Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, hawana napisał:

Dodziu, zaniemowilas?

No jak zaniemówiłam, jak własnie przemówiłam i to dwukrotnie :d:d:d Na zakupach byłam , co obwieszczałam w powitalnym wątku. Mojej przyjaciółce urodziła się długo wyczekiwana wnusia. No po prostu nie mogłam sobie odmówić zakupu pięknych ciuszków. Teraz oglądam i łzy ronię, bo mój pierworodny i jedyny syn, wcale się nie garnie, zeby mnie babcią zrobić :( A Moderatora tego forum to ja juz kocham po prostu miłoscią prawdziwą. Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

A juz wiem Hawanko co miałaś na mysli, cytowałam post Moderatora, ale mi się wśrodku wypowiedzi jego wziął i wciął :d:d:d:d No tak czy tak, po przeczytaniu całosci, jakaś.,.......całość się komponuje :d

No wlasnie, jak ja moglam pomyslec, ze Ty moglabys zaniemowic. To jest przeciez niemozliwe:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dodzisława napisał:

A Moderatora tego forum to ja juz kocham po prostu miłoscią prawdziwą.

To musisz uważać, bo ja byłam pierwsza :ostrzegam: Czczę i wielbię nieustannie @Moderatora od miesięcy....bez wzajemności...:smutek: Ale może kiedyś....podobno cierpliwy nawet kamień ugotuje :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mąż napisał:

Jak to podlizywać się potrafią. Na wyścigi nawet.

No wcale nie dziwię się nawet, bo w porównaniu do tamtego, to żadnego porównania nie ma.

Siedzę i napisuję sobie spokojnie i nikt mnie na zielono nie farbuje.

To nie podlizywanie >:( Uczuciami pałam zawsze szczerymi...a jak pobędziesz z nami dłużej, to będziesz wiedział dlaczego :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To nie podlizywanie >:( Uczuciami pałam zawsze szczerymi...a jak pobędziesz z nami dłużej, to będziesz wiedział dlaczego :hura:

Już wiem. Doświadczyłem zbyt wiele ostatnio. Doceniam święty spokój i swobodę, czyli wolność słowa i wyznania. :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mąż napisał:

Jak to podlizywać się potrafią. Na wyścigi nawet.

No wcale nie dziwię się nawet, bo w porównaniu do tamtego, to żadnego porównania nie ma.

Siedzę i napisuję sobie spokojnie i nikt mnie na zielono nie farbuje.

Tu na  zielono to niewiele ale za to czerwono to moze być.:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To musisz uważać, bo ja byłam pierwsza :ostrzegam: Czczę i wielbię nieustannie @Moderatora od miesięcy....bez wzajemności...:smutek: Ale może kiedyś....podobno cierpliwy nawet kamień ugotuje :haha::szydera:

Spokojnie Mirelko, to tylko miłośc platoniczna, a ta jakby omija kolejkę. Aktualnie kocham się w Dodzisławie, mentalnie i wykonawczo, natomiast w Moderatorze tego forum tylko mentalnie :d : D:D :d W Tobie tez się chyba zakocham, bo urzekło mnie Twoje podejscie do desantowców. No sa jeszcze na swiecie fajni ludzie, czego jesteś przykładem. ....i wcale się nie podlizuje, za duża jestem na takie cuś :d:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja specjalizuję się w operacjach na otwartym sercu :haha::szydera: Moje serce dla @Moderator jest otwarte...już długo...:szydera:  Ale jak trzeba to i tracheotomię przeprowadzę...na tym "kimś" >:(

@Mirelka1965  temu "ktosiu"..........to już nawet przeszczep mózgu nie pomoże:grzmotnąć:

A przy okazji nauczyłam się na Tobie nick w cytowany post wklejać.:oklaski:

No to taki ostatni gamoń forumowy jeszcze nie jestem:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To nie podlizywanie >:( Uczuciami pałam zawsze szczerymi...a jak pobędziesz z nami dłużej, to będziesz wiedział dlaczego :hura:

@Mirelka1965 dzieki za przewodnik, też ćwiczę na Twoim nicku :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dodzisława napisał:

Spokojnie Mirelko, to tylko miłośc platoniczna, a ta jakby omija kolejkę. Aktualnie kocham się w Dodzisławie, mentalnie i wykonawczo, natomiast w Moderatorze tego forum tylko mentalnie :d : D:D :d W Tobie tez się chyba zakocham, bo urzekło mnie Twoje podejscie do desantowców. No sa jeszcze na swiecie fajni ludzie, czego jesteś przykładem. ....i wcale się nie podlizuje, za duża jestem na takie cuś :d:d:d:d

Ufff....kamień z serca :hura: I jeszcze :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 w czwartek mam randkę zbiorową, niemiecki koordynator organizuje spotkanie z opiekunkami w kawiarni.

Kurde może któraś z Was tam będzie?Było by miło na żywca poznać:zdrówko:

Pierwszy raz mam takiego koordynatora co dba o opiekunki i opiekunów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

29 w czwartek mam randkę zbiorową, niemiecki koordynator organizuje spotkanie z opiekunkami w kawiarni.

Kurde może któraś z Was tam będzie?Było by miło na żywca poznać:zdrówko:

Pierwszy raz mam takiego koordynatora co dba o opiekunki i opiekunów.

 

A gdzie ta randka? Zaraz idę stópki odmaczać :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...