka mięsna 0,5 kg kosztuje 3,50 euro,,nie drogo a pycha,,,

Godzinę temu, Gość aga napisał:

Nie ma sensu zmieniac , bo mogę trafić jak śliwka :) .  Tu spokojnie , kasa dobra . Jestem zadowolona . Dziekuje Ci . Jeden minus , że sama szukam zmienniczki . Ale na to mam jeszcze trochę czasu .

aga musze poszukać bo chyba gdzies mam zapisane ,w jakiej Ty jesteś częsci Niemiec,,musze luknąc,,bo teraz to bym chciala gdzieś nie daleko mojego gniazdka ,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy w ten piękny, słoneczny, pierwszy dzień jesieni :serce: Nie zaspałam. :kawa: wypiłam sama, bez Waszego wspaniałego towarzystwa :( Ale internet dzisiaj szwankuje a ja co złapałam zasięg to usiłowałam rzucić się na głęboką wodę i aplikować na Szwajcarię :love: Trzymajcie za mnie kciuki, proszę :serce: Bewerbung wysłany i teraz czekam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie wszyscy w ten piękny, słoneczny, pierwszy dzień jesieni :serce: Nie zaspałam. :kawa: wypiłam sama, bez Waszego wspaniałego towarzystwa :( Ale internet dzisiaj szwankuje a ja co złapałam zasięg to usiłowałam rzucić się na głęboką wodę i aplikować na Szwajcarię :love: Trzymajcie za mnie kciuki, proszę :serce: Bewerbung wysłany i teraz czekam xd

A więc Mirelko :serce: Życzę pomyślności ~ spokoju oraz szczęśliwej drogi... :) 

Również, miłego dziś i każdego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...