Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.....A przepisy z trawy i siana już masz? ;) 

ha..    !!!!   :)  Przynajmniej nie s....pieprzy  tych potraw, bo możliwości nie będzie  :hahaha:.  Szczaw wycięty w pień. Dobrze, że korale z kukrydzy dostanie od ciebie, więc zaplecze będzie miała dobre , a w razie jak ząb wyleci, to też sobie poradzi bez wydawnaia kasy :hahaha:.Tylko jedno ziarnko pod prześcieradłem w rezerwie zostawi . Przecież nie musi od razu złotych zębów wstawiać, bo nie wszystko złoto co się świeci :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Za te ha ha zostałam ostro skrytykowana więc nie chce już więcej narażać nikogo na stres :hahaha::hahaha:

Panna obrażalska O.o Od kiedy to brakuje ci języka w gębie i animuszu? O.o Przez jakiego kmiota chcesz nas pozbawić siebie? O.o>:(

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Panna obrażalska O.o Od kiedy to brakuje ci języka w gębie i animuszu? O.o Przez jakiego kmiota chcesz nas pozbawić siebie? O.o>:(

ona tylko straszy .... . Widziano jak kupuje rękawiczki, ale jakie  . /ochhh. Rozprawi się z kmiotai jak nikt inny . /to będzie jeden cios.... w.....

żaba ring.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi zanim przyjadę to poproś swojego chlebodawcę,żeby kupił taką maszynkę do rozdrabniania ,mielenia liści i gałęzi ,żebym ja miała ułatwioną pracę w kuchni a możesz mu powiedzieć,że może ten zakup odliczyć sobie od  przychodu jako koszty uzyskania tegoż przychodu i słupki od razu pójdą mu w dół a co innego w górę  :hahaha:

Edytowane przez INEZ
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

@Heidi zanim przyjadę to poproś swojego chlebodawcę,żeby kupił taką maszynkę do rozdrabniania ,mielenia liści i gałęzi ,żebym ja miała ułatwioną pracę w kuchni a możesz mu powiedzieć,że może ten zakup odliczyć sobie od  przychodu jako koszty uzyskania tegoż przychodu i słupki od razu pójdą mu w dół a co innego w górę  :hahaha:

Może lepiej kupić Laubsauger z funkcją mulczowania liści,  to surówka będzie od razu gotowa :d To urządzonko do gałęzi to nie wiem czy zda egzamin, bo mogą się długo gałązki gotować, strata na prądzie będzie i słupki znowu w górę pójdą a co innego w dół poleci ze stresu ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raniutko jest jeszcze ale o jedzonku czas pomyśleć ;) Zatem piątek i u katolików ryba. Tu katolicy i tu ryba :d Jaka? Nie mam bladego pojęcia :( Córka coś wyciągnęła z zamrażarki. Zatem ryba-niespodzianka ;) Warzywo też niespodzianka O.o Mamy zatem piątek niespodzianek ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aga1 napisał:

U nas rybka panierowana w tartej osobiście bułce. Ziemniaki i sałata z sosem jaki lubi moj podopieczny . Ja osobiście lubie sos gęsty na bazie musztardy i majonezu z dodatkami . Ostry jak brzytwa . Ale nie robie dwóch sosow, bo mi sie nie chce,

Że też Ci się chciało trzeć O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był obiadek dla całej rodziny, łącznie 6 sztuk. Buraczki zasmażane jedli pierwszy raz w życiu, mizerię córka doprawiła pod ich kubki smakowe,  rybki usmażyłam po parysku. Wpierniczali jak małpy kit :d Znaczy smakowało :d A nawet jakby nie smakowało to ich problem nie mój :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapiekanka. Mam marchewkę , cukinię , kalafior ,pomidory, ziemniaki, mieso mielone i ser do posypki.Dogotuję troche makaronu i będzie obiadek jak ta lala. Siedzę w domu, w taka pogodę to nawet pies z budy nie wychodzi. Tylko poranna przechadzka poprawiająca samopoczucie i wracam do domu. Coś ostatnio kopię sobie dołek psychiczny, tak własnie w listopadzie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplanowane  miałam na dzisiaj udka z kurczaka. Problem polega na tym, że nie dysponuję dojściem do zamrażarki i nie mogę przygotować sobie wcześniej tego co bym chciała :( Czekam aż córka mi te udka przyniesie. Do dupy taka robota bo one już wczoraj powinny być zamarynowane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...