Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Betty, a nie myśleliście o tym by mąż pracował w Polsce a Ty w Austrii ? Przynajmniej on byłby z dziećmi a Ty byś często wpadała. Przy okazji mąż nauczyłby się sam ogarniać dom. :d

Przecież nawet jak zarobi mniej to przynajmniej będzie w domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Betty, a nie myśleliście o tym by mąż pracował w Polsce a Ty w Austrii ? Przynajmniej on byłby z dziećmi a Ty byś często wpadała. Przy okazji mąż nauczyłby się sam ogarniać dom. :d

Przecież nawet jak zarobi mniej to przynajmniej będzie w domu....

wiesz, tak juz bylo ostatnie kilka lat... on razem z moja mamą mial ogarniac dzieci, konczylo sie na tym, ze moja mama ogarniala dwojke dzieci i jemu musiala wyprac, ugotowac... a to co zarobil w Polsce jakos mu sie dziwnie rozchodzilo i mial do swoich zartobionych pieniedzy stosunek jak do kieszonkowego, ze ja zarobilem, ja potrzebuje, ja mam swoje wydatki, a cala reszta z zakupami, rachunkami, wszytskimi wydatkami domowymi spadala na mnie.... nie chce na foru wywlekac takich szczegolow, ale latwo i prosto nie bylo... tak, jak jest teraz toi tez zadne rozwiazanie, wiem o tym, juz cos powoli nawet dzialam w tym zakresie, ale nie chce zapeszac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Betty,ale widzisz sama...z jednej strony narzekasz na rozłąkę z dziećmi,z drugiej jesteście razem w DE w czasie,gdy rozpoczyna się rok szkolny, gdzie jedno z rodziców powinno być w tym czasie z dziećmi...sorry,zawsze piszę szczerze:)

jolantapl. jadę rano, zamiast wieczorem,znów pilny wyjazd,haha.A Maria Jolanta podam namiary na wdzianko na priv,niech tylko potem cale przeliczy na cm:hahaha:

z Mareckim do Wuppertalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

 Betty,ale widzisz sama...z jednej strony narzekasz na rozłąkę z dziećmi,z drugiej jesteście razem w DE w czasie,gdy rozpoczyna się rok szkolny, gdzie jedno z rodziców powinno być w tym czasie z dziećmi...sorry,zawsze piszę szczerze:)

jolantapl. jadę rano, zamiast wieczorem,znów pilny wyjazd,haha.A Maria Jolanta podam namiary na wdzianko na priv,niech tylko potem cale przeliczy na cm:hahaha:

z Mareckim do Wuppertalu

To dobra firma i fajni kierowcy na pewno szczęsliwie dowiozą Cię na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty to chyba było z męzem na steli albo mężczyzna w opiece .Poszukaj hm tylko ja nieraz coś piszę zawsze komuś dobrze radzę tak od serca często w sprawach w których mam doświadczenie nie zawsze dotyczących opieki a i tak mnie nikt nie słucha ha ha ale tak to już jest zawsze wydaje się nam,ze jesteśmy mądrzejsi a tak to nie działa ha ha wiem sama po sobie ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała takiego układu pracy z mężem na stelli. Bachory nasze zwane mercedesami ( z racji tego że przez swoje  niekrótkie żywoty kosztowały nas każde tyle, co nowy model klasy S ) są odchowane ( 29 i 27). Wnuków brak. Psa, tudzież innego stworzenia brak. To czemu nie? Wiemy które z nas co lepiej i chętniej robi. Taki team tworzymy. Ja bym chciała!!!! Nawet szukałam pracy dla dwojga, ale to nie tak łatwo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja bym chciała takiego układu pracy z mężem na stelli. Bachory nasze zwane mercedesami ( z racji tego że przez swoje  niekrótkie żywoty kosztowały nas każde tyle, co nowy model klasy S ) są odchowane ( 29 i 27). Wnuków brak. Psa, tudzież innego stworzenia brak. To czemu nie? Wiemy które z nas co lepiej i chętniej robi. Taki team tworzymy. Ja bym chciała!!!! Nawet szukałam pracy dla dwojga, ale to nie tak łatwo :(

Jak wróciłam ze zlecenia w maju to było dużo ofert dla 2 opiekunów ale czasami od tego drugiego tez się coś wymaga np. żeby znał język albo miał doswiadczenie w opiece tak,ze nie jest to takie proste męża na stelę zabrać.A praca to nie dom ha ha jeszcze by mi tego brakowało,żeby on tam nic nie robił a pieniądze za to brał takie jak ja ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Jak wróciłam ze zlecenia w maju to było dużo ofert dla 2 opiekunów ale czasami od tego drugiego tez się coś wymaga np. żeby znał język albo miał doswiadczenie w opiece tak,ze nie jest to takie proste męża na stelę zabrać.A praca to nie dom ha ha jeszcze by mi tego brakowało,żeby on tam nic nie robił a pieniądze za to brał takie jak ja ha ha

