Skocz do zawartości

Jaką agencję polecacie


Gość Beata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Wczoraj wypełniłam krótki kwestionariusz w internecie, zgłaszając swoją gotowość do podjęcia pracy. Dzisiaj od rana rozdzwoniły się telefony od wielu agencji. Nie mam pojęcia, którą brać pod uwagę. Możecie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gość Beata napisał(a):

Witajcie

Wczoraj wypełniłam krótki kwestionariusz w internecie, zgłaszając swoją gotowość do podjęcia pracy. Dzisiaj od rana rozdzwoniły się telefony od wielu agencji. Nie mam pojęcia, którą brać pod uwagę. Możecie pomóc?

Tą, która od ręki i bez dyskusji o RODO, udostępni ci telefon do osoby, którą masz zmieniać. Zaczną cokolwiek, cokolwieczek kręcić, migać się, to grzecznie podziękuj i do innego razu. Jedziesz na ŚBN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2023 o 19:50, Gość Beata napisał(a):

Witajcie

Wczoraj wypełniłam krótki kwestionariusz w internecie, zgłaszając swoją gotowość do podjęcia pracy. Dzisiaj od rana rozdzwoniły się telefony od wielu agencji. Nie mam pojęcia, którą brać pod uwagę. Możecie pomóc?

Witaj wybierz taką która ma najlepszą ofertę. Ja w tym multifomrularzu jak szukam to zaznaczam, że minimum 1800 do 1 osoby, bo zakładam, że przejdę gdzie indziej jak dostanę więcej niż mam teraz no i dwa razu już się tak stało.

Zresztą pewnie już wybrałaś.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 23:09, Gość Gość napisał(a):

A jak się najprościej można dowiedzieć, jak tam, na miejscu sprawy się mają?

Jadąc tam bo wcześniej może cię oklamac agencja a nawet zmienniczka. Frageborgen od agencji to podstawa roszczeń. Nagrywajcie też rozmowy z agencjami i zmienniczkami bo potem człowiek siedzi na takiej minie i traci zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

👏👏👏 owacje stojąc!

Internety opieki pozamiatane 🤣🤣🤣

"Jadę (...) a potem przez minę nie mam zdrowia". Ale jadę, bo nie widzę innego sposobu. W emescezetach wii jest dla wszystkich już od dziś? Kura! :d

🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gość Gość napisał(a):

👏👏👏 owacje stojąc!

Internety opieki pozamiatane 🤣🤣🤣

"Jadę (...) a potem przez minę nie mam zdrowia". Ale jadę, bo nie widzę innego sposobu. W emescezetach wii jest dla wszystkich już od dziś? Kura! :d

🤣🤣🤣

No co ? Nie ma to jak sprawdzić osobiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Contractor napisał(a):

Nie mialam powodu aby  na tą agencję narzekać a jak jest teraz nie wiem. Znam takich co coś im w tej współpracy nie pasowało.

A jakiś konkret, może jeden fakt, chociażby mała wrzutka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Contractor

No właśnie brakowało konkretów tylko ogólnie , że agencja im nie pasuje. Myślę ,że wybierali za ciężkie  zlecenia i potem narzekali albo jakiś pech ich prześladował. A jak było naprawdę trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...