Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dzisiaj nowości full...dobre i złe....:haha:Nie wysłałam pocztą raportu godzinowe to mnie finansowo ukarają...:smutek: To była ta zła wiadomość....>:( A dobra jest taka, że w sąsiedniej dziurze mieszka Polka...:oklaski: Już z nią rozmawiałam,  umówiłam się na kawę i ploty na piątek...:oklaski: I świat pięknieje...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie dzisiaj nowości full...dobre i złe....:haha:Nie wysłałam pocztą raportu godzinowe to mnie finansowo ukarają...:smutek: To była ta zła wiadomość....>:( A dobra jest taka, że w sąsiedniej dziurze mieszka Polka...:oklaski: Już z nią rozmawiałam,  umówiłam się na kawę i ploty na piątek...:oklaski: I świat pięknieje...:hura:

Co to za raport?   To dla mnie nowosc .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Pomachaj mi bo tez jadę,mnie to widac z daleka,:hura:,jest tylko 9,5 stopni ja ubrana troszkę ,ale mój slodziak to jakby do Afryki jechał,ot gorący urlopowicz:cześć3:

Gdzie ten Twój slodziak ? ...autobaną nie jedziecie !? ... nikogo jeszcze u mnie nie ma . Chociaż mógł klamkę pocałować ,bo ja już w przedszkolu byłam i na dworcu w Kudowie :szydera:....a konkretnie w przychodni zdrowia ,no ruch jak na banhofie w uzdrowisku przy zmianie turnusów , także w tym ścisku ,to nie wiem czy Paolo z babką czekali na przesiadkę czy nie .:szydera:.W każdym bądź razie swoje w " kasie" odstałam i " bilet" mam ,miejsce " siedzące" nr 16 ..."odjazd "kole 12 ,tak kazali przyjść . Także @Blondi jak następnym razem Twój slodziak zechce się wybrać do Afryki ,to daj znać , choć dzień wcześniej ,a tak to diupa.:d

 

Dzień dobry Milusińscy !!!! .... byłabym zabyła się przywitać .:cześć2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andreaa napisał:

Co to za raport?   To dla mnie nowosc .

Dla mnie też nowość i dlatego frycowe zapłacę ;) Stundenblatt się nazywa. Ponieważ pracuję 42 godziny w tygodniu to muszę notować pilnie ile godzin dziennie "haruję w pocie czoła", żeby ich nie przekroczyć,  bo nie ma nadgodzin.....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dla mnie też nowość i dlatego frycowe zapłacę ;) Stundenblatt się nazywa. Ponieważ pracuję 42 godziny w tygodniu to muszę notować pilnie ile godzin dziennie "haruję w pocie czoła", żeby ich nie przekroczyć,  bo nie ma nadgodzin.....:szydera: 

Ja jestem ciekawa , co Ty tam wypisujesz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dla mnie też nowość i dlatego frycowe zapłacę ;) Stundenblatt się nazywa. Ponieważ pracuję 42 godziny w tygodniu to muszę notować pilnie ile godzin dziennie "haruję w pocie czoła", żeby ich nie przekroczyć,  bo nie ma nadgodzin.....:szydera: 

Nie dziwie sie ,ze nie wyslalas tego raportu. Skoro ciezko ,,harujesz" 42 h w tygodniu,to napisanie takiego raportu trzeba w nadgodzinach zrobic,a za to przeciez platne nie masz.

Tak sie tlumacz ;););)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Nie dziwie sie ,ze nie wyslalas tego raportu. Skoro ciezko ,,harujesz" 42 h w tygodniu,to napisanie takiego raportu trzeba w nadgodzinach zrobic,a za to przeciez platne nie masz.

Tak sie tlumacz ;););)

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Andreaa napisał:

Zamowili mi nowe lozko z Ikei. Przyszedl pakiet.  

Otworzylam,a tam tylko dwie deski..... 30 cm szerokosci i 2 m dlugosci.

