Skocz do zawartości

Włatcy Móch


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tommalla

Na początku była żałosna. Potem ciut odbiła się od dna i trzyma ten sam poziom... Do tego jest strasznie wulgarna a co najgorsze, najczęściej oglądają ją dzieci... Czyli ostatnie osoby które powinny. Powinniście czasem posłuchać mojego 10-letniego brata, fana tej "szmiry"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

No nie mogę. Myślałam że jestem tolerancyjna, ale jak mi kiedyś wnuczka napisała

opis na swoim gg -----czesio muwi hejo ----- to myślałam że spadnę ze stołka.

Staram sie ją nauczyć ortografii i wychować jako osobę kulturalną.Pytam :czemu

zrobiłaś takie błędy ? A ona na to ----to Czesio tak mówi i pisze . I co to jest takie fajne ?

Taaaak. Jak zobaczyłam kreskówkę i usłyszałam słownictwo to krew we mnie

zawrzała. Ludzie jak wam może podobać się wulgaryzm,przeklinanie, chamstwo ? To niesamowite jest -jak mówi pewna pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreskowka TYLKO dla doroslych-to fakt,chwilami dosc zabawna-fakt,moze sie podobac...mniej lub bardziej-zalezy co kto lubi....ja szczrze mowiac widzialam moze dwa odcinki..i nieszczegolnie do mnie trafily..nierozumiem tylko jednej rzeczy,,blagam niech mnie ktos oswieci___po jaka cholere czesio ma dziure w czaszce?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja też lubię tą kreskówkę, choć przyznaję, że dawno jej nie widziałam i pewnie gdybym teraz na nią zerknęła, wrażenia byłyby zupełnie inne. Wiadomo, na początku to była rewelacja: bajka o dzieciach, ale nie dla dzieci, ten język i klimat nie raz wbijał mnie w fotel ze śmiechu. Tylko, że to była taka chwilowa moda, takie jest moje zdanie. Przez pewien czas dużo ludzi zaczęło mówić językiem bajki i nagle się to skończyło. Dlaczego? Bo może to nie było aż tak ciekawe, nie sądzicie?

A co do ortografii i języka Gabulo, to nie ma się co dziwić, że Twoja wnuczka szybko podchwyciła ten język. W końcu był łatwy, prosty i śmieszny. No i to było coś nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...