Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ...mówił , że odstawił zioła  i przestawił się na " orzechówkę " , bo ładniej pachnie ...świeżutka ...Miał złe wspomnienia z popijania whisky ...podobno jakimiś myszami mu zalatywało xdxdxd

Mógł zmienić gatunek :d  Poza tym tak szlachetny trunek jak whisky nie dla każdego, niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Moni.r napisał:

Witajcie kochani desantowcy.

Dla wszystkich pozostalych Dzien dobry.

Nowy desantowiec? O.o Bo w tym tłumie, wzajemnie depczących na siebie spadochroniarzy, straciłam rachubę...:haha: W razie gdybym tego jeszcze nie uczyniła, robię to teraz...:witam:...A my, czyli ci pozostali też lubimy być nazywani "kochanymi"...:trele::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nowy desantowiec? O.o Bo w tym tłumie, wzajemnie depczących na siebie spadochroniarzy, straciłam rachubę...:haha: W razie gdybym tego jeszcze nie uczyniła, robię to teraz...:witam:...A my, czyli ci pozostali też lubimy być nazywani "kochanymi"...:trele::szydera:

Jesteście kochani jak mało kto,tylko patrzeć jak moderacja innego forum też tu zawita...xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Jesteście kochani jak mało kto,tylko patrzeć jak moderacja innego forum też tu zawita...xd

A fuj, a fe, a zgiń maro...tfu, tfu, tfu...oplułam ścianę babce.....:haha: Myślę jednak, że po tym co tutaj o sobie przeczytali, tfu...tych bredzeń i majaczeń bzdetnych  raczej nieprędko ktoś zawita...:haha: A jakby co, to mamy przecież "Pieski" na forum...:szydera: Śliczne, ale bojowe....:szydera: @violka, a w zasadzie jej córcia uczestniczyła w obywatelskim zatrzymaniu...praktykę ma, jakby co...córcia, nie @violka :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A fuj, a fe, a zgiń maro...tfu, tfu, tfu...oplułam ścianę babce.....:haha: Myślę jednak, że po tym co tutaj o sobie przeczytali, tfu...tych bredzeń i majaczeń bzdetnych  raczej nieprędko ktoś zawita...:haha: A jakby co, to mamy przecież "Pieski" na forum...:szydera: Śliczne, ale bojowe....:szydera: @violka, a w zasadzie jej córcia uczestniczyła w obywatelskim zatrzymaniu...praktykę ma, jakby co...córcia, nie @violka :szydera: 

Przydadzą się jakieś wnyki,na nieproszonych ,a bzdety przyciągają jak pszczoły do miodu,tak więc ktoś z wrażliwym nosem bardzo się przyda. Pozdrawiam córcię @violka:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ivanilia40 napisał:

Przydadzą się jakieś wnyki,na nieproszonych ,a bzdety przyciągają jak pszczoły do miodu,tak więc ktoś z wrażliwym nosem bardzo się przyda. Pozdrawiam córcię @violka:zdrówko:

Było już ci wielu dywersantów....ale...już ich nie ma...:oklaski: Jakoś tak nie potrafili się tu zagnieździć...:haha: Coś chyba za kulturalnie tu jest dla niektórych...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Było już ci wielu dywersantów....ale...już ich nie ma...:oklaski: Jakoś tak nie potrafili się tu zagnieździć...:haha: Coś chyba za kulturalnie tu jest dla niektórych...:szydera:

No to niedługo zacznie się jazda.:serce:Jakąś parapetówkę mus po świętach zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nowy desantowiec? O.o Bo w tym tłumie, wzajemnie depczących na siebie spadochroniarzy, straciłam rachubę...:haha: W razie gdybym tego jeszcze nie uczyniła, robię to teraz...:witam:...A my, czyli ci pozostali też lubimy być nazywani "kochanymi"...:trele::szydera:

Ja mysle ze na miłość czy kochanie trzeba sobie zasłużyć ale juz Was lubię baaardzo.Tylko odnaleźć sie mi tu trudno;).Pozdrawiam stałe grono i buziaczki przesyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...