Skocz do zawartości

Brak internetu i telewizora


Gość Marta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem pierwszy raz i na miejscu dzisiaj okazało się, że nie ma internetu i tv w pokoju opiekunki a jak zadzwoniłam do córki podopiecznej to ta mi powiedziała że internet i tv nie jest i nie był potrzebny do opieki. Co mam zrobić? Mogę zażądać neta albo tv czy nie?

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marta napisał(a):

Witam. Jestem pierwszy raz i na miejscu dzisiaj okazało się, że nie ma internetu i tv w pokoju opiekunki a jak zadzwoniłam do córki podopiecznej to ta mi powiedziała że internet i tv nie jest i nie był potrzebny do opieki. Co mam zrobić? Mogę zażądać neta albo tv czy nie?

 

Marta

Firma to cię w czasie przeniosła chyba ,wehikułem 🤨Do firmy dzwoń, przecież nie będziesz ze swojego internetu korzystać.A córka to z poczuciem humoru widzę.Ciekawe co jeszcze nie będzie Ci potrzebne do opieki  może przerwa?Jeśli internetu nie ma jeszcze to muszą zainstalować!Ciekawe jak radziły sobie poprzedniczki?Działaj i to szybko bo mamy piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej. Kiedyś moja rekruterka powiedziała, że numerem 1 na liście grzechów opiekunek był alkohol, ale teraz rządzi facebook, bo to takie samo uzależnienie, a czasami gorsze, bo rodzinki zgłaszają, że opiekunki siedzą cały czas nosem w telefonie. i jest więcej uzależnionych od tele niż alko m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem lepiej bez telewizora i internetu, gdyż w wypowiedziach publicznych posłużyć się można wyłącznie swoim rozumem. "By można było powrócić kiedy się będzie chciało". A nie dobrowolnie pracować w Niemczech nawet w Boże Narodzenie. W pewnym okresie życia zaczynają się postępujące problemy z logicznym postrzeganiem swojego postępowania. Śliz'gi grunt dla starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gość Gość napisał(a):

Czasem lepiej bez telewizora i internetu, gdyż w wypowiedziach publicznych posłużyć się można wyłącznie swoim rozumem. "By można było powrócić kiedy się będzie chciało". A nie dobrowolnie pracować w Niemczech nawet w Boże Narodzenie. W pewnym okresie życia zaczynają się postępujące problemy z logicznym postrzeganiem swojego postępowania. Śliz'gi grunt dla starości.

Hehehe..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...