Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Heidi napisał:

:smutek:nie zostanę tu do sierpnia.  Od sierpnia będę miała nowy adres. Jak Bóg da, może właśnie w Hanover ?

Są  tu 2 dziewczyny.  Jedna:Wanda jakieś 40 minut drogi do Ciebie. Druga tj. Kasia  w Anderten ma do dyspozycji póki co rower.  I dla niej,  to zbyt daleka droga , nie zdąży  obrócić (wolne ma od 14-16). W przyszłości  jak będziesz już na miejscu, to się obaczy:dobrze:

Kasia i Danusia są w Kirchenrode i do Stoecken mają rzut beretem...i w odwrotną stronę tak samo...:oklaski: Ja też chcę na Hannover...albo na Berlin...dawać mi tu agenturki z zajebiaszczymi zarobkami...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

a ja mam znow przyklepany hennigsdorf 12 km od spandau od 24 wrzesnia..moze ktos tu trafi?

 

Byłam kiedyś w Gatow, Fajna sztela ale pacjentowi się zmarło.

Objeździłam cały Berlin.

Nawet z Merkelową w lodowej krainie (Eiswelt) się spotkałam :d

1KQQx3Y5bjyWxL-DZowRID_0V6UBpdhkRkIjpUSR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marynia napisał:

Nie wiem, czy zechcesz, ale czy dała byś namiar do siebie ? Myślę o i-mailu lub nr tel. ? Chętnie bym z Tobą porozmawiała prywatnie ...  Pozdrawiam.

Było mi bardzo miło Ciebie usłyszeć:cześć:. Do następnego razu:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ania39 napisał:

Nie ma mnie w Hanoverze... Nie szukam znajomych bo jest tu bardzo sympatycznych i pomocnych opiekunek na pęczki.

Ożesz Ty:smutek:, olewasz nas:smutek:?

Nawet telefonu ode mnie nie odebrałaś:smutek:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Tiaaaa. @LACH już zniknął jak zapowiedziałam nalot. @ORIM też zniknie. :haha:

Nadlatuj rób nalot harpio :szydera: 

Co ja sie już obiecywanych nalotów nie doczekałem :haha:a harpie,jak co do czego to jakoś później się w raka zmieniają i cichcem do tyłu chodu dają :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Pisałam że za daleko dla mnie....

a ja myślałem że Wrocław od Wałbrzycha to tylko 60 km leży :szydera:

i już nie wystartowała nawet a zaczyna być rakiem :haha:

Edytowane przez ORIM
tekst
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To pożycz. :haha:

Nie mówi się pożycz , tylko .....przyjedź do mnie ....zapraszam :haha:....Piggy ...weź no Ty się przefarbuj...na ciemniejszy kolor :szydera:...Facet Ci daje do zrozumienia , że on może autkiem do Ciebie ....a Ty zaraz pożycz ! ...Ja Ci pożyczę ...jak chcesz : życzę Ci ładnego , szybkiego autka ...i ...zdrówka :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie mówi się pożycz , tylko .....przyjedź do mnie ....zapraszam :haha:....Piggy ...weź no Ty się przefarbuj...na ciemniejszy kolor :szydera:...Facet Ci daje do zrozumienia , że on może autkiem do Ciebie ....a Ty zaraz pożycz ! ...Ja Ci pożyczę ...jak chcesz : życzę Ci ładnego , szybkiego autka ...i ...zdrówka :cmok:

Harpia - rak :haha: a nie mówiłem :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Waga. :haha:

Nawet  nie próbuj się przyznawać , że do tego znaku ...pięknego ....zrównoważonego ...niespotykanie spokojnego ....przynależysz ...Kobity urodzone pod tym znakiem to ....anioły nie kobity ....Orim ma świętą rację ....harpia jesteś i już :haha:O ..i blachara też :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nawet  nie próbuj się przyznawać , że do tego znaku ...pięknego ....zrównoważonego ...niespotykanie spokojnego ....przynależysz ...Kobity urodzone pod tym znakiem to ....anioły nie kobity ....Orim ma świętą rację ....harpia jesteś i już :haha:O ..i blachara też :szydera:

To może w końcu się dowiem co/kto to jest blachara. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nawet  nie próbuj się przyznawać , że do tego znaku ...pięknego ....zrównoważonego ...niespotykanie spokojnego ....przynależysz ...Kobity urodzone pod tym znakiem to ....anioły nie kobity ....Orim ma świętą rację ....harpia jesteś i już :haha:O ..i blachara też :szydera:

 Maria Jolanta z blacharstwem nie ma nic wspólnego ! W opiece robi :haha: inaczej już by sobie cos wyklepała na podróże po De :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

To może w końcu się dowiem co/kto to jest blachara. :szydera:

Blachara to taka dziewczyna , która leci nie tyle na faceta co na jego samochód ...Skoro napisałaś " pożycz " to tez blachara , booo....samochodu ...kobity/chłopa ....o laptopa i telefonu też ....nikomu się nie pożycza ...O ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...