@jolantapl. dzwoniłam na te ogłoszenia dla dwojga, albo raczej dla dwóch ( pań). Mieszanki płciowe są niewskazane :) Małż mój komunikuje się w trzech językach ( ruski, szwabski, angielski). Może zasób słów nieduży posiada, ale kto z nas na starcie komunikował się perfekt? A pracowita bestyja jest. To muszę mu oddać. Ugotuje, posprząta, wypierze, wyprasuje, remoncik zrobi, tylko do ogrodu się nie pcha bo ma mnie :love: I dlatego nie musiałabym się martwić, że kaskę bierze, a ja haruję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. dzwoniłam na te ogłoszenia dla dwojga, albo raczej dla dwóch ( pań). Mieszanki płciowe są niewskazane :) Małż mój komunikuje się w trzech językach ( ruski, szwabski, angielski). Może zasób słów nieduży posiada, ale kto z nas na starcie komunikował się perfekt? A pracowita bestyja jest. To muszę mu oddać. Ugotuje, posprząta, wypierze, wyprasuje, remoncik zrobi, tylko do ogrodu się nie pcha bo ma mnie :love: I dlatego nie musiałabym się martwić, że kaskę bierze, a ja haruję :) 

Gdzie Ty takiego cudoka znalazłaś ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

jolantapl. wystarczy,żeby jeden znał w stopniu komunikatywnym, a w czasie wolnym dokształcać się językowo,a nie tylko np. o seksie myśleć,ha ha

Z mezem na steli i o seksie nie myślać ? ha ha tylko sie dokształcać jezykowo? ha ha Ty chyba żarty sobie robisz ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Gdzie Ty takiego cudoka znalazłaś ha ha

@jolantapl. mówią mądrzy ludzie, że tacy to na kamieniu się rodzą, a nie w kapuście :p A ja pot lat trzydzieści z czoła ocierałam jak trudziłam się wychować nie tylko bachory :) I patrz: udało się :święty: I dodam że normalny, bo i wypije i nawet się postawi jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. mówią mądrzy ludzie, że tacy to na kamieniu się rodzą, a nie w kapuście :p A ja pot lat trzydzieści z czoła ocierałam jak trudziłam się wychować nie tylko bachory :) I patrz: udało się :święty: I dodam że normalny, bo i wypije i nawet się postawi jak trzeba :)

No tak to całkiem normalny ha ha no i jezyki zna ha ha ja takich sukcesów wychowawczych nie odniosłam niestety ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

No tak to całkiem normalny ha ha no i jezyki zna ha ha ja takich sukcesów wychowawczych nie odniosłam niestety ha ha

Nie przesadzajmy... ale zna języki, zna... Po trzydzieści słów, ale zna, ha, ha, ha.... A pierwsze zdanie po niemiecku to poznał  jak miał lat kilkanaście: komm nach Hause Kinder machen :) I już pięć słów jest. No i do tego Volkswagen Golf potrafi powiedzieć, i danke, i bitte :) I zobacz ile już się uzbierało :p Czyli się komunikuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie przesadzajmy... ale zna języki, zna... Po trzydzieści słów, ale zna, ha, ha, ha.... A pierwsze zdanie po niemiecku to poznał  jak miał lat kilkanaście: komm nach Hause Kinder machen :) I już pięć słów jest. No i do tego Volkswagen Golf potrafi powiedzieć, i danke, i bitte :) I zobacz ile już się uzbierało :p Czyli się komunikuje :)

ha ha to prawie tak jak ja ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka1965.  ...jest tyle agencji, podzwoń po nich,zaznacz,że interesuje Cię sztela od stycznia i jak coś,znajdą,to sami dać dadzą...Ostatnio mi jedna agencja powiedziała,że znajdą na BN, haha.Sztelę dla pary

jolantapl. ale ile się można kochać? haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965.  ...jest tyle agencji, podzwoń po nich,zaznacz,że interesuje Cię sztela od stycznia i jak coś,znajdą,to sami dać dadzą...Ostatnio mi jedna agencja powiedziała,że znajdą na BN, haha.Sztelę dla pary

jolantapl. ale ile się można kochać? haha

To  tylko brać .Wtedy sam sprawdzisz czy mozna o seksie nie myśleć tylko języka się uczyć ha ha no i ile się można kochać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz przypominam Ci ,ze to jest publiczne forum dla opiekunów a nie jakiś portal randkowy i Ty tu nieuka i erotomanki ze mnie nie rób ha ha bo ja porzadna opiekunka jestem i ostatnio rozchwytywana przez agencję ha ha .Wariacie jeden jedz już na to swoje zlecenie a jak już będziesz na miejscu to ,zyczę Ci zebyś miał tyle wolnego,żeby na wszystko Ci czasu starczyło i na naukę i na myślenie i na pisanie na forum ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...