Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Łukasz napisał:

jolantapl. jest coś takiego, jak  Moje smaki, haha. I ja takie też posiadam, swoje ulubione potrawy. Pierwszego dnia po powrocie królik, bo "chodził" za mną w DE, a dziś warzywa i buraczki i żeberka, no i 3 ziemniaczki małe.  I nie chodzi wcale o kasę:hahaha:

Zartowałam przeciez :)chyba jako jedyny na forum przyznałes ,ze masz spore oszczednosci tzw skapeteluszkowe:) to kogo jak kogo ale Ciebie o brak pieniedzy bym nie posadzała.A po przyjezdzie z de ja tez robie rózne dziwne potrawy na które mam smaka a których tam nie przyrzadzam z róznych powodów np.nie mozna tam tego kupic albo podopieczny tego nie je a dla mnie samej nie chce mi sie oddzielnie robic:)

U mnie dzisiaj jajko sadzone ( dostałam od sasiadki na powitanie po powrocie taki swojskie) młode ziemniaczki ,mizeria i maslanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ryba w panierce,,jakaś jest w zamrażarce,,kartofelki i sałata zielona dla dziadków z octem-brrrr,,,nic specjalnego ani wymyślnego,,normalne proste danie,,,ale tak gorąco ,że najlepsze by były :lody:,bałam się właśnie takiej gorączki w De,,dobrze ,że u mnie jest przewiew i nawet nigdzie drzwi nie trzaskają-hahha :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam wczoraj mielone i dzisiaj leci spaghetti,,z mięsem,,makaronik i coś jeszcze dorzucę do tego,,,widze tutaj w domu -gotowe sosy ,,ale ja robię sama swój,,ktoś na łatwiznę leciał,,wiem ,że można trafić na dobry sos bolonese z torebki,ale który to dobry,,bo ostatnio na same paskudne trafiałam ,że wylądowały w śmieciachi już nie kupuję,,nieraz na szybko do mięsa dodać ,,ale teraz nie,,O.o teraz swoje robię pyszniutkie,,,:o oj trzeba w tej pracy umieć gotowac i miec trochę drygu,,ja napatrzyłam się i nagotowalam w róznych tradycjach już i jeszcze pytam jak oni tutaj jedzą,,bo wiem już ,że też inaczej,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie szparagi z szynką,,ale ja czekam na swoje ciasto:płacz: ale się nim dzisiaj doprawię ,że spodnie co mam na sobie wylądują spowrotem w szafie ,,albo w pralce,,,mam takie jedne fajne co wchodze w nie jak pogubię co nie co,,ale jak mi się przybierze  to? :rozpacz: muszą czekać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuje szparagi i tak sobie pomyślałam ,naprawdę opiekun musi potrafić gotować i jeszcze dużym plusem jest kochac gotować,,babcia moja nawymyślala na dzisiaj ,,ale sprytnie to wszystko mi wyszło, głupie naleśniki ale nie każdy potrafi je zrobić ,,usmażyć aby byly pyszne,,

Ja do Master Chefa nie polecę,,ale jakąs potrawę pomogę ci zrobić albo zrobię ja,Ty ją przedstawisz:hahaha: @Łukasz wiesz ,że lubię kombinowac i kocham ryzyko,,,wtedy jest taki dreszczyk emocji ,czy sie uda czy nie,,hahahha 

jednak idę na ten leżing,,glowa za bardzo rozrabiać zaczęła:święty::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dzisiaj zakopałam w kuchni ,,filet z indyka w jasnym sosiku,,ziemniaczki z maselkiem i mleczkiem ubite,,kalafiorek z wody, marcheweczka ugotowana,i już przygotowalam boczek wędzony w kapuscie kiszonej na jutro,,,jeszcze moj PDP zupki jedza codziennie,,owocki przed obiadem,,także dzisiaj mam kuchni już dosc,,pauza z gotowaniem,,za to jutro niech otworzą sklepy to rusze z portfelem pelnym kasy,,taka jestem bogata ,,:hahaha: jutro mam z glowy obiad ,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...