Skocz do zawartości

Dzieńdoberki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona

Jestem tu od kilku dni,w tym czasie szukając miejsca w którym mogłabym się przywitać(tak ,by nie zaśmiecać forum)obleciałam:d "po tematach" i ...........wciągnęło mnie ;) 

Fajnie się Was czyta,fajnie jest z Wami być :)

 

Witaj i fajnie się czyta takie posty jakie Ty  @Joy piszesz,,, uważaj ,,aby za bardzo nie wciągnęlo jak niektórych z nas,,śpimy nawet z forum,,wszystko robimy razem z forum,,obłęd totalny,,ale taka duża nasza rodzina ,że miejsca jest dla każdego,,nawet zmiesci się dobytek i dalsza rodzina,,,znajomi itd, no to teraz na odwagę :412_champagne:,,, :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Powiedz sama ,,jest tu widło i powidło,,wszystko w jednym gniezdzie,,,:hura:

Dobrze gadasz........... wszystko  w jednym gniezdzie. 

Tylko trzeba uwazac,zeby czego nie zlapac  ;);););););) Ale szczepiona jestem :oklaski:.

Podoba mi sie to forum :-)

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Dobrze gadasz........... wszystko  w jednym gniezdzie. 

Tylko trzeba uwazac,zeby czego nie zlapac  ;);););););) Ale szczepiona jestem :oklaski:.

Podoba mi sie to forum :-)

Andrea, mi też. 

Już tu napisałem wcześniej, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Czuję się tutaj naprawdę dobrze. No tak normalnie zupełnie i zwyczajnie. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Margaritka napisał:

Witam Was cieplutko,- dosłownie , bo wyleguję się nad wodą i w przenośni, bo myślę o Was ciepło . Ja już na końcówce zlecenia ( jeszcze ok. tydzień)- zleciało nie wiadomo kiedy. Pozdrawiam i wszelkich dobroci życzę :love:

@Margaritka to masz bajkę,,piszesz o wylegiwaniu się i tak trzymaj,,jak urlop to urlop,,,potrafisz super wykorzystać czas ,,a to niestety nie każdy potrafi,,,i nie każdy ma takie możliwosci nawet ,,bo jak czytam ,że zero wolnego to wtedy jak sie wylegiwać? gdzie ,,na fotelu przy PDP,,,pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

@Margaritka to masz bajkę,,piszesz o wylegiwaniu się i tak trzymaj,,jak urlop to urlop,,,potrafisz super wykorzystać czas ,,a to niestety nie każdy potrafi,,,i nie każdy ma takie możliwosci nawet ,,bo jak czytam ,że zero wolnego to wtedy jak sie wylegiwać? gdzie ,,na fotelu przy PDP,,,pa

Dla mnie przerwy w pracy, ich ilość i jakość , to jest to co najważniejsze w tej pracy, poza tymi innymi " duperelami " :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Margaritka napisał:

Dla mnie przerwy w pracy, ich ilość i jakość , to jest to co najważniejsze w tej pracy, poza tymi innymi " duperelami " :haha:

Cos mi sie wydaje, ze moja obecna pdp jest podobna do Twojej tancereczki (pod wzgledem ruchliwosci ). Moze przyjedziesz tu za mnie od 20-stego czerwca?

Wolne jest 2 razy w tyg. po 4 godziny, autko do dyspozycji i kasa na benzyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Cos mi sie wydaje, ze moja obecna pdp jest podobna do Twojej tancereczki (pod wzgledem ruchliwosci ). Moze przyjedziesz tu za mnie od 20-stego czerwca?

Wolne jest 2 razy w tyg. po 4 godziny, autko do dyspozycji i kasa na benzyne.

Czesc piekna. 

Czytalam ,ze w fajne miejsce trafilac. Ciesze sie razem z toba.

U mnie tez mercedesik  w garazu,ale jeszcze praktycznego egzaminu nie zrobilam.

Jak zdam to bede jezdzic ,a jak nie zdam ,to bede  na niego patrzec ;))

Powodzonka 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Andreaa napisał:

Czesc piekna. 

Czytalam ,ze w fajne miejsce trafilac. Ciesze sie razem z toba.

U mnie tez mercedesik  w garazu,ale jeszcze praktycznego egzaminu nie zrobilam.

