Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Marie Louise napisał:

Rzeczywiście w internecie nic nie ginie. Właściwie to nie rozumiem, dlaczego agencje nie założą wspólnych stron do reklamowania ofert. Tu też agencje się reklamują i tu też mogą nas śledzić i robią to. 

Mnie tam inwigilacja nie przeszkadza bo jakby wszystko mam w granicach normy... i głupotę i rozum... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Jesteś o tym przekonana?....moja Ty Wólkiennówko nie śmigana.:cmok:

A kto tak serdecznie do mnie się zwraca ??? Afryka nic mi jeszcze nie mówi ... I skąd masz te buziaki bo nie mogę ich znaleźć, a czuje się bez nich jak bez ręki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Nic negatywnego :d próbuje się zadomowić, więc staram się poznać ten przyjazny dom... ))))

Wzruszyłaś mnie Daneczko ...Duszę się dzisiaj ze śmiechu ...Teraz łzy po policzkach mi popłynęły ...ze wzruszenia ...ogromnego . Tak miło napisałaś ...a ja wrażliwa jestem ...mocno :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

A kto tak serdecznie do mnie się zwraca ??? Afryka nic mi jeszcze nie mówi ... I skąd masz te buziaki bo nie mogę ich znaleźć, a czuje się bez nich jak bez ręki... :(

Z zimnej Alaski przybyła ...ta Afryka jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Fajnie jest ...Też w pierwszych dniach myślałam , że nie odnajdę się tutaj jakoś ....ale już mi przeszło . Malo co a śmigam ....no prawie śmigam xd

Okszki jeszcze nie ma:( Hm... Tak mnie najszlo....

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, NNNdanuta napisał:

A kto tak serdecznie do mnie się zwraca ??? Afryka nic mi jeszcze nie mówi ... I skąd masz te buziaki bo nie mogę ich znaleźć, a czuje się bez nich jak bez ręki... :(

Jak sobie profesorowa cytuję wciśnie,to tam na górze ,jest taki rządek z dziwnymi znaczkami i tam jest taka buźka i w to trzeba wleźć i tam są kategorie i se wybrać.:d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Jak sobie profesorowa cytuję wciśnie,to tam na górze ,jest taki rządek z dziwnymi znaczkami i tam jest taka buźka i w to trzeba wleźć i tam są kategorie i se wybrać.:d...

I tylko brac i wciskac:d

 O.... kurczaczki.... no, nie mogie sie w skojarzenia bawic, nie moge i juz:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Moze ktos ma namiary na kika1 , szuka nas .Moze cos ktos napisac do niej?

A koleżanka to mogłaby tej jednej swojej krajance przekazać , że DESANTY nigdy się nie nudzą .... Noo...tej od żużla ....Wlazłam , żeby zerknąć na naszą Kikę 1...a tamta już obrabia , że nudzą się i takie tam . No tak ...tam to rozrywka ...ojojojoj ...ogromniasta ..Normalnie boki zrywać .xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...