Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 24.03.2018 at 18:25, Moderator napisał:

Dzień dobry. Tu O. Teraz zrobię nowe porządki tutaj. Jak już pisałem liczy się tylko kasa, dlatego od teraz to forum nazywać się będzie agencja radzi.  O.

 

 

 

 

 

 

 

Żart. Witajcie. Zajmiemy się Wami od poniedziałku (odpowiemy też na wysyłane do nas pytania). My imigrantów się nie boimy. Wyślemy po resztę łodzie. Rozrzucimy ulotki. Dziękujemy @Mirelka1965 za wprowadzenie nowo przybyłych. To tylko przyspieszy przygotowanie przez nas instrukcji, której stworzenie planowaliśmy zaraz po zaproponowanym przez Ciebie liczniku. Zatem jeszcze poczekasz :))))

Miłego weekendu! 

Moderacja

Ja tak wczoraj czytam to coś na zielono i sama zdębiałam,,co jest,,,zatkało mnie,,a mnie rzadko zatyka,,czytam drugi raz bo myślałam ,że może coś z pospiechu przekręciłam- a tu czytam dalej żart:oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski: ni więcej takich żartów,,bo zawału dostaniemy jeszcze ,:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2018 at 18:25, Moderator napisał:

Dzień dobry. Tu O. Teraz zrobię nowe porządki tutaj. Jak już pisałem liczy się tylko kasa, dlatego od teraz to forum nazywać się będzie agencja radzi.  O.

 

 

 

 

 

 

 

Żart. Witajcie. Zajmiemy się Wami od poniedziałku (odpowiemy też na wysyłane do nas pytania). My imigrantów się nie boimy. Wyślemy po resztę łodzie. Rozrzucimy ulotki. Dziękujemy @Mirelka1965 za wprowadzenie nowo przybyłych. To tylko przyspieszy przygotowanie przez nas instrukcji, której stworzenie planowaliśmy zaraz po zaproponowanym przez Ciebie liczniku. Zatem jeszcze poczekasz :))))

Miłego weekendu! 

Moderacja

żeby mi to ostatni raz bylo na zielono...>:( o malo na zawal nie zeszłam..zgiń, przepadnij maro..:o:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam. Bez starego loginu i zdjęcia, bo zaczynam tu nowe życie jak po przeprowadzce. Czystki trwają i nic napisać nie można, ale może każdy z nas zostawi po sobie ślad i wgra avatara z hasłem jestem u konkurencji albo jestem na opiekunkaradzi.pl Ktoś jest uzdolniony graficznie? I dla wszystkich spadochroniarzy piosenka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krawcowa napisał:

I ja witam. Bez starego loginu i zdjęcia, bo zaczynam tu nowe życie jak po przeprowadzce. Czystki trwają i nic napisać nie można, ale może każdy z nas zostawi po sobie ślad i wgra avatara z hasłem jestem u konkurencji albo jestem na opiekunkaradzi.pl Ktoś jest uzdolniony graficznie? I dla wszystkich spadochroniarzy piosenka

 

Czołem kolejny desantowcu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

Ja tak wczoraj czytam to coś na zielono i sama zdębiałam,,co jest,,,zatkało mnie,,a mnie rzadko zatyka,,czytam drugi raz bo myślałam ,że może coś z pospiechu przekręciłam- a tu czytam dalej żart:oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski: ni więcej takich żartów,,bo zawału dostaniemy jeszcze ,:love: 

Blondi............a u nas na OP.24.........takie zielone teksty, to była codzienność.:(

Na szczęście to już przeszłość.:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, ewal8 napisał:

Przepraszam, że zapytam, ale może mi ktos powiedzieć, gdzie wyłącza się przesyłanie na skrzynkę mailową, że ktoś zareagował na mojego posta albo go zacytował?  No zasypało mi skrzynkę, dlatego pytam.

Ja znalazłam opcję w ustawieniach poczty, wszystkie powiadomienia wrzuca mi teraz do kosza ale kosz trzeba czasami czyścić, bo dużo się tam tego zbiera. Albo tu na swoim koncie w ustawieniach odhaczyć ptaszki ale wtedy powiadomień nie ma. Tyle się jak na dzień dzisiejszy dowiedziałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, ewal8 napisał:

Przepraszam, że zapytam, ale może mi ktos powiedzieć, gdzie wyłącza się przesyłanie na skrzynkę mailową, że ktoś zareagował na mojego posta albo go zacytował?  No zasypało mi skrzynkę, dlatego pytam.

@ewal8  w ustawieniach powiadomień masz opcję "powiadomienia" i "e-mail".

Dezaktywuj  te "email".

Możesz tam wybrać, jakie powiadomienia chcesz na maila otrzymywać.

Edytowane przez Basiaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

@ewal8  w ustawieniach powiadomień masz opcję "powiadomienia" i "e-mail".

Dezaktywuj  te "email".

Możesz tam wybrać, jakie powiadomienia chcesz na maila otrzymywać.

Dziękuję Basiu, pogrzebałam i znalazłam tę opcję. Zaznaczyłam sobie, żeby mi zbiorówka raz na tydzień przychodziła na skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Jeszcze dobrze nie wylądowałaś a już .........? :d

Z ta Ibiza to był żart:d troszkę tu jeszcze zabawimy ;)

Orim ....nie dość , że głos radiowca ....to jeszcze ta biel koszuli ....że o wyjątkowej urodzie to nawet nie śmiem wspominać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Jeszcze dobrze nie wylądowałaś a już .........? 

Z ta Ibiza to był żart:d troszkę tu jeszcze zabawimy 

Gupi jestes. Chce wiedziec po prostu. Jestem dociekliwa.;)

Na Ibizie tez mozna sie bawic, to sie bawcie obywatelu, gdzie sobie chcecie.:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...