Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Takie rady to wszyscy mogą sobie.....no właśnie....:trele: Dla 99,99% użytkowników klejów wszelakich działają, tam gdzie powinny i jak powinny...za wyjątkiem cuda mego porcelanowego, pancernego...skarbu po przodkach...:haha: Mnie potrzebny klej wynaleziony na potrzeby tego forum...ono łamie wszystkie kanony...:szydera:

to ma łamać czy kleić ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

kochana afryko...nie nerwuj sie..ja odstawilam leki od ponad dwoch miesiecy nie biore lekow na cisnienie bo..no wlasnie

jakies late temu bedzie z...6,,,7 zglosilam sie do rodzinnego cudotworcy ze mnie cos nie tego i dostalam amlozek 5mg...po jakims czasie z racji peselu odczuwac zaczelam takie jakby nadymanie calego ciala i dostalam imdapanine1,5mg no i bralam...bralam ...bralam...ale po ostataniej wizycie jak mi zrobila na moja prosbe PO 6 LATACH!!!! badania krew itd wyszlo ze chlesterol mam ponad norme i zapisala mi statyne..wykupilam a moja kolezanka z ogolniaka co apteke prowadzi mowi do mnie zebym sie zastanowila...bo to lek na cale zycie .koniec kocow udalam sie do sklepu zielarskiego o dobrej bardzo renomie pani wyklad mi zrobila o skutkach ubocznych tegoz leku oraz jakie badania tenze cudotworca powinien mi zlecic a czego nie zrobil...potem pogadalam z mirelka, moja fryzjerka itd...i zakupilam suplement, zmienilam diete diametralnie...a ostatnio tu gdzie jestem zauwazylam...ze pije kawe zeby sie obudzic potem biore leki na cisnienie i wtedy leb mi wariuje...wiec..skoro podnosze sobie cisnienie kawa a potem je zbijal prochami to gdzie sens??? no i sobie pomyslalam ze trzeba jednak zmienic swoje przyzwyczajenia...bez lekow cisnienie mam ksiazkowe ..mozna? mozna..

moja rodzina to rakowcy i cisnieniowcy wiec tez grupa ryzyka..ale nie dam sie..wiec i ty poszukaj opcji ktora zminimalizuje chemie w lekach...bedzie dobrze

Ten amlozek ,też mam zapisany...ale badania wszystkie do zrobienia ,z wszystkimi frakcjami ,co się ze krwi da zrobić ,plus różniste usg , EKG dzisiaj zrobiłam i jest super...noo,moja lekarka ma rozmach i nie żałuję skierowań , prześwietlenie płuc też mam ,bo robiłam dwa lata temu i trza.

Obaczym co wyjdzie .:d... jakby , co to jesteśmy w gniazdku... znaczy się w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Ten amlozek ,też mam zapisany...ale badania wszystkie do zrobienia ,z wszystkimi frakcjami ,co się ze krwi da zrobić ,plus różniste usg , EKG dzisiaj zrobiłam i jest super...noo,moja lekarka ma rozmach i nie żałuję skierowań , prześwietlenie płuc też mam ,bo robiłam dwa lata temu i trza.

Obaczym co wyjdzie .:d... jakby , co to jesteśmy w gniazdku... znaczy się w kontakcie.

Ty tego gniazdka się trzymaj... @lucyna.beata medycynę studiowała i choć dyplomu nie ma, leniwiec jeden, to tabletkowe klocki ma opanowane do perfekcji...no prawie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...