To sie kuzwa wyspie ..........:rozpacz:

Wlasnie przyszedl drugi pakiet. Tym razem z Amazona.

Wyglada mi to na spod lozka,bo jest pelno listewek. Na ten spod bedzie polozony materac.

No to jeszcze  troche brakuje tych lozkowych czesci. 

Zakupu nowego lozka dla mnie podjal sie 17 letni wnuk pdp-nej. 

 Czarno to widze.....:szok:

 

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada deszcz , muszę iść na zakupy :( Upał zle , deszcz jeszcze gorzej , sama siebie już nie rozumiem :haha:Ale nie będę czekać na poprawę aury , bo babcia sobie przysypia a pózniej będzie nalegała na wspólne zakupy , za czym nie przepadam . Dla mnie łażenie po sklepie jest jakimś relaksem , babcia jest ok ale jakoś pozbawia mnie tego relaksu na zakupach O.o:haha: 

O kurcze :szok: Właśnie słoneczko wyszło :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Wlasnie przyszedl drugi pakiet. Tym razem z Amazona.

Wyglada mi to na spod lozka,bo jest pelno listewek. Na ten spod bedzie polozony materac.

No to jeszcze  troche brakuje tych lozkowych czesci. 

Zakupu nowego lozka dla mnie podjal sie 17 letni wnuk pdp-nej. 

 Czarno to widze.....:szok:

 

Mniema ,że szczuplutki...tak po szerokości łóżka.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Mniema ,że szczuplutki...tak po szerokości łóżka.:d

Desek na szerokosc lozka jeszcze nie ma. Sa tylko dwie na dlugosc 

hahhahaa............. no pisze to i sie smieje,bo kto normalny ze wszystkich stron De lozko kompletuje?

Prosil o zdjecia zawartosci pakietow,to porobilam i wyslalam.  Chlopak wie co robi !

On chyba PUZLE lubi. Reszte ma dowiesc z rodzicami. 

W piatek bedzie akcja wielkiego skladania lozka,oczywiscie pod warunkiem ,ze dobrze czesci skompletowal.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim:)

Do 4 rano nie spalam, bo kawowa goscinnosc mojej Alutki mi dopiekla. Czytalam biografie Rudolfa Hoessa , zeby poglady na kwestie zydowska ugruntowac , bo to takie na czasie...

A od rana kolowrotek. Alutka ma motorek w tylku i pomyslow 100 na spedzanie dnia. Umalowala sie, potem przebrala ze dwa razy scierajac podklad czystym ubraniem. Wymarzona Stella haha, dobrze ze w bajki nie wierze. 

Po sniadaniu wzielam Alutke do parku, bo to jedyny sposob zeby porzadek jakis w domu byl i heja.

Pogoda cudna, slonce przygrzewa, juz jesem opalona a po lecie durne niemce znowu sie beda pytac skad przyjechalam:z Bulgarii czy z Rumunii :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Andreaa napisał:

Wlasnie przyszedl drugi pakiet. Tym razem z Amazona.

Wyglada mi to na spod lozka,bo jest pelno listewek. Na ten spod bedzie polozony materac.

No to jeszcze  troche brakuje tych lozkowych czesci. 

Zakupu nowego lozka dla mnie podjal sie 17 letni wnuk pdp-nej. 

 Czarno to widze.....:szok:

 

Czyżbyś miała przypadek Margolci:szydera: Pamiętasz ??  Pod nią zawaliło się łóżko zakupione w ikei. Przyjechali fachowcy ważyć Margolcię itd. Ja się wtedy uśmiałam do łez. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mycha napisał:

Czyżbyś miała przypadek Margolci:szydera: Pamiętasz ??  Pod nią zawaliło się łóżko zakupione w ikei. Przyjechali fachowcy ważyć Margolcię itd. Ja się wtedy uśmiałam do łez. 

Nie,to nie ten przypadek.

 Na samym wejsciu powiedzialam,ze lozko mi sie nie podoba,bo takie metalowe jest,zimne.

No i tak zamawiaja.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...