Jak zdam to bede jezdzic ,a jak nie zdam ,to bede  na niego patrzec ;))

Powodzonka 

Hihi, z tych egzaminow to mam polewke. U dziadzi w Bad zdawalam przy zmienniczce, ale to bylo za malo. Kolege wezwal i kazal jezdzic a potem zapytal jak bylo.

Haha, mam w pompie to jak, juz przyjechalam,  jestem, jak zle moge jechac do domu.

Tutaj najpierw dobry policjant pokazal mi lewy bok auta(zarysowany) i powiedzial, ze to nie on tylko papcio. A skoro autko idealne nie jest to nie ma strachu. Potem on pojechal, adrenalinka mi skoczyla, ale on mogl szarzowac u siebie.

Ja pojechalam spokojnie.Musze sie przeciez porozgladac, zorientowac. I taka mam nature.

Skrzynia jest automatyczna a mi reka sama do tego...drazka ciagnie. Ale powiedzialam, ze to rutyna, bo mam auto z manualna a szef sie pieknie usmiechnal:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Hihi, z tych egzaminow to mam polewke. U dziadzi w Bad zdawalam przy zmienniczce, ale to bylo za malo. Kolege wezwal i kazal jezdzic a potem zapytal jak bylo.

Haha, mam w pompie to jak, juz przyjechalam,  jestem, jak zle moge jechac do domu.

Tutaj najpierw dobry policjant pokazal mi lewy bok auta(zarysowany) i powiedzial, ze to nie on tylko papcio. A skoro autko idealne nie jest to nie ma strachu. Potem on pojechal, adrenalinka mi skoczyla, ale on mogl szarzowac u siebie.

Ja pojechalam spokojnie.Musze sie przeciez porozgladac, zorientowac. I taka mam nature.

Skrzynia jest automatyczna a mi reka sama do tego...drazka ciagnie. Ale powiedzialam, ze to rutyna, bo mam auto z manualna a szef sie pieknie usmiechnal:d

Ja juz wszystkie godziny wyjezdzilam. Na poczatku wkurzaly mnie ronda. Po co one ,to nie wiem,szczegolnie z tymi dwoma pasami.

Za pierwszym razem chcialam pod prad skrecic,bo instruktor sie zagapil. Tak sie wkurzylam,ze na najblizszym parkingu stanelam,wysiadlam i powiedzialam,zeby sobie jechal,bo ja taxi do domu wroce.

To byla chyba 4 i 6 godzina. 

Mam niedobrze,bo musze do Skierniewic jezdzic  ,,L-ka" cale 40 minut  x 2 ,bo w dwie strony i przez ta droge nic sie nie ucze,bo droga prosta z jednym rondem,a czas leci.

Bedzie dobrze. Po lasach swoim domowym autkiem smigam do przodu i do tylu,ale moj malzon  krzyczy ze strachu.

A ja spokojnie do niego,zeby sie nie bal,bo przeciez z zona jedzie;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andreaa napisał:

Ja juz wszystkie godziny wyjezdzilam. Na poczatku wkurzaly mnie ronda. Po co one ,to nie wiem,szczegolnie z tymi dwoma pasami.

Za pierwszym razem chcialam pod prad skrecic,bo instruktor sie zagapil. Tak sie wkurzylam,ze na najblizszym parkingu stanelam,wysiadlam i powiedzialam,zeby sobie jechal,bo ja taxi do domu wroce.

To byla chyba 4 i 6 godzina. 

Mam niedobrze,bo musze do Skierniewic jezdzic  ,,L-ka" cale 40 minut  x 2 ,bo w dwie strony i przez ta droge nic sie nie ucze,bo droga prosta z jednym rondem,a czas leci.

Bedzie dobrze. Po lasach swoim domowym autkiem smigam do przodu i do tylu,ale moj malzon  krzyczy ze strachu.

A ja spokojnie do niego,zeby sie nie bal,bo przeciez z zona jedzie;)

Swoim autkiem sie jezdzi inaczej, wiadomo.

Staram sie tak,  jak we wszystkich zyciowych sytuacjach nie tragizowac, ale czasem mam zle przeczucia. Do Ciemnego Lasu pojechalam z ORIMEM i jak dotarlismy, to mine mialam nietega, az sie kolega ze mnie posmial. Ale to kobieca intuicja byla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...