Skocz do zawartości

Zyczenia urodzinowe, imieninowe, oraz świateczne:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też nie rozumiem i nie za bardzo wierzę w ich sens. Na fb też ignoruję takie informacje. 

Dobrze , że tutaj luknęłam ....

Dzisiaj urodziny ma Hanka od Nowaków ...więc : Hanka ...wszystkiego najlepszego ....na wypadek jakby przyszło Ci tutaj zajrzeć ....no to będziesz wiedziała kto Ci życzy . Pamiętaj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, INEZ napisał:

Niektórzy ignorancję mają chyba we krwi a najśmieszniejsze jest to ,że tych co niby  ich ignorują namiętnie i uporczywie profile przeglądają .

Powiem grzecznie - znajdź sobie inny obiekt do atakowania. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, INEZ napisał:

Nie każdy musi się logować żeby czytać forum i np.zerknąć w swoje urodziny czy ktoś nie znany ale życzliwy złożył mu życzenia :)

Wystarczy wyjaśnień już kumasz ?

Na profil nie zerknęłam nawet przyznaje się bez bicia .

Kumam ,ale sensu nadal nie widzę:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Kumam ,ale sensu nadal nie widzę:)

A ja nie widzę sensu  dalszej dyskusji w tym temacie .Nie ja zaproponowałam i założyłam temat urodzinowy .Wtedy zaproponowałam,żeby z inicjatywy redakcji forum pojawiały się co dziennie takie ogólne życzenia dla solenizantów ale widać nikt tematu nie podjął to wypada indywidualnie a szczególnie komuś kto podał swoją datę urodzin bo w jakimś celu to zrobił ja tak uważam .Czy Ty widzisz w tym sens czy też nie?

Dla Ciebie ważne są tylko urodziny osób piszących na tym forum ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

A ja nie widzę sensu  dalszej dyskusji w tym temacie .Nie ja zaproponowałam i założyłam temat urodzinowy .Wtedy zaproponowałam,żeby z inicjatywy redakcji forum pojawiały się co dziennie takie ogólne życzenia dla solenizantów ale widać nikt tematu nie podjął to wypada indywidualnie a szczególnie komuś kto podał swoją datę urodzin bo w jakimś celu to zrobił ja tak uważam .Czy Ty widzisz w tym sens czy też nie?

Dla Ciebie ważne są tylko urodziny osób piszących na tym forum ?

 

Składając komuś życzenia chciałabym coś wiedzieć o danej osobie,cokolwiek:)A o dzisiejszej jubilatce nic nie wiem bo nawet jednego posta nie popełniła,nie zagląda tu,więc?Sensu niet:(Osoby piszące ,aktywne znam ,albo z forum albo osobiście i wówczas składanie życzenie ma sens wg mnie.

Wiesz co,Inez,ja nie rozumiem jednej rzeczy,a znam Cię przecież tyle co z forum-nie rozumiem dlaczego na każdy post ,który nie jest po Twojej mysli odpowiadasz jakąś taką ukrytą agresją.Od razu kolce wystawiasz:(Szkoda:(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Składając komuś życzenia chciałabym coś wiedzieć o danej osobie,cokolwiek:)A o dzisiejszej jubilatce nic nie wiem bo nawet jednego posta nie popełniła,nie zagląda tu,więc?Sensu niet:(Osoby piszące ,aktywne znam ,albo z forum albo osobiście i wówczas składanie życzenie ma sens wg mnie.

Wiesz co,Inez,ja nie rozumiem jednej rzeczy,a znam Cię przecież tyle co z forum-nie rozumiem dlaczego na każdy post ,który nie jest po Twojej mysli odpowiadasz jakąś taką ukrytą agresją.Od razu kolce wystawiasz:(Szkoda:(

Odpowiedziałam Ci grzecznie ale Ty drążysz temat mnie nie obchodzi kto komu składa życzenia .Ja osobiście nikogo ani z tego forum a tym bardziej z tamtego nie znam i nic więcej o nikim nie wiem niż to ,że pracuje jako opiekun lub opiekunka .O przepraszam bym skłamała poznałam osobiście jedną osobą w niedzielę ale to wyjątkowa osoba ,którą dawno chciałam poznać .W złożeniu życzeń osobie ,której nie znam i nic o niej nie wiem nie widzę nic złego i uważam,że grzeczność to nakazuje no ale każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Nie każdy musi się logować żeby czytać forum i np.zerknąć w swoje urodziny czy ktoś nie znany ale życzliwy złożył mu życzenia :)

Wystarczy wyjaśnień już kumasz ?

Na profil nie zerknęłam nawet przyznaje się bez bicia .

@foczka63 proszę wyjaśnij mi co niegrzecznego ,złośliwego czy niestosownego jest w powyższym moim poście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze , że tutaj luknęłam ....

Dzisiaj urodziny ma Hanka od Nowaków ...więc : Hanka ...wszystkiego najlepszego ....na wypadek jakby przyszło Ci tutaj zajrzeć ....no to będziesz wiedziała kto Ci życzy . Pamiętaj :szydera:

No coś ty Baśka, Hanka już nie żyje, umarła po tym jak w kartony wjechała :haha:, a nie sorki tobie nie chodziło o tą od Mostowiakow)), a ta od Nowaków ma się dobrze... chyba)) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magdzie napisał:

No coś ty Baśka, Hanka już nie żyje, umarła po tym jak w kartony wjechała :haha:, a nie sorki tobie nie chodziło o tą od Mostowiakow)), a ta od Nowaków ma się dobrze... chyba)) 

Pewnie, ze mam sie dobrze, ale ta Baska namolna i musiala... A ja sobie nie zycze;)

Witaj @Magdzie:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Pewnie, ze mam sie dobrze, ale ta Baska namolna i musiala... A ja sobie nie zycze;)

Witaj @Magdzie:oklaski:

No patrzaj jaki pech :szydera: Pomimo,że sobie życzeń nie życzysz to te maupy Ci życzą :haha:.Ja jestem koffana,ja Tobie życzę,żeby Ci nie życzyły jak sobie nie życzysz:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Magdzie napisał:

No patrz, ale dałam doopy :mur:, no co ja zrobię, wstyd mi, lepiej się już zamknę i pójdę w krzaki :(

Czy Ty Magdaleno o swoich , erotycznych przeżyciach musisz " na głos " mówić ? ...Dałaś to dałaś ...Twoje szczęście ...Twój zysk ...jak zwał tak zwał . Tylko , czy nie uważasz , że przy wyposzczonych to tak jakby przy głodnym bułkę z szynką jeść ....i może jeszcze mlaskać ?! ....Podłość ludzka nie zna granic ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy Ty Magdaleno o swoich , erotycznych przeżyciach musisz " na głos " mówić ? ...Dałaś to dałaś ...Twoje szczęście ...Twój zysk ...jak zwał tak zwał . Tylko , czy nie uważasz , że przy wyposzczonych to tak jakby przy głodnym bułkę z szynką jeść ....i może jeszcze mlaskać ?! ....Podłość ludzka nie zna granic ....:szydera:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...