Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Lucyna1964 napisał:

Tu obiadu jako tako nie ma.Dziadek się bułkami żywi , więc tylko sobie coś tam upichcę na dwa dni.Dziwne to miejsce ,ale co dom to inny obyczaj.

Dziadeczek ci się trafił? Może lubi podróże przypadkiem? To moje marzenie,choć mój obecny dziadeczek tylko śpiewa namiętnie to i tak nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mycha napisał:

Violka, styć siem, styć. Takie powitanko desantowcom zgotować. Serca nie masz.

Odnośnie wybuchu gorących uczuć do modusia, to chciałam powiedzieć, że kiedyś też kochałam miłością platoniczną takiego jednego  ale zniknął gdzieś. 

smiley-sw025.gif

Ale , że co ? :cool: Adrealina też jest w życiu potrzebna :haha: I proszę naszego @Moderatora nie rozpieszczać tymi wyznaniami miłosnymi , bo jeszcze mu się w tyłku poprzestawia :haha:i wszyscy będziemy musieli się desantować , tylko nie wiem gdzie :donos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Ale , że co ? :cool: Adrealina też jest w życiu potrzebna :haha: I proszę naszego @Moderatora nie rozpieszczać tymi wyznaniami miłosnymi , bo jeszcze mu się w tyłku poprzestawia :haha:i wszyscy będziemy musieli się desantować , tylko nie wiem gdzie :donos: 

Słusznie, słusznie prawisz...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Ale , że co ? :cool: Adrealina też jest w życiu potrzebna :haha: I proszę naszego @Moderatora nie rozpieszczać tymi wyznaniami miłosnymi , bo jeszcze mu się w tyłku poprzestawia :haha:i wszyscy będziemy musieli się desantować , tylko nie wiem gdzie :donos: 

Oj tam,oj tam trochę miłości jeszcze nikomu nie zaszkodziło,chyba że Moduś to Modusiowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, geronimo napisał:

A czemu nie? " Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek":d

Gero ...a po tych chłopaczkach to kartofelków...czy tam innych kasztanków  nie gubisz ?....Tak tylko pytam ...z ciekawości ...babskiej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gero ...a po tych chłopaczkach to kartofelków...czy tam innych kasztanków  nie gubisz ?....Tak tylko pytam ...z ciekawości ...babskiej :d

No Baśka kurde, możesz zawsze sprawdzić jak to jest,hehehe:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

No Baśka kurde, możesz zawsze sprawdzić jak to jest,hehehe:d

ok.... tylko wiesz , pamiętasz ,  kiedyś obiecałeś , że ...dopiero jak Cię żonka w trąbę puści . Ja mam czas.... jeszcze  ...ja poczekam . Cierpliwa jestem ...ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

ok.... tylko wiesz , pamiętasz ,  kiedyś obiecałeś , że ...dopiero jak Cię żonka w trąbę puści . Ja mam czas.... jeszcze  ...ja poczekam . Cierpliwa jestem ...ostatnio

Marne szanse w takim razie, Ona mnie nikomu nie odda:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...