Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie doswiadczone i doswiadczeni....potrzebuje dobrego przepisu na krewetki...mam 400g, jedno awokado i salate lodowa...

takie se danie maz mojej pdp wymyslil na jutrzejszy obiad ....nie zebym nie lubila ale moze na inny sposob, ktorego nie znam beda jeszcze lepiej smakowaly?

 ktos podpowie??:cześć:..please...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

krewetki lubią masło,czosnek,natka pietruszki posiekana, nic więcej nie robiłam z krewetek,,najlepiej lubię uśmażone z czosnkiem posiekanym,i natką,,,nic więcej ja nie podpowiem,,,szkoda:(

@Blondi

a co sadzisz o pomidorach i cebuli? bedzie pasowac???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

@Blondi

a co sadzisz o pomidorach i cebuli? bedzie pasowac???

 

Ale do czego te pomidory,,osobna sałatka? do krewetek razem to bym nie dawała ,,krewetki  usmażone z czosnkiem i posypane natką pietruszki,sałata, -nigdy nie robiłam,,ale bym poczytała w internecie ,,co dodają do krewetek,,avokado też jest dobre w salatce,,wez wszystko co masz do jednej michy -wymieszaj i podaj dla męża PDP,,niech wybiera co mu pasuje,,wmłóci wszystko jak leci,,zdrowa żywnośc,,ot życzą sobie rarytasy,,a nie powiedział Ci jak chce mieć zrobione? mi zawsze mówią albo ja się pytam jak lubi i z czym,,niech gada jak taki mądry jest,,jak to masz zrobić,,a nie daje Ci caly wieczor do myślenia,,nawet czasu nie masz się napic z wszystkimi  w kawusiowym wątku,,co za życie>:(:659_smoking: masz sobie zapal,,,na te smutki ,,jak ugotowac,,na surowo mu podaj,,też jedzą,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.11.2017 at 07:38, jolantapl. napisał:

Przestań się już wychwalać tylko podziel się przepisami jak to się przyrządza bo ja za tym nie przepadam ale moim dzieciom to smakowało  w domu  jeszcze tego nie robiłam ale może bym się kiedyś skusiła to zrobić tylko najpierw muszę wiedzieć z czym się to je tfu znaczy jak się to smaży czy gotuje :)

Mnie tu czestowano kalmarami , bo sama bym tego nie przygotowala,

ani mnie ani PDP nie smakowalo, troche jak twardawa guma ma, albo z przeproszeniem smazony napletek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Mnie tu czestowano kalmarami , bo sama bym tego nie przygotowala,

ani mnie ani PDP nie smakowalo, troche jak twardawa guma ma, albo z przeproszeniem smazony napletek;)

Chyba wyglądało jak napletek O.o bo nie posądzam Cię o to żebyś znała jego smak po usmażeniu >:(:4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.11.2017 at 10:13, Blondi napisał:

U mnie się dzisiaj szykuje bomba obiadowa  ,,nie wiem co to za danie, bo nigdy czegoś takiego nie jadłam,,wielkie buraki żółte,jasne,jak dla bydła ,,cały seler korzeń,ziemniaki,marchewka,wszystko się gotuje w garze ,pokrojone na kostkę,,z tego ma być breja:płacz: do tego kiełbaski,i schab wędzony pokrojony w grubsze plastry,,powiem jak zjem,,co to za nowosc,,bo dla mnie to nowosc i tyle,,:hahaha: a mówiłam ,ze poznaje się nową kuchnię,,zmieniając miejsca? :hahaha:

 Blondi pewnie to byla brukiew,,,

Ja jadlam pierszy raz w Saksonii, przypomnialo mi sie, ze czytalam o brukwi, ze w obozach koncentracyjnych wiezniowe jedli zupe z brukwi,

Ale u  Godzilli brukiew byla na porcelanie Rosenthal...O.o

Sama brukiew jako jarzyna smakowala mi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.11.2017 at 11:00, Mirelka1965 napisał:

Moja potworna kaczka siedzi już trzy godziny w piekarniku i nadal jest twarda :( Polewam ją co 15 minut i efektu nie widać >:( Co za cholera wstrętna >:( A za pół godziny obiad :( No to będziemy jeść twardego potwora ;) 

Moze to pelikan byl?????????:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

 Blondi pewnie to byla brukiew,,,

Ja jadlam pierszy raz w Saksonii, przypomnialo mi sie, ze czytalam o brukwi, ze w obozach koncentracyjnych wiezniowe jedli zupe z brukwi,

Ale u  Godzilli brukiew byla na porcelanie Rosenthal...O.o

Sama brukiew jako jarzyna smakowala mi,

Wiesz że to może brukiew ale było dobre ,,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

 A sio mi z takimi tematami . Jutro tu ludzie zajrzą przed obiadem i będą przez Was na głodowej diecie  :lanie::4_joy:

Niech zaglądają,,napletki są pycha,:hahaha:,no co!!! coś nie tak? temacik w sam raz do zjedzenia przed snem,,:love: violka uspokój się ,,za dużo trunków dzisiaj,,,:papieros: ale na to możesz wyskoczyć,,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Niech zaglądają,,napletki są pycha,:hahaha:,no co!!! coś nie tak? temacik w sam raz do zjedzenia przed snem,,:love: violka uspokój się ,,za dużo trunków dzisiaj,,,:papieros: ale na to możesz wyskoczyć,,,:tak2:

 Ty się szybko zwijaj z tego zadupia i jedz do swojego słodziaka , bo na tym głodzie jeszcze jakiś głupot narobisz :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Lepiej niech teraz zajrzą to może chęci nabiorą,żeby spróbować tego spacjału :4_joy: a jutro wrócimy do tematu przewodniego :p

Ciekawe ile opiekunek ma w tej chwili dostęp do napletka :$ Nie wolno spragnionego kusić pustą butelką :4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...