Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ORIM napisał:

Masz ford-kluczyk.jpg:haha:

Chciałam tylko ( bo to nie ten temat ) napisać, że 13 czerwca zrealizowałam swoje marzenie . Po raz pierwszy mam nowe, nowiutkie . Jednak nie przyjechałam nim do pracy . Szkoda mi, stałby  cały czas na ulicy . A kusi wyglądem, oj kusi . Jazdę próbną zaliczyłam :493_oncoming_bus: .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.07.2018 at 15:20, Baśka powtarzająca się napisał:

W pi....du  ...wylądowała , czy na jakąś pi.....wylądowała ???:szydera:

Co Tobie tak wesoło ? pochwal się lepiej do jakiej metropolii Ty tym razem trafiłaś to może na kawę się z Tobą umówię jak będę w pobliżu :$

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Co Tobie tak wesoło ? pochwal się lepiej do jakiej metropolii Ty tym razem trafiłaś to może na kawę się z Tobą umówię jak będę w pobliżu :$

Żadna tajemnica ...jestem nadal w Bruhl , ale dokładnie za tydzień jadę na urlop :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...powiedzmy . Dawno chyba tutaj Ciebie nie było , bo za tydzień będzie dokładnie 2 miesiące jak tutaj kibluję ;)

Jak tam sprawy z doktorkiem się mają?:haha: może i dawno ale pamięć mam jeszcze dobrą ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Jak tam sprawy z doktorkiem się mają?:haha: może i dawno ale pamięć mam jeszcze dobrą ;)

W sumie nie jest źle ...Trochę absorbujący , ale sympatyczny ...dla mnie . Były dwa dni słabsze , że już miałam ochotę to pizgnąć , ale po moich protestach wróciło wszystko do normalności ....Roboty nie za dużo ....wolnego , przestrzeganego bardzo ...sporo . Czasem nudno , ale od czego laptop , czy telefon ... z ich pomocą nudę poganiam precz ....Niedługo urlop , kilka dni w domku u siebie a później ....24 lipca wylot do Walii ...czy tam odpocznę to nie wiem , bo jadę z ogonami ( syn z rodziną ) do mojej córki ....Wnucząt będę miała ...nie wszystkie ...ale dostatek ....Co tam ...wiem , że fajnie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W sumie nie jest źle ...Trochę absorbujący , ale sympatyczny ...dla mnie . Były dwa dni słabsze , że już miałam ochotę to pizgnąć , ale po moich protestach wróciło wszystko do normalności ....Roboty nie za dużo ....wolnego , przestrzeganego bardzo ...sporo . Czasem nudno , ale od czego laptop , czy telefon ... z ich pomocą nudę poganiam precz ....Niedługo urlop , kilka dni w domku u siebie a później ....24 lipca wylot do Walii ...czy tam odpocznę to nie wiem , bo jadę z ogonami ( syn z rodziną ) do mojej córki ....Wnucząt będę miała ...nie wszystkie ...ale dostatek ....Co tam ...wiem , że fajnie będzie ;)

A jak miało by być?:szok: pewnie ,że fajnie nie ma to jak urlop z rodzinką ;)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, INEZ napisał:

:cmok:ja Ciebie też ;)

@INEZ a kto Ciebie tak atakuje tymi czerwonymi mordkami,,mnie atakują ale ja się już przyzwyczaiłam ale widzę ,tutaj aż za czerwono,,,komus wlazłaś na doopę,,siedzi jakiś stworek niezadowolony i klepie na czerwono i ma radochę,,nic innego jak tylko olac ,,zazdrośników tutaj też nie brakuje,,,ale dzień jest piękny i uśmiech na buzce ,,radocha w sercu i full szczęscia w calej sobie ,,,niech moher jakiś przejmie chodz troszkę tego dobrego ode mnie,,,:szok::oklaski::serce